999 rezultate për

beograd

Flamuri shqiptar ngrihet mes Beogradit, Izmir Smajlaj merr medaljen e artë Izmir Smajlaj vijon të dhurojë paraqitje të jashtëzakonshme. Atleti shkodran fitoi medaljen e tretë të artë në për vitin
Ambasada amerikane në Beograd thirrje Serbisë: Të njihet Kosova Zëdhënësi i Ambasadës së SHBA në Beograd, James Hagengruber, ka theksuar qëndrimin e presidentit amerikan Joe Biden se n
Urimi i Bidenit shkakton reagime të shumta në Beograd Urimi i Bidenit shkakton reagime të shumta në Beograd Mesazhi i urimit ku theksohet se Shtetet e Bashkuara mbështesin a
Mega-operacion i policisë serbe, arrestohet kapoja i ultrasve të Partizanit të Beogradit (FOTO LAJM) Aksioni i policisë serbe ka përfunduar me 16 të arrestuar. Raportohet se një nga kapot e grupit ultras Grobari, Velja Ne
Publikohet harta e Serbisë pa Kosovën, plas sherri në Beograd Një televizion serb ka publikuar një hartë të vendit, ku Kosova paraqitet jashtë territorit të saj, siç ndodh në të gjit
Kërcënimi i Vuçiç për luftë, Beogradi: Reagimet në Prishtinë histerike Zyra për Kosovën në Qeverinë e Serbisë i cilësoi si “histerike” reagimet e autoriteteve të Kosovës ndaj presidentit të S
Skandal në Beograd, pacientes me COVID-19 i publikojnë fotot nudo nga spitali (FOTO LAJM) Një skandal ka shpërthyer në Beograd, në një nga spitale ku po trajtohen të prekurit me koroanvirus. Në mediat sociale j
Rama i përgjigjet Bashës: Beogradi nuk e donte atë raport, por e miratuat ju! Fol Lulëzim, thuaje të vërtetën! Kryeministri Edi Rama i është përgjigjigjur në Twitter kryedemokratit Lulzim Basha në lidhje me raportin e Dick Marty i
Basha sulmon sërish Ramën: Në vend që të bëjë detyrën, bën zëdhënësin e Beogradit Vijojnë replikat mes kryeministrit Edi Rama dhe kreut të PD-së, Lulzim Basha, ku ky i fundit e ka akuzuar kreun e qeveri
Serbi i Real Madrid në telashe, rrezikon 6 muaj burg Luka Jovic rrezikon burgun në Serbi dhe kjo për shkak të shkeljes së protokollit shëndetësor në momentin që fluturoi nga
Diplomati serb zbulon negociatat sekrete me SHBA për Kosovën: Shansi i madh që humbëm Negociata të fshehta me amerikanët mbi statusin e Kosovës dhe Dugagjinit janë mbajtur në Beograd edhe përpara Konferenc
6 vjet nga droni shqiptar në Beograd Më 14 tetor 2014, në orën 21:27 është ndërprerë ndeshja Serbi-Shqipëri e vlefshme për eliminatorit e Kampionatit Europia
"Çmenden" serbët, shqiptari hyn me fanellën kuqezi në autobusin e Beogradit (FOTO LAJM) Një djali i ri që mbante të veshur një bluzë me simbole shqiptare duke udhëtuar në një autobus në Serbi ka marrë vemendj
"Vrasësit janë në Beograd", Rama ministrit serb: Gojështhurur e mendje errët Kryeministri Edi Rama iu përgjigj sërish ministrit serb të Mbrojtjes, Aleksandër Vulin pas deklaratave të tij për Shqipë
Gazeta e Beogradit: Serbia do të përpijë Kosovën dhe Shqipërinë Gazeta e njohur serbe "Informs" faqen e parë në numrin e sotëm ja ka kushtuar një shkrimi me doza të forta nacionalizmi.
Vizita e Trump dhe vendet e punës, çfarë tha Grenell për marrëveshjen sot në Beograd? Emisari special i SHBA-ve për dialogun, Richard Grenell është takuar sot në Beograd me delegacionin serb, përfshirë pres
Ekzekutimi mafioz në Beograd, si u vra "i paprekshmi" (FOTO LAJM) Strahinja Stojanovic, 30 vjeç, i cili është akuzuar për vrasjen e avokatit Dragoslav Misha Ognjanovic, u vra dje rreth
Një zë misterioz po tmerron banorët e Beogradit çdo natë Banorët e Beogradit, janë të shqetësuar për shkak të një tingulli që po i zgjon çdo natë në orën tre, shkruajnë mediat s
"Shqiptarët nuk vlejnë 5 para", Sali Berisha: Zoran Zaev, argat i Beogradit Pas daljes së audio incizimit ku Zoran Zaev i ofendonte shqiptarët teksa dëgjohej të thotë se "shqiptarët nuk vlejnë 5 p
Mediat nga Beogradi: 50 malazezë hyjnë nga Kosova në Serbi për të bërë trazira Shërbimet e sigurimit të Serbisë kanë ardhur te informata se një grup i shtetasve të Mali të Zi po bëhet gati që ditëve