999 rezultate për

benficas

Tottenham nuk ndalet, siguron bomberin brazilian të Benfica Tottenham është pranë pran marrëveshjes me sulmuesin brazilian të Benficas, Carlos Vinicius. Tottenham ka bërë ofert
Thuajse e përfunduar, Vertonghen lojtari i Benficas Jan Vertonghen do të jetë një lojtar i Benficas. Mbrojtësi belg karrierën do ta vazhdojë në elitën e futbollit portug
Manchester United ka gati 120 milionë euro për bomberin e Benficas Pas një sezoni zhgënjyes tashmë Manchester United po synon të përforcohet në merkao për sezonin e ardhshëm. Manchest
Juventus gati të bëjë çmendurinë për talentin e Benfica-s Talenti i Benficas Joao Felix është kryefjala e skuadrava më të mëdha të europës për të nënshkruar në gjatë afatit kalim
Real Madrid nuk heq dorë nga talenti i Benficas Real Madrid duket se po mbledh të gjithë talentët më të mirë në rruzullin tokësor. Pas blerjes së Vinicius dhe Brahi
PSG dhe Barcelona në luftë për talentin e Benficas Barcelona dhe PSG janë duke u përballur në një tjetër garë në fushën e transferimeve. Pasi u përballen ashpër për Fre
Bayern Munich me "5 yje" kundër Benficas (VIDEO) Bayern Munich ka marrë një fitore të lehtë sonte kundër Bayern Munich me rezultatin 5-1 në "Allianz Arena", e vlefshme p
Bayern Munich dyfishon rezultatin ndaj Benficas (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Benficas në "Allianz Arena". Është përsëri Robben që shënon dopientë
Bayerni kalon në avantazh ndaj Benficas (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në avantazh ndaj Benficas në "Allianz Arena". Ai që ka shënuar është holandezi, Arjen Robben
Skandal në Portugali, Benfica hedh në gjyq Porton për spiunazh Nuk kanë fund skandalet në Portugali. Sipas gazetës “A Bola”, klubi i Benfikës ka denoncuar së fundmi Porton për dhunim
Chelsea ofron 45 mln £ për talentin e Benficas Chelsea ka shprehur interesim për talentin e Benficas, João Félix. 18-vjeçari po konsiderohet me një të ardhme të nd
Bayern Munich kalon në avantazh ndaj Benficas (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në avantazh ndaj Benficas në "Estadio da Luz". Ai që ka shënuar është sulmuesi, Robert Lewan
Ndeshje spektakolare, Juventusi fiton nga pika e penalltive ndaj Benficas Juventus mund Benfican në takimin që sapo përfundoi në "Red Bu;; Arena". Koha e rregullt u mbyll në barazim 1 me 1 pa
Juventus barazon rezultatin ndaj Benficas (VIDEO) Juventus ka barazuar rezultatin ndaj Benficas në "Red Bull Arena". Autori i golit është Clemenza që ka shënuar në min
Manchester United arrinë marrëveshjen me sulmuesin e Benficas Manchester United ka arritur marrëveshje me Benfican për transferimin e sulmuesit brazilianit, Anderson Talisca. Siç
Manchester United udhëheq garën për talentin e Benficas, Umaro Embalo Klubi anglez i Manchester United po monitoron talentin e skuadrër portugeze, Benifcas, Umaro Embalo "Djajtë e Kuq" mu
Mourinho tallet: Pse më pyesni mua, pyesni specialistët Menaxheri i Manchester United, Jose Mourinho nuk ishte fare në disponim që të flasë para gazetarëve pas fitores ndaj Ben
Lojtarët e United shkuan dhe e ngushëlluan portierin e Benficas pas gafës së bërë (VIDEO) Portieri i Benficas, Mile Svilar, bëri një gafë në ndeshjen kundër Manchester Unitedit, e cila i kushtoi skuadrës së tij
United i pari ekip që prezanton një ofertë zyrtare për talentin e Benficas Manchester United, City dhe Barcelona janë në një garë të hapur për mbrojtësin e krahut të djathtë të Benficas, Nélson S
Manchester United i merr qendër mbrojtjesin Benficas Manchester United ka arritur një akord me Benfican per qendër mbrojtjesin Victor Lindelof. Lindelof ka arritur në Car