999 rezultate për

bennacer

Formacionet zyrtare të supersfidës, Milan-Roma Në San Siro Milani do të presë Romën në 17:15 në javën e 28-të në Serie A. Të dyja ekipet kanë objektivat e kundërta
Ylli i Milanit do ti kushtojë jo më pak se 50 milion euro Manchester City-t Mesfushori i Milan, Bennacer, është lojtari që ka tërhequr vëmendjen e madhe të Manchester City. Algjeriani ka pasur
Edhe Reali hyn në garë për yllin e Milanit Mesfushori i Milan, Bennacer, është në mesin e lojtarëve që po tërheq vëmendje të madhe, para fillimit të merkatos. R
Ylli i Milanit tërheq vëmendjen e Guardiolas, spanjolli mëson çmimin e mesfushorit Sipas RMC Sport, mesfushori i Milanit, Ismael Bennacer, ka tërhequr vëmendjen e trajnerit të Manchester Cityt, Pep Guard
Leonardo e do me çdo kusht te PSG-ja, Milani nuk heq dorë nga Bennacer Ismael Bennacer konsiderohet si i pashitshëm nga Milan dhe pritet të qëndrojë gjatë në "San Siro". Algjeriani kërkohe
Leonardo i fiksuar pas algjerianit të Milanit, e do te PSG-ja PSG kërkon Ismael Bennacer. Mesfushori i Milanit ka tërhequr vëmendjen e drejtorit sportiv, Leonardo, që kërkon ta trans
Ibrahimovic menjëherë titullar te Milani Zlatan Ibrahimovic pasi u transferua te Milani nuk humbi kohë dhe filloi të luaj me skuadrën italiane. Ai luajti në f
Inter, Roma dhe Napoli në sulm për talentin e Seria A Presidenti i Empolit pretendon se Napoli, Roma dhe Inter janë interesuar për mesfushorin Ismael Bennacer. Duke folur