999 rezultate për

benzinĂ

Rama shkon në Vlorë, nxjerr pamje nga kantieri i Lungomare 2 (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot pamje nga kantieri i Lungomare2. Rama sqaron se "Benzinatua" u ndalua nga Gjy
Nga mesnata çmime të reja, lirohet dizeli, shtrenjtohet benzina Komisioni Rregullator i Energjisë publikoi çmimet e reja të derivateve të naftës që do të hyjnë në fuqi pas mesnatës.
"Na mbaroi benzina", Panucci tregon nëse do të largohet nga Kombëtarja Tekniku i Kombëtares, Christian Panucci, pas humbjes së thellë kundër Ukrainës, ka folur për kanalin zyrtar të FSHF-së n
I kërkojnë të këndojë live “Benzinën” e Luana Vjollcës, këngëtarja shkrihet gazi Era Rusi është një ndër këngëtaret me të mira të skenës shqiptare. Këtë javë ka qenë pjesë e programit të fundjavës “Një
Luana Vjollca i vë "zjarrin" verës (VIDEO) Kënga e re e Luana Vjollcës ”Benzina” siç kishte lajmëruar edhe vetë moderatorja e Top Channel, wshtw konsideruar si nj
Grosistët e karburanteve: Çmimet, pasojë e taksave të reja Për importuesit e karburanteve, rritja e çmimit të naftës dhe benzinës është pasojë e hyrjes në fuqi të paketës fiskale,
Lirohet dieseli, benzina nuk ndryshon Çmimet e shitjeve me pakicë të dieselit prej sonte në mesnatë zvogëlohen për 1,5 denarë, të ekstra vajit të lehtë për am
Shtrenjtohet benzina, lirohet dizeli Rritje rekorde e benzinës në Maqedoni. Sipas vendimit të Komisionit rregullator për energjetikë, prej sonte në mesnatë
Vajza që pi 30 litër benzinë në vit (VIDEO) Nëse i merr erë për shumë kohë, benzina është në gjendje që të të trullosë dhe ndonjëherë edhe më keq, të të helmojë me
Kinezi që ka pirë 1.5 ton benzinë Një 71 vjeçar kinez ka pirë për 42 vite benzinë nën iluzionin se kjo do të lehtësonte dhimbjet e tij fizike. Chen Dej
Shpiket benzina artificiale Shkencëtarët britanikë shpikën “benzinën artificiale” e bazuar në hidrogjen, e cila në shitje mund të paraqitet për tre
Shtrenjtohet benzina për 1,5 denarë për litër Çmimi i benzinës në Maqedoni prej nesër rritet për 1,5 denarë për litër, ndërsa derivatet dizel shtrenjtohen për një, gj