999 rezultate për

benim

Në hotel me laçianin, zbardhen pamje nga arrestimi i Zogut të Tiranës (FOTO LAJM) "Zogu i Tiranës" vazhdon të jëtë nën prangat e policisë për akuzën e rëndë shfrytëzim prostitucioni. Hermes Nikaj u
Lerda: Nuk e nisëm mirë se nuk ishim të qetë, nuk jemi më pak cilësorë se ata Trajneri i Partizanit, Franko Lerda, mendon se ekipi i tij ka gabuar sidomos në pjesën e parë të ndeshjes së sotme kundë
Ahmataj: Duhet të bënim më shumë, marr përgjegjësitë Trajneri i Luftëtarit, Julian Ahmataj, ka folur pas barazimit 1-1 të marrë në shtëpi kundër Tiranës. Këto kanë qenë dekl
Ahmetaj komenton foton: Po bënim komplot kundër kësaj partie Këtë të martë një foto e cila qarkulloi në media shkaktoi jo pak habi mes shqiptarëve, kur në pamje dukeshin ish Ministr
Flori tregon çfarë duhet të ndryshojë në Portokalli Florjan Binaj i ftuar në Mos i Fol Shoferit ka rrëfyer disa detaje nga jeta personale dhe puna. Në bisedë e sipër Bin
Daja: Na penalizoi fusha, por mund të bënim më mirë Ilir Daja ka komentuar për Supersport humbjen e Flamurtarit 1-0 nga Kastrioti. Një humbje e papritur, që duket se nxjerr
Pavel Nedved zbulon prapaskenat e transferimit të Ronaldos Zëvendës-presidenti i Juventusit, Pavel Nevded, ka zbuluar se si, ai dhe pjesa tjetër e bordit drejtues të klubit italia
Shehu reagon për kanabizimin: Çdo bënim ne pa italinë? Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu me anë të një statusi në Facebook ka komentuar aktivitetin e Ministrisë së
Berisha: Nuk realizuam detyrat, humbëm shumë raste për shënim Portieri i Kombëtares, Etrit Berisha, ishte edhe kapiteni i kësaj përballjeje. Në përfundim të sfidës, portieri ka tregu
Albi rrëfehet për divorcin: Klaudia më kërkoi të bënim fëmijë Divorci mes koreografit Albi Nako dhe balerinës Klaudia Pepa bëri bujë në rrjetet sociale. Por, sot i ftuar në emisionin
Gazetarja: Përse bënim më shumë seks në kohë të Enverit Nga Mirela Oktrova Lajmet e ditëve të fundit për zbulime rrjetesh prostitucioni, që veprojnë në qendër të Tiranë
Rama: I kërkova t'a bënim 5 % TVSH për turizmin, por Ahmetaj është gjirokastrit Kryeministri Edi Rama sot gjendet në Kavajë ku po zhvillon një takim me4 sipërmarr turistikë të zonës. Duke u ndalur
"Pjellin nga 3-4 fëmijë", kandidatja e PS i përvishet Imamit: Më marsh të ligat! Kandidatja për deputete e PS-së në Tiranë, Silda Çepe, ka reaguar ndaj deklaratës së deputetit demokrat Arben Imami, për
Rrëfimi i Demir Hyskjas para vdekjes: I shërbenim një kauze të madhe… Demir Hyskja, gjatë gjithë karrierës së tij ka luajtur rreth 60 role në skenën e teatrit dhe rreth 40 role në filma. Ky
Vdekja e 3-vjeçares në Berat, shefi i Pediatrisë:Prindërit s’na lanë t’i bënim autopsinë Vajza e vogël e çiftit Anila dhe Xhevair Derrasa humbi jetën në spitalin e Beratit, ku ishte dërguar në spital pasi isht
Gruaja e kapitenit që humbi jetën: Kishim planifikuar të bënim një udhëtim (FOTO) Kapiteni i Chapecoense që humbi jetën më aksidentin e tmerrshëm në Kolumbi kishte planifikuar që të kalonte pushime në R
Gent Zenelaj: Në fillim bënim "xixa" me Saimirin, tani kemi kimi mes nesh (VIDEO) Gent Zenelaj, drejtimin e emisionit "Stop" së bashku me Saimir Kodrën e ka cilësuar si me shumë "xixa", të cilat u shuan
Prostitucion në lokalin e natës, rrëfehen dy balerinat: E bënim me dëshirë Një rrjet prostitucioni u zbulua në një lokal pranë Prokurorisë së Tiranës. Balerinat e këtij klubi nate shfrytëzoheshin
Memushaj: Me Spanjën nuk mund të bënim më shumë Ledian Memushaj është protagonistë në Serinë A me Pescarën, por ai nuk ka mundur të gjejë ende rrugën e rrjetës. Në konf