999 rezultate për

benz

"Benz" dhe një thes me para, gazetari zbulon detaje rrëqethëse nga atentati mafioz ndaj Sofisë Artan Hoxha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka deklaruar se do të sjellë informacione të reja lidhur me
Tentoi të kalonte kufirin me Benz të vjedhur në Suedi, arrestohet 23 vjeçari në Morinë Një 23 vjeçar është vënë në pranga në pikën kufitare të Morinës, për veprën penale "Trafikimi i mjeteve motorike". Po
Benzema i shtohet listës së mungesave te Reali për sfidën me Atalantën Sulmuesi i Real Madrid, Karim Benzema, nuk do jetë i pranishëm në ndeshjen me Atalantan në kuadër të Ligës së Kampionëve
Benzi dhe Fouristrada me shpejtësi skëterrë, plagosen 3 persona në Peqin Një aksident me tre të plagosur ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Peqin. Mësohet se bëhet fjalë për një mjet tip Mercede
Zidane i acaruar me stafin mjekësor të Realit, ka vetëm 11 lojtarë në dispozicion Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është i acaruar me stafin mjekësor pasi një tjetër futbollist është dëmtuar së
Digjen tre makina në parkimin e qendrës tregtare në Lushnjë Tre automjete janë shkrumbuar nga flakët gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në Lushnjë. Ngjarja ka ndodhur nëp
Shoferi me Benz i merr jetën qëllimisht 65 vjeçarit në Mirditë Një 68 vjeçar ka gjetur vdekjen pas një përplasjeje me makinë në Mirëditë. Ka qenë shtetasi me iniciale M.G. dhe me m
"Jam në palestër, djali është vetëm", mesazhi që i hodhi "benzinë zjarrit" mes çiftit të ndarë Një burrë dhe një grua që thonë se nuk kanë para për t’u ndarë në gjykatë, përfunduan në polici jo për sherret mes njëri
Benzi përplaset me kamionin në Goricë Një mjet i tonazhit të rëndë është përplasur me një makinë ditën e sotme në aksin rrugor Zemblak-Gorice. Ngjarja sipa
Reali në kaos, edhe Benzema mendon largimin Pas disa yjeve si Isco, Sergio Ramos, Marcelo, është Karim Benzema që është duke konsideruar largimin nga Real Madridi.
Do të blini një makinë të re? Naftë apo Benzinë: Cila është më e mira ju? Kishte një kohë kur motorët me naftë zakonisht gjendeshin vetëm në kamionë, autobusë, traktorë, trena dhe metro. Ata
Shkrumbohet nga flakët "Benz"-i në Krujë Një makinë është djegur gjatë natës në Krujë. Sipas policisë, më datë 02.02.2021, rreth orës 03:00, në oborrin e banesës
Furgoni përplaset me "Benz"-in, 3 të plagosur në Librazhd Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin e rrugës kombëtare Librazhd-Përrenjas. Një automjet tip fu
Vodhi "Benzin", arrestohet 36-vjeçari Një 36-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi vodhi një automjet tip “Benz” në fshatin Varibob para rreth një jave.
Makina përplaset me kamionin, vdes në vend 30 vjeçari Një aksident me vdekjen e një 30 vjecari ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të kësaj të mërkure në aksin Fier-Patos.
Kamioni bën copash makinën në aksin Memaliaj-Tepelenë Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 11:10 në aksin Memaliaj-Tepelenë, ku një kamion tip “Skania” ka përplasur një
"Benzi" dhe "Land Roveri" kokë më kokë në Elbasan, plagosen 3 persona Një aksident me tre të plagosur është regjistruar mbrëmjen e sotme në Elbasan. Një Benz dhe një Land Rover janë përp
Infermieri, shoferi i ambulancës dhe i "Benzit": Tre të plagosur rëndë nga aksidenti në Rrogozhinë Një aksident i rëndë ndodhi mbrëmjen e sotme në vendin e quajtur “Bishti i Zhurit”, në Rrogozhinë. Policia informoi s
Ambulanca përplaset me "Benz"-in, 6 të plagosur në Rrogozhinë Gjashtë persona u plagosën mbrëmjen e sotme nga një aksident te “Bishti i Zhurit” në Rrogozhinë ku u përfshi një ambulan
Reali fitoi bindshëm, Benzema: Ndeshje e mirë, pas një jave të vështirë Real Madrid ka triumfuar me rezultat të thellë ndaj skuadrës së Alaves, në kuadër të xhiros së 20-të të La Ligas. Pas