999 rezultate për

benzema

Dukumentari për Benzeman nxjerr në pah marrdhënjen e tij me teknikun Zidane Benzema në dollapin e tij në Valdebebas mban një poster të Zidanes. Në nëj dokumentar nga Canal+, Benzema i prezanton me
Reali Madridit i ka alternativat për zëvendësimin e Bales dhe Benzemas Tifozët e Real Madridit mendojnë se gjëja më e mirë për të ardhmen e ekipit Madrilen është të shesin Benzema dhe Bale ve
Benzema zbulon arsyen se pse nuk kontakton me Mourinhon Karim Benzema ka zbuluar se nuk ka më kontate me ish-trajnerin e tij, Jose Mourinho. Sulmuesi i Real Madridit ka shën
Ish fituesi i Topit të Artë, i shprehet mirënjohës Benzemas për kthesën e karrierës Michael Owen ka thënë se ai mundi të transferohet tek Manchester United në vitin 2009 pasi Karim Benzema kishte zgjedhu
Benzema: Messi dhe Ronaldo janë jashtëtokësor Karim Benzema i ka quajtur Leo Messin dhe Cristiano Ronaldon “jashtëtokësorë”. “Topi i Artë” nuk do të shkojë për ask
Benzema flet për situatën e tij te Reali dhe presionin që ushtrohet mbi të Karim Benzema në një intervistë të fundit, e pranon se gjeja më e vështirë është kur të kritikojnë fansat e tu. “Mung
Vieri mbron Benzeman nga kritikat e Lineker Gary Lineker ka vazhduar në ditët e fundit ta sulmojë Karim Benzeman, ndërsa kulmi i kritikave ishte në ndeshje me Tott
Dhe Perez humb durimin me Benzeman, hidhet në sulm për këto 3 sulmues Forma totalisht e dobët e Karim Benzema ka sjellur shumë vështirësi te drejtuesit e klubit, që si duket më në fund kanë
Tifozëve madrilen u soset durimi me Benzeman, shikoni si e vërshëllejnë (VIDEO) Santiago Bernabeu e ka humbur durimin me Benzeman. Sulmuesi Francez po kalon në një formë shumë të dobët në këtë fillim
STATISTIKA / Benzema me statistika të dobëta përpara portës Benzema ka statistika më të dobëta se ish pesë lojtarët që i ka pasur në “Bernabeu” ndër vite. Alvaro Morata, Gonzalo
E PABESUESHME / Shikoni se çfarë ka humbur sonte Benzema (VIDEO) Real Madridi fitoi sonte kundër Las Palmasitme shifrat 3-0 në "Santiago Bernabeu" Por ajo që bie në sy është se çfar
E quajti të dobët, Benzema thyen heshtjen dhe i përgjigjet Linekerit Karim Benzema më në fund ka thyer heshtjen dhe ka folur për kritikat e shumta që ka pasur së fundmi nga ish lojtari i Ba
Didier Deschamps i tregon Benzemas se e ka të mbyllur derën e Kombëtares franceze përgjithmonë Trajneri i Kombëtares së Francës, Didier Deschamps ka përjashtuar një kthim në kombëtare për sulmuesin e Real Madridit,
Geri Lineker vazhdnon me ofendimet drejtuar Benzemas: Pse nuk e futën në lojë? Polemikat mes legjendës angleze Geri Lineker, Karim Benzemasë dhe Zinedin Zidanit, vijojnë në distancë. Pasi tha se fran
Deschamps publikon listën e Kombëtares franceze, Benzema përsëri jashtë Vetëm 2 ditë pasi rinovoi kontratën e tij me Federatën Franceze të Futbollit, Didier Deschamps publikoi listën me futbol
Benzema i përgjigjet Linekerit pas deklaratës së tij Sulmuesi i Real Madrid, Karim Benzema ka thënë se ndihet keq nga Gary Lineker pasi ish-lojtari i Tottenham Hotspur e kri
Zidane i përgjigjet Linekerit me atë postim kritik për Benzeman Zinedine Zidane ka hedhur poshtë kritikat e fundit ndaj sulmuesit Karim Benzema. Zidane uke folur përpara ndeshjes së
Cristiano Ronaldo mbështet shokun e skuadrës së tij Kjo është sipas spekulimeve të lajmeve spanjolle, "Don Balon", të cilët thonë se superstari portugez ka qënë duke e sigu
Legjenda angleze kritikon Benzema: Nuk është lojtar i madh Karim Benzema vazhdon të kritikohet dhe tani është anglezi Gary Lineker, që e quan të mbivlerësuar. Sulmuesi i Real Madr
Benzema nuk ndryshon, me portën e boshatisur çon topin jasht (VIDEO) Teksa vazhdon të luhet sfida mes Realit dhe Totenhemit, rezultati vazhdon të jetë 1-1. Por, rastin për të kaluar në