999 rezultate për

benin

Tragjike:10 vjeçarja mbyt veten me rrip për të realizuar sfidën e Tik Tok Një vajzë 10 vjeçare humbi jetën për shkak të një sfide ekstreme në rrjetin social Tik Tok. Ajo kishte kryer aktin ek
Në ditëlindjen e parë, Albani dhe Miriami nuk mund t'i bënin një dhuratë më speciale të birit (VIDEO) Dita e sotme është e veçantë në familjen Skënderaj, pasi djali i Miriamit dhe Albanit feston 1-vjetorin. Nuk kishte s
Xhesika Ndoj: Deputetët do ma bënin rrugën të lehtë në politikë Xhesika Ndoj është komentuar shpesh për deklaratat e bujshme që bën, sidomos për ato me deputetët. E ftuar në “Why Not”
Cila është nëna dhe cila vajza? (FOTO LAJM) Shprehja e famshme "më e mirë e ëma se e bija" duket se gjen vend më së miri tek fotot e aktores 44-vjeçare Reese Wither
U kapën teksa shkëmbenin kokainën, arrestohen tre persona Tre persona janë arrestuar në flagrancë në Durrës, pasi u kapën nga policia duke shkëmbyer lëndë narkotike, të llojit ko
Gjeni përgjigjen e saktë, nuk është aq e thjeshtë sa duket A mund ta zgjidhni? Në pamje të parë ky ushtrim matematike duket i thjeshtë, por në rrjete sociale ka përhapur shumë deb
Rama u sugjeroi t'i bënin vetë, mjeku: Maskat pa filtër, nuk kanë vlerë! Diskutimi mbi efektin mbrojtës të maskës përballë Covid 19 vijon të jetë prezent. Në një lidhje në emisionin “Opinion
Bënin "kërdinë" me vjedhje në mes të Athinës, shpërbëhet banda me shqiptarë Një bandë me shumë anëtarë është shkatërruar në Athinë. Ata ishin kryesisht të mitur, të cilët kryenin sistematikisht
Ja ç'do të bënin vajzat, po të zhdukeshin meshkujt për 24 orë Një faqe amerikane kishte bërë këtë pyetje dhe na pëlqyen përgjigjet që i kishin dhënë gjashtë grupet. Besojmë, do të
E kishin kthyer në fole: Bënin sikur shkonin për t’u qethur te berberi, por pinin kokainë Një qytetar njoftoi Policinë e Tiranës në Komisariatin Dixhital për berberin e lagjes dhe dyshimet e tij se aty shpërnda
Bënin shufra ari me florinjtë e vjedhur, 7 shqiptarë vihen në pranga Autoritetet italiane kanë arrestuar 15 persona mes tyre 7 shqiptarë, 2 egjiptinë, dhe 6 italianë me akuzën e grabitjes s
Guardiola telefonoi në 2 të natës Robbenin, kjo është arsyeja e çmendur Arien Robben e ka lavduar tej mase ish-trajnerin e tij te Bayern, Pep Guardiolën. Ylli holandez ka thënë se Pep është nj
Po shkëmbenin "mallin", policia i prish momentin dy personave në Fier Policia ka kapur në flagrancë një person teksa i shiste "mall" dikujt tjetër në Fier. Operacioni antidrogë i koduar “
Kodheli nxjerr emrat e zyshave: Ato mbanin mbi supe petkun e seriozitetit edhe kur bënin shaka Ish ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli ka reaguar sërish pas deklaratës së bujshme për "zysha që e kanë mendjen te fund
Konfirmohen tre policë të infektuar me Covid-19, ku shërbenin Pasi në mëngjes u konfirmua se një polic ishte infektuar me koronavirus, tashmë numri ka shkuar në tre. Dy policë të
''Nuk ka kuptim të veshësh doreza nëse nuk lan duart'', infermierja tregon sa shpejt përhapet virusi (FOTO LAJM) Molly Lixey, një ish-infermiere në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka treguar me anë të një videoje të postuar në Faceb
"Kërkuam t'i bënin testin e Covid-19, por nuk pranuan", flet mbesa e viktimës së parë nga koronavirusi Koronavirusi ka shënuar viktimën e parë në Shqipëri vetëm pak ditë më parë. Për 73 vjeçaren u tha se nuk tregoi se k
Pse? Beyonce i ndaloi fotografët t'i bënin foto gjatë homazheve të Kobe Bryant (FOTO LAJM) Beyonce mori pjesë dje në homazhet për mikun e saj të ndjerë Kobe Bryant duke performuar këngën e tij të preferuar XO, n
Tentuan të bënin "të fortin" me policinë, dy të rrinjtë nga Tirana e pësojnë keq Policia e Tiranës kamundur të arrestojë dy persona të cilët kundërshtuan dhe fyen punonjësit e policisë. Nga Speciali
Si arritën tre oficerë të Sigurimit të rrëmbenin ish-kryeministrin e Shqipërisë në Selanik Publikohet historia e panjohur të Koço Kotës me origjinë nga qyteti i Korçës, i cili pasi u shkollua në Universitetin e