999 rezultate për

belotti

Mirabelli jep lajmin e mirë për tifozët: Akoma e duam Bellotin Massimilliano Mirabell ka thënë se sulmuesi i Torinos, Andrea Belotti mbetet objektiv kryesor i Milanit. Milani u pë
Belotti kërkon largimin nga Torino, Milan vazhdon të shpresojë Andrea Belotti nuk është më i kënaqur te Torino edhe pse pak ditë më parë ishte vetë lojtari ai që hodhi poshtë zërat se
Le të ikë Griezman, Atletiko do Belottin Atletico Madridi ka shfaqur interesimin për sulmuesin e Torinos Andrea Belotti këtë verë, sidomos nëse bie çmimi i tij p
Hysaj më i shtrenjtë se Belotti, Saviç, Asensio dhe Perisiç Elseid Hysaj më i shtrenjtë se Andrea Belotti. Nuk është një lojë fjalësh, por një vlerësim që mbështetet nga “Observato
Tronditet Torino, Belotti humbet sezonin Një lajm mjaft i keq për Torinon, ka ardhur pas seancës së sotme stërvitore. Sulmuesi kryesor i ‘granatave’, Andrea Belo
Presidenti i Torinos pranon interesimin e Realit për Belottin Sulmuesi i Torinos, Andrea Belotti ka ngjallur interesimin e shumë skuadrave të mëdha Europiane dhe njëra ndër to është
Fillon lufta e gjigantëve për Belottin Sipas mediave britanike Manchester Unitedi dhe Chelsea do të ‘luftojnë’ me Real Madridin për sulmuesin e Torinos, Andrea
Mësoi se e kërkon Reali, Presidenti i Torinos i përgatit rinovimin Belottit Torino është vënë në alarm pas rikthimit të zërave për interesimin e klubeve të mëdha europiane për shërbimet e Andrea B
Torino planifikon ti ofroj një kontratë të re Belottit Torino thuhet se planifikon të blindojë sulmuesin italian Andrea Belotti në një kontratë të re. Milan refuzoi të pajt
Pjaniç: Belotti nuk vlen 100 milionë euro Sipas mesfushorit boshnjak të Juventusit, Miralem Pjanic, klauzola e lirimit të Andre Belottit është e ekzagjeruar pasi
I çmenduri Ramos, shikoni ndërhyrjen akrobatike para syve të Belottit (VIDEO) Spanja e ka mposhtur Italinë me rezultat 3-0 mbrëmë në Bernabeu me një paraqitje fenomenale nga të gjithë lojtarët e kom
Torino për Belottin dhe nga Chelsea kërkon të njëjtën shumë sa i kërkoi Milanit Sipas The Sun, Chelsea ka bërë një ofertë prej 63 milionë dollarësh për Andrea Belotti. Antonio Conte është i gatshëm
Chelsea mendon ti shuajë ëndrrën Milanit Belotti është kthyer sërish në një objektivi të Chelseat. Sipas Tuttosport, Chelsea është shumë i interesuar të nëns
Saga Milan - Belotti vazhdon, rososonerët gati për aksionin e minutave të fundit Milan akomapo vazhdon të interesohet ëpr numrin 9 të Torinos, Belottin. Drejtori sportiv i Milanit, Massimiliano Mira
Torino bën të ditur se ka refuzuar ofertën e rradhës nga Milani për Belottin Torino ka njoftuar se ka refuzuar një ofertë për Andrea Belotti nga AC Milan ku përfshinte dy lojtarë. La Gazzetta de
Drridhet Juventus, Barcelona gati për tu nisur drejt Torinos Barcelona do të duhet të kërkojë për një zëvendësuar Neymarin. Me një mega buxhet në duar katalanasit po trembin çdo
Milan kalon nga 80 mln për Belottin, në 8 mln për shqiptarin Rashica Milani objektiv të radhës në këtë merkato mund të ketë Milot Rashica. Lajmi është përhapur sot nga mediat italiane të ci
Presidenti i Torinos i kujton diçka Milanit dhe Belottit Sulmuesi i Torinos qëndron pas spekullimeve të Milanit. "Nuk ka pasur kontakt me Milanin", përsëriti pronari i Torino
Belotti është një i "burgosur", nuk e blen dot leku Super talenti italian. i cili është dëshira kryesoire e Milanit për të mbyllur një merkato të shkëlqyer mesa duket nuk d
Milanit në alarm, po i mbarojnë opsionet e sulmit Milani po mbarojnë emrat e shënuar për përforcime në sulmin. Aubameyang do të qëndrojë në Borussia Dortmund dhe Morat