999 rezultate për

bentley

Momenti i tmerrshëm i aksidentit 1 mln paund: Audi Q7 përplaset me McLaren, Bentley dhe Porsche (VIDEO) Ky është momenti i jashtëzakonshëm që një djalëpërplaset me 11 makina përfshirë një McLaren, Porsche dhe një Bentley,
"Shpejtësi dhe çmenduri", makina luksoze përplas keq Fordin (VIDEO) Një video e frikshme ku shihet një aksident i rëndë është publikuar në mediat sociale. Një makinë Bentley Continental
Bentley Bentayga për terrene të vështira, vetëm për pasanikët Kompania Bentley ka bërë të ditura planet për makinën SUV nga seria Bentayga që ka shirita si të tankeve – në vend të rr
Del në treg Bentley Bentayga i ri, ja sa kuaj fuqi do të ketë (FOTO LAJM) Zyrtarë të kompanisë Bentley, kanë bërë të ditur gjatë vitit të kaluar se Bentayga i ri që lansohet pas dy vitesh, mund
Arabët çmendin Londrën, parakalojnë me makina ari (FOTO LAJM) Turiste nga Arabia Saudite kane terhequr vemendjen e qytetareve teksa kane parakaluar ne rruget e Londres me disa super-
6 vjeçari shokon fëmijë e të rritur, nget pa problem një makinë (VIDEO) Është vetëm 6 vjeç e ndërsa në rrjetet sociale gëzon një mbështetje të madhe. Fëmija nga Dibra drejton një makinë Be
Bentley Bentayga makina më e shtrenjtë në botë (FOTO LAJM) Bentley Bentayga është SUV(xhipi), makina më e shtrenjtë në botë e prodhuar ndonjëherë nga Bentley. Mendohet se ky është
Bentley vjen me një super makinë (FOTO LAJM) Bentley është një kompani e cila është e destinuar që të prodhojë supërmakina për krerët e shteteve, drejtuesit e korpor
Çfarë trajneri! Shënon gol dhe pret penalltinë (VIDEO) I mërzitur se skuadra e tij Grays po humbiste 1 me 2 tekniku Mark Bentley është futur në lojë dhe pak minuta pas kësaj s
Bentley sjell dy modelet e saj (FOTO LAJM) Kompania Britanike Bentley ka njoftuar se do të sjellë modele të reja të makinave Continental GT dhe Flying Spur në pana
Bentley nis prodhimin e Mulsanne kabriolet Ish-rejtori ekzekutiv i kompanisë, Bentley rikthehet në detyrë për të realizuar projektin e prezantuar gjatë vitit 2012.
Katie Price me një Bentley 100 mijë paundësh (FOTO LAJM) Ajo kaloi një kohë të vështirë, pasi zbuloi se i shoqi Kieran Hayler e kishte tradhëtuar me shoqen e saj më të mirë, Jan
Makinat më të çuditshme në Premier League (FOTO LAJM) Nga Bentley mitik ushtarak i Mario Balotellit te Bentley në ar i Kevin Mirallas, për të kaluar te Range Rover-i me disqe
Bentley prezanton modelin e makinës hibride (FOTO-LAJM) Këto janë fotot e para të Benltey hibride që pritet të dalë në shitje gjatë vitit 2017. Me sistemin hibrid fuqia e maki
Ja me çfarë do të mburret Bentley në të ardhmen (FOTO-LAJM) Pas dy vitesh nga paraqitja e konceptit EXP 9F, Bentley zbuloi sot imazhet e reja të SUV-it të ri planifikuar për t'u vë
Një Bentley luksoz për çiftin mbretëror (FOTO-LAJM) Ardhja në jetë e bebes së çiftit mbretërorë do të thoshte se princi dhe dukesha duhej të hiqnin dorë nga makinat luksoze
Një Bentley luksoz për tregun kinez (FOTO-LAJM) Në sallonin e makinave në Guangzhou, Bentley prezanton Bentley Mulsanne të dizajnuar për tregun kinez. Makina luksoze
Vorsteiner prezanton Bentleyn e radhës (FOTO-LAJM) Nga Kalifornia, Vorsteiner prezanton një tjetër supermakinë brenda një kohë të shkurtër. Bëhet fjalë për Bentley Contine
Bentley, në 2018 mbërrin coupe me 4 dyer (FOTO-LAJM) Për të hyrë në segmentin e ri të Berline-coupe me performancë të lartë e dominuar aktualisht nga BMW 6 Coupe dhe Mercede
Bentley prezanton makinën e re Continental GT V8 S (FOTO LAJM) Bentley prodhon makina me performancë të lartë që janë gjithashtu tepër luksoze dhe emri Bentley është aktualisht në ska