999 rezultate për

bellucci

Monica Bellucci sërish beqare, ndahet nga i dashuri 18 vjet më i ri (FOTO LAJM) Monica Bellucci i jep fund mardhënies 2 vjecare me skenografin francez Nicolas Lefebvre . Pasioni i tyre ishte i jash
Aktorja italiane nderohet nga Hollywood Aktorja e famshme italiane Monica Bellucci është shpërblyer për të gjithë vitet e karrierës së saj duke i shërbyer indus
Monica Bellucci puthje në buzë me komedianin, në Festivalin e Kanës (FOTO & VIDEO) Ajo joshi publiku me rolimn e saj me agjentin sekret James Bond gjatë paraqitjes së saj të fundit në filmin Specter.
Ish bashkëshorti i Monica Bellucci-t në Ibiza përkrah modeles Italiane (FOTO LAJM) Ish bashkëshorti i Monica Bellucci-t duket se po i shijon në maksimun pushimet në Ibiza. I fotografuar në një Bar, i
Monica Bellucci është me origjinë shqiptare Nuk kanë qënë të paktat rastet kur mjaft aktorë dhe jo vetëm, të cilësohen sikur kanë origjinë shqiptare. E njëjta gjë k
50 vjeçarja Bellucci harron ndarjen, romancë e re për të Aktorja 50 vjeçare Monica Bellucci, e cila i ka dhënë fund martesës së saj, ka shuar kureshtjen e mediave në lidhje me n
Monica Bellucci e Nicolas Sarkozy në PSG-Barça (FOTO LAJM) Tribuna Vip e "Parc des Princes" ishte e tejmbushur mbrëmjen e djeshme. Emra të njohur të politikës, ekranit dhe futboll
Bellucci: Bukuria e një femre qëndron tek inteligjenca Aktorja Monica Bellucci, e cila është në prag të 50 vjetorit të saj, gjatë një interviste të dhënë për një prej të përdi
Bellucci sharmante në Kanë Aktorja 50 vjeçare Monica Bellucci, ka parakaluar në tapetin e kuq, për të prezantuar filmin e vetëm italian "Le meravig
Monica Bellucci: "Edhe mamatë mund të dashurohen" Pas një ndarje të dhimbshme, Monica Bellucci, gjatë një interviste ka thënë se edhe mamatë mund të dashurohen dhe se ësh
Monica Bellucci, një "nimfë" në ujërat e Bosnjes (FOTO LAJM) Aktorja Monica Bellucci, vetëm pak javë pas ndarjes me artistin Vinsent Cassel, ka rrëmbyer sërish vëmëndjen e shtypit r
Manjati azer "i rrëmben" zemrën Monica Bellucit (FOTO LAJM) Monica Bellucci është ndarë nga aktori francez Vincent Cassel pasi ka një lidhje me biznesmenin azer Telman Ismailov. La
Ndahet Monica Bellucci dhe Vincent Cassel (FOTO-LAJM) Merr fund historia e dashurisë dhe martesa e Monica Bellucci dhe Vincent Cassel. Lajmi është bërë public nga zyra e shty
Çelësi i jetëgjatësisë së çiftit Cassel-Belluci Pas 13 vjetësh e martuar me aktorin francez Vincent Cassel, aktorja italiane ka zbuluar sekretin e kohë zgjatjes së mart
Monica Bellucci kundër modës “toy boy”, preferon meshkujt e pjekur Aktorja e kinemasë italiane Monica Bellucci në një intervistë për të përjavshmen italiane ‘Chi’ ka shprehur pikëpamjen e
“Zhvishet” Monica Bellucci Aktorja italiane Monica Bellucci nuk zhgënjen. Format e saj trupore janë reklamuar më së miri ndërsa reklamonte “D&G” në
Monica Bellucci, më e bukura e të gjitha kohërave Monica Bellucci ka dalë fituese në garën për aktoren më të bukur për të gjitha kohërat. Të këtij mendimi kanë qenë 17 pë
Bellucci: "Nuk dua të jem pjesë e tragjedisë së Hollivudit" Sirena italiane Monica Bellucci nuk e qan kokën aspak për ofertat të Hollivudit, pasi nuk dëshiron të jetë pjesë e tragj
Aktorja Bellucci, shtatzene ne muajin e trete Monica Bellucci i ka rrëfyer miqve të saj se është shtatzënë në muajin e tretë.