999 rezultate për

belo

Italianët rebelohen me UEFA-n, 3 ekipet ndihen të vjedhura Tri humbje për tri skuadrat italiane të impenjuara në fazën e 1/8-ave të Ligës së Kampioneve. Këto humbje kanë ardhu
Oferta e re e Torinos nuk e bind Belottin, rinovimi thuajse i pamundur Sulmuesi Andrea Belotti po luan sezonin e 6 me fanellën e Torinos dhe drejtuesit e klubit po punojnë për t’i rinovuar ko
"Video që duhet shfaqur në çdo shkollë", media e njohur spanjolle i bën jehonë ndershmërisë së Belotit Andrea Beloti bëri një gjest për tu përshëndetur nga të gjithë në ndeshjen e fundit në kampionat kundër Atalantës. S
Thellohet kriza te Torino, humbet edhe Belottin Vazhdojnë problemet te Torino. Klubi granata, që momentalisht renditet në vendin e 19 në renditje ka humbur shërbimet e
Mourinho i "fiksuar" pas sulmuesit të Serie A, Tottenham i bën ofertë zyrtare Torinos Starti në kampionat ishte zhgënjyes për Tottenhamin, që përveç humbjes 0-1 ndaj Everton, u shfaq shumë i parrezikshëm dh
Presidenti hero: Momenti ku shpëton nga mbytja në dy gra (VIDEO) Një ngjarje aspak e këndshme është parandaluar nga Presidenti i Portugalisë Marcelo Rebelo de Sousa, teksa ndodhej me pu
Për pak ditë mbush 40 vjeç, veterani turk lajmëron pensionimin nga futbolli Emre Belözoğlu tërhiqet nga futbolli. Këtë e bëri të ditur Fenerbahçe përmes një shënimi në faqen e saj zyrtare. Em
Manchester United rivalizon Interin për Belottin Manchester United është duke kërkuar një sulmues qendror, pas largimit të Romelu Lukakut në drejtim të Interit. Djajt
Ka gol në ndeshjen Torino-Lazio (VIDEO) Torino ka befasuar Lazion që në minutën e 5 me antë të një penalltie. Është Belotti ai i cili u tregua i saktë nga pi
Mbyllet në barazim ndeshja e parë e Serie A mes Torinos dhe Parmës Rikthehet pas më shumë se tre muajsh Seria A me ndeshjet e prapambetura që i përkasin javës së 25-të. Andrea Belotti
E pazakontë, ylli brazilian udhëtoi 600 km me biçikletë për të nënshkruar me klubin e ri Ish-lojtari i Kombëtares së Brazilit, Fred, ka vendosur të bëjë një veprim të pazakontë. 36 vjeçari që në të kaluarën
3 skuadra në garë për Belottin, prin Napoli Andrea Belotti mund të jetë duke përjetuar muajt e fundit me fanellën e Torinos. Shtatlarti i sulmit këtë verë duhet të
Në Bjellorusi luhet futboll, ultrasit rebelohen dhe sfidojnë qeverinë Kampionati bjellorus është i vetmi në Europë që po zhvillohet rregullisht me dyer të hapura, pavarësisht nuk mungojnë ra
Deputeti italian shpërten në lot: Nuk kemi ku t' i çojmë viktimat Italia është vendi më i prekur në botë me 8,215 viktima dhe 80,589 të infektuar si pasojë e pandemisë. Teksa deputeti
E donte edhe te Milani, Gattuso nuk heq dorë nga Belotti Sulmuesi Andrea Belotti nuk po kalon një moment aspak të mirë me fanellën e Torinos, ku mban edhe shiritin e kapitenit,
Veseli si Xhaka, rebelohet ndaj tifozëve në momentin e zëvendësimit E ardhmja e Frederik Veselit, ose të paktën aktivizimi i tij i rregullt tek Empoli, vihet në dyshim pas episodit më të f
Atletico Madrid insiston për një sulmues Sulmi i Atletico Madrid nuk po prodhon gola dhe Diego Simeone i ka kërkuar drejtuesve t’i sjellin një goleador në janar.
Nuk ndalet Italia, mposht lehtësisht Armeninë (VIDEO) Nga 1-0, Italia ka arritur të përmbysë rezultatin për të fituar 1-3 në udhëtim te Armenia. Italia tani ka shkuar në kuot
HISTORIA/ Një person tregon ku gjendet Belona Mata, e zhdukur që në vitin 2010 Mbrëmjen e sotme është rikthyer në emisionin 'Pa Gjurmë' sërish historia e vogëlushes Bleona Mata e humbur në vitin 2010
Rebelohet i dënuari në Fushë-Krujë, i vendos flakën qelisë Një ngjarje e rëndë raportohet që të ketë ndodhur mbrëmë në burgun e FushëKrujës, ku një i dënuar në shenjë proteste i k