999 rezultate për

benevento

Milani me 10 lojtarë bën mrekullinë, kuqezinjë mbajnë kreun (VIDEO) Milani ka mposhtur 0-2 Beneventon. Pas 15 minutash lojë, kuqezinjtë fituan një penallti të cilën në gol e konvertoi
Benevento-Milan, formacionet zyrtare Formacionet zyrtare: Benevento: Montipò; Letizia, Tuia, Glik, Barba; Hetemaj, Schiattarella, Ionita; Insigne, Caprari
Ndeshja ndaj Beneventos, Milani konfirmon mungesën e Theo dhe rikthimin e Kjaer AC Milan ka publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjen ndaj Benevento që do luhet në kuadër të javes së 15
Morata u ndëshkua me karton të kuq ndaj Beneventos, Juventusi do ta apelojë Juventusi do dërgojë apelin të Komisioni Disiplinor për sulmuesi Alvaro Morata që u ndëshkua me dy ndeshje mos lojë, pas
Nga Italia: Ronaldo nuk pyet Pirlon, vendos vet se kur luan Sipas “Il Corriere della Sera”, Cristiano Ronaldo, i cili ishte i pushuar kundër Beneventos, zgjedh vet se kur luan.
6 pikë nga kreu dhe më dobët se Sarri, çfarë po ndodh me Juven dhe Dybalan Minus 6 pikë nga kreu. Distanca rritet dhe Juve tani me të vërtetë duhet të ndryshojë ingranazhet për të arritur qëllimi
Pirlo jep dy arsyetime të ndryshme për mungesën e Ronaldos Andrea Pirlo i dha pushim Cristiano Ronaldos për ndeshjen ndaj Beneventos, teksa dha dy arsye të ndryshme pse ai nuk udh
Golin ndaj Beneventos, Morata ia dedikon Xhakomo Vrionit (VIDEO) Xhakomo Vrioni dhe Alvaro Morata kanë krijuar prej disa kohësh një miqësi të ngushtë. Dy futbollistët e Juventusit, ndaj
Vetëm 1 pikë ndaj Beneventos, Pirlo: Juve duhet të shfrytzojë momentet e lojës Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo, ka folur pas barazimit ndaj Beneventos në kuadër të xhiros së nëntë në Serie A.
Çfarë po ndodh me Juven? Bllokohet nga skuadra e Inzaghit Juventusi nuk arrin dot të thyejë murin Benevento dhe në “Vigorito” nuk shkon më shumë se një barazim 1-1 ndaj skuadrës
Benevento befason Juventusin (VIDEO) Benevento gjen barazimin ndaj Juventusit në frymën e fundit të pjesës së parë, kur po mbyllej koha shtesë. Gjatë një
Juve me disa mungesa ndaj Beneventos, formacionet zyrtare Juventus do të luajë në transfertë ndaj Beneventos në orën 18:00. Për bardhezinjtë do të mungojë CR7 pasi është lënë
Trajner i ri Fiorentinë e vjetër, "vjollcët" mposhten edhe nga Benevento Nisi me një humbje aventura e dytë e Cesare Prandellit në stolin e Fiorentinës. Vijon momenti jo për skuadrën vjollcë që
Roma fitoi me goleadë ndaj Beneventos, Fonseca: Ekipet sulmuese i shërbejnë futbollit Paulo Fonseca është i kënaqur që gjithnjë e më shumë trajnerë të Serie A po zhvillojnë lojë sulmuese. Trajneri i Romë
Interi shkatërron Beneventon (VIDEO) Mjafton të shohësh që ka shënuar 9 gola në dy ndeshje, si dhe emrat e 5 futbollistëve që hidhen në fushë në pjesën e dyt
Mandzukic shkëput kontratën me Al-Duhailin, kërkohet nga Milani dhe Benevento Sulmuesi kroat Mario Manxhukic ka shkëputur kontratën me klubin nga Katari, Al-Duhail. Manxhukic 34-vjeçar ka njoftua
Zyrtare: Inzaghi emërohet trajner i skuadrës së njohur italiane Filippo Inzaghi zyrtarisht është trajneri i ri i Beneventos. Ishte skuadra e Serie B ajo që dha lajmin për marrëveshjen
Interi i pamëshirshëm, shkatërron në shtëpi Beneventon (VIDEO) Inter ka mposhtur Beneventon me rezultat e thellë 6-2 në kuadër të Kupës së Italisë, dhe ka kaluar në çerekfinale të gar
Interi thellon rezultatin ndaj Beneventos (VIDEO) Interi ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Beneventos në "Giuseppe Meazza". Ai që ka shënuar është sulmuesi Lautaro
Inter nuk përmbahet, dyfishon rezultatin ndaj Beneventos (VIDEO) Interi ka dyfishuar rezultatin ndaj Beneventos në "Giuseppe Meazza". Ai që ka shënuar këtë herë është Antonio Candre