999 rezultate për

benz

Merr flakë në ecje "Benzi" në Durrës, shpëtojnë për mrekulli vajzat Një automjet tip "Benz" ka marrë flakë mëngjesin e sotëm në Durrës. Ngjarja është regjistruar tek Ura e Dajlanit. Mak
Napoli shfrenon fantazinë, synon dyshen Benzema-Icardi "Sportmediaset" sqaron situatën për të ardhmen e sulmit të Napolit dhe shpjegon se ëndrra e Carlo Anchelotti quhet Karim
Ancelotti kërkon sulmuesin e Realit te Napoli Sipas të përditshmes italiane "sportmediaset", skuadra e Napoli synon të sjellë në "San Paolo" sulmuesin francez Karim B
Eksperiment i çmendur, a i mbijetoni dot një sulmi me armë brenda një Mercedesi S-Class? (VIDEO) A është Mercedes-Benz S-Class i papërshkrueshëm nga plumbat? Mercedes-Benz S-Class njihet si një modelet saloon më l
Benzema lë pas Ronaldon me gola Karim Benzema e ka kaluar Cristiano Ronaldon në listën e golashënuesve më të mirë në top pesë ligat evropiane, falë het-
Mercedes prezanton përbindëshin me 6 goma (FOTO LAJM) Firma gjigante e makinave Mercedes-Benz ka sjellë prototipin me të ri të një makinë kamionçinë më 6 rrota. E veçanta
Benzema nuk "fal", Reali nuk e diskuton fitoren përballë Bilbao (VIDEO) Real Madrid ja mposhtur 3-0 Atheltic Bilbaon në Santiago Bernabeu duke hedhur një hap të sigurt drejt kualifikimit në Eu
Dalje e gabuar e portierit, Benzema nuk fal shënon të dytin (VIDEO) Real Madrid ka dyfishuar avantazhin ndaj Athletic Bilbao-s në minutën e 76-të. Autori i golit ka qenë përsëri Karim
Reali në avantazh, Benzema "tund" rrjetën (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në avanatzh ndaj Athletic Bilbaos menjëherë sapo filloi pjesa e dytë. Ishte Karim Benzema ai i
Dy "Benz-at" bëhen copash në Fier, plagosen dy persona Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në segmentin rrugor Fier-Levan ku dy makina tip "Benz" janë përplasur kokë
Benzema bën sërish shpëtimtarin për Realin (VIDEO) Real Madridi është ndalur në transfertë nga Leganes në barazim me rezultatin 1-1 në ndeshjen që ka mbyllur javën e 32-të
Benzema shpëton Realin përballë Eibar (VIDEO) Benzama është e vetmja gjë pozitive për Realin këtë sezon pasi francezi po kalon një nga sezonet me të mira në karrierë.
Benzema tund rrjetën, Reali beson te përmbysja (VIDEO) Reali i Madridit beson te përmbysja ndaj Eibarit teksa ka barazuar në minutën e 56. Është Karim Benzema i cili realiz
Mourino i hedh benzinë zjarrit: Bayern? Pse jo? Jose Mourinho është në kërkim të rikthimit si trajner. Portugezi i cili është i papunë që prej muajit dhjetor të vit
Zidane: Benzema po kalon sezonin më të mirë në Madrid, djalin e tim e futa për këtë arsye Zinedin Zidan habiti shumë vetë, teksa la në stol Keilor Navas në përballjen ndaj Hueskës. "Gardiani" i "Los Blancos" pë
Benzema i paarritshëm në La Liga, lë pas Messin dhe Ronaldon Jo vetëm që është një nga bomber-at më fatal në nivel botëror, por Karim Benzema tashmë ka hyrë edhe në historinë e La L
E përditshmja spanjolle plas “Bombën”, Reali dhe Interi po programojnë shkëmbimin Benzema-Icardi Mauro Icardi, pasi qëndroi edhe një ndeshje tjetër në tribunë, sheh se nga dita në ditë është shumë larg qëndrimit tek I
Benzema u dha fitoren, por çfarë deklarojnë shokët e skuadrës Pas fitores ndaj Celta-s, Real Madrid ka mposhtur edhe Huesca me rezultatin 3-2. Pas ndeshjes, ky ka qenë reagimi i dy l
Reagojnë lojtarët e Realit: Benzema është numri "9" më i mirë në botë të lumtur që luajmë me të Pas fitores ndaj Celta-s, Real Madrid ka mposhtur edhe Huesca me rezultatin 3-2. Pas ndeshjes, ky ka qenë reagimi i dy l
Gaz Paja parkon super Benzin pranë Teatrit, acarohen protestuesit Prej kohësh pranë Teatrit protestohet kundër vendimit të qeverisë për ta shembur Teatrin Kombëtar. Artistë, qytetarë