999 rezultate për

benz

Benzema i vendosur për të ardhmen e tij, ja çfarë thotë për Realin Benzema është lidhur shumë me një largim të mundshëm nga klubi i Real Madrid dhe kjo do ishte një tjetër humbje e madhe
Zbulohet emri i personit që i vunë tritol në makinë mëngjesin e sotëm Ditën e sotme ka ndodhur një shpërthim në Vlorë. Një mjeti i është vënë tritol, në lagjen "24 Maji". Mjeti ka qenë i
"Godet" sërish Benzema, ja kush është viktima e rradhës (FOTO LAJM) Karim Benzema vazhdon të tallet me ata që po merren me të ardhmen e tij. Ai është lidhur shumë me një kalim te Napol
Di Marzio e bëri fakt të kryer transferimin tek Milani, shikon si reagon Benzema ndaj tij (FOTO LAJM) Karim Benzema ka reaguar ndaj lajmeve se sulmuesi është shumë pranë transferimit tek skuadra e Milanit. Ai ka përgënj
Të gjithë pas sulmuesit të Realit, ky është klubi tjetër që e kërkon Real Madrid është i njohur për sulmin e tij me treshen e famshme , Bale, Benzema, Ronaldo, por pas largimit të këtij të
Klubi italian kërkon me ngulm sulmuesin e Real Madrid "Sky Sport Italia" ka raportuar se Milan ka nisur bisedimet që të nënshkruajë sulmuesin e Real Madridit Karim Benzema.
Benzema "shpërthen" ashpër ndaj presidentit të Napolit (FOTO LAJM) Benzema ka qënë ndër emrat më të lakuar në listën e merkatos verore. Sulmuesi i Real Madrid është lidhur shumë me nj
E rëndë, 67 vjeçarit i shpërthen bidoni me benzinë Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur në Qafë- Plloçë, ku një 67 vjeçari i ka shpërthyer në dorë një bidon me benzinë pas
Vodhi 73.000 euro nga një veturë në autostradë, arrestohet autori Ministria e Punëve të Brendshme e Maqedonisë ka ngritur kallëzim penal në Prokurorinë themelore publike në Shkup kundër
Shkrumbohet në flakë Benzi në Devoll, dyshimet e para Një automjet tip "Benz" është shkrumbuar në flakë në fshatin Çipan të Devollit. NGgjarja ka ndodhur natën dhe sipas n
Benzema i jep lamtumirën Realit: Krenar që vesha këtë fanellë Karim Benzema ka falenderuar Real Madridn në "Twitter", ku duket se do t’i japë lamtumirën kampionëve të Europës. "Un
Seria A zbarkon te Real Madrid për të marrë "yjet" edhe Benzema largohet Carlo Ancelotti duket se po e përgatit shumë fortë skuadrën e Napolit për sezonin e ardhëm. Ai po tenton me çdo mun
30 bomba benzine hidhen në polici Më shumë se 30 bomba benzine janë hedhur të shtunën (7 korrik) gjatë trazirave në Londonderry. Tre bomba benzine u ho
Shkrumbohet mes rrugës "Benz-i" në Lundër Një automjet tip "Benz" është shkrumbuar sot në Lundër të Tiranës. Burime zyrtare bënë me dije se bëhet fjalë për mje
Shqiptarët e blejnë naftën e benzinën më shtrenjtë se në Zvicër Në Shqipëri benzina kushton më shtrenjtë se sa në Zvicër. "Global Petroleum Prices" ka publikuar raportin me çmimet
Përplasen kokë më kokë, 3 të plagosur rëndë në Elbasan Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Peqin. Nga raportimet e para kanë mbetur të plagosur 2 person
Autobusi me 25 pasagjerë përplaset në Librazhd Një mjet tip ‘Benz’ është përplasur me një autobus pasditen e kësaj të premte në qytetin e Librazhdit. Si pasojë e pë
Paris, lirohen pengjet dhe arrestohet agresori Ka marrë fund një pengmarrje në Paris pasditen e sotme. Policët e armatosur kanë arrestuar pengmarrësin dhe kanë liruar
Paris, lirohen pengjet dhe arrestohet agresori Ka marrë fund një pengmarrje në Paris pasditen e sotme. Policët e armatosur kanë arrestuar pengmarrësin dhe kanë liruar
Shkrumbohet "Benzi" në aksin rrugor Fier-Patos (VIDEO) Një makinë është shkrumbuar nga flakët ditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Fier -Patos. Mësohet se mak