999 rezultate për

belushi

Nuk e harron origjinën, shihni ç'bën Jim Belushi për Shqipërinë mes Amerikës (FOTO LAJM) Aktori i famshëm i Hollivudit, Jim Belushi prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, por kurrë nuk e harron
Jim Belushi "lë kokën" pas Valbonës, si qëndron e vërteta e këtij thashethemi Para disa kohësh është publikuar një foto teksa Jim Belushi e përqafon Valbonën, dhe sipas aludimeve të ndryshme, aktori
Jim Belushi kujton me nostalgji Devollin: I dua rrënjët e mia, jam i biri një emigranti shqiptar (FOTO LAJM) Jim Belushi është një ndër aktorët shqiptar më të famshëm dhe të dashur për të gjithë publikun anë e mbanë botës. Edh
Xhim Belushi nxjerr në shitje vilën e tij, ky është çmimi Aktori dhe komediani amerikan me origjinë shqiptare, Xhim Belushi ka vënë në shitje vilën e tij në Los Angeles, stil mes
Jim Belushi i jep fund martesës 20-vjeçare Aktori me origjinë shqiptare, Xhim Belushi do të divorcohet nga bashkëshortja e tij, pas afro 20 vitesh martesë. Kërk
As e treta nuk ishte e vërteta, Xhim Belushi ndahet nga gruaja (FOTO LAJM) Gruaja e aktorit shqiptar Jim Belushi ka paraqitur kërkesën për divorc pas gati 20 vjet martese. Jennifer Sloan paraq
Kjo është shtëpia 33 milonë euro e aktorit shqiptar Jim Belushi (VIDEO) Jim Belushi është një ndër aktoret e parë dhe më të suksesshmit në botën e hollivudit. Aktori shqiptar është shfaqu
Edita Tahiri arbëreshëve: Jeni pjesa më e rëndësishme e kombit shqiptar Zëvendëskryeministrja Edita Tahiri ka qenë e pranishme në një takim me arbëreshët në Itali. Ajo në Kalabri në qytetin
Bashkojnë forcat Stan Dragoti dhe Jim Belushi Stan Dragoti dhe Xhim Belushi, dy figurat botërore me origjinë shqiptare kanë nisur të bashkëpunojnë. Regjizori, Dragoti
Bashkepunimi James Belushi-Eagle Mobile vazhdon ne Stamboll Bashkëpunimi mes kompanisë celulare Eagle Mobile dhe aktorit hollivudian James Belushi ka vazhduar në nj
Xhejms Belushi, ne Shqiperi per Eagle Mobile James Belushi (Xhejms Belushi), artisti i madh shqiptaro-amerikan ka performuar në një koncert madhështor
Xhim Belushi: Jam krenar që jam shqiptar!! Kam një besim të madh te lidershipi i Kryeministrit Berisha dhe te planet e tij për të sjellë n