999 rezultate për

belinda

Ndihesha e ofenduar nga Ermali, Belinda Dragoti tregon çfarë ndodhte në prapaskena (FOTO LAJM) Belinda Dragoti, është bukuroshja e cila u bë e famshme rreth dy vite mëparë, kur zëvendesoi bjonden Kejvina Kthella, në
Largohet nga Shqipëria, kjo është arsyeja pse u lirua nga detyra zv/ministrja e Financave Në mbledhjen e sotme të qeverisë, u lirua nga detyra zëvendësi ministrja e Financave, Belinda Ikonomi. Vendimi u mor nga
Më joshëse se kurrë, Belinda "tërbon" fansat me fotot nga vaska (FOTO LAJM) Dalja si velinë në "Xing me Ermalin" e ktheu pretendente “Miss Universe” një ndër vajzat më të ndjekura në showbizin sh
Basha denoncon: 200 mijë euro u shpenzuan para një jave për zyrën e ministres "Para një jave 200 mijë euro për zyrën e Belinda Ballukut. Nuk e kam bërë unë tenderin e Belinda Ballukut..." Duke e
E quan veten vajzë e keqe me shije parajse, Belinda ''ndez'' rrjetin (FOTO LAJM) Belinda Dragoti është një nga vajzat më të bukura të shoëbizit shqiptar. Mesa duket, edhe pse në karantinë ajo po i shij
Belinda pozon joshëse nga shtrati dhe foton ja paska bërë këngëtari shqiptar? (FOTO LAJM) Belinda Dragoti ka fituar simpatinë e publikut që nga dalja e saj në "Xing me Ermalin" dhe që aty Instagrami i saj është
Rashel, Kejvina apo Belinda, cila nga vajzat e bëri më mirë rolin e velinës (FOTO LAJM) Rashelin Kejvinën dhe Belindën, siç shumë prej jush e dinë, i bashkon "Xing me Ermalin". Vajzat janë parë gjithmonë s
Belinda Balluku filmohet me Arben Ahmetajn duke biseduar larg syrit të kolegëve Kemi parë vazhdimisht që ish-ministrat e shkarkuar nga Rama, më së shumti rrinë me njëri-tjetrin dhe kjo e ka një shpjeg
Mike apo rivale? Kejvina dhe Belinda bëhen bashkë dhe po "çmendin" rrjetin (FOTO LAJM) Kejvina dhe Belinda, dy bukuroshet u bënë shumë të njohura si velina në "Xing me Ermalin" dhe menjëherë fituan shumë pop
Që në fillimet e karrierës, Belinda merr oferta tunduese nga ndërkombëtarët (FOTO LAJM) Belinda Dragotin e kemi njohur si modele dhe velinë në "Xing me Ermalin", por së shpejti bukuroshen do e shohim edhe në
Halloween po afron, Belinda Dragoti transformohet në mënyrën më tërheqëse (FOTO LAJM) Edhe pak ditë kanë mbetur nga festa e Halloween-it, por që tani shumë adhurues të kësaj feste kanë filluar transformimet
Mike apo rivale? Belinda pozon në rrugët e Barcelonës, Kejvina i lë komentin epik (FOTO LAJM) Modelja Belinda Dragoti tashmë njihet edhe si velina e emisionit "Xing me Ermalin". Bukuroshja zvendësoi Kejvina Kthe
Nuk është vetëm modele, Velina e Ermal Mamaqit zbulon talentin e fshehtë Velina e "Xing me Ermalin", Belinda Dragoti ka zbuluar se përveç modelimit ka dhe një talent tjetër. E ftuar ditën e
Belinda sikletos Muharremin: Je i keq në krevat Velina e “Xing me Ermalin”, Belinda kishte përgatitur një pyetje shumë të sikletshme për mbretin e muzikës tallava, Muha
Sikletoset Belinda, largohet "sa hap e mbyll sytë" nga emisioni (FOTO LAJM) Kandidati për bashkinë e Këlcyrës, Hazbi Kasaj vazhdon të "godasë" me deklaratat e tij. Mbrëmjen e sotme, i ftuar në "Xi
Belinda e "Xing me Ermalin" shkëlqen në Kanë (FOTO LAJM) Velina e cila zëvendësoi Kejvinën , në emisionin "Xing me Ermalin", ka mbërritur në Kanë. Belinda është një vajzë te
‘A i bie ndonjëherë me të majtën?’, Belinda vendos në siklet Olen Çesarin Pas Besa Kokëdhimës, i ftuar në “Xing me Ermalin” ka qene edhe violinisti shqiptar me famë ndërkombëtare, Olen Çesari i
Lekun "letër", pasuria marramendëse e Belinda Ballukut Ministrja që zëvendësoi Gjiknurin në postin e kreut të Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku duket se ka një pa
Kejvina i jep leksione Belindës, zbulohet lidhja e bukurosheve Kejvina Kthella tre javë më parë i tregoi të gjithëve se do të ndërpriste aventurën në emisionin "Xing me Ermalin" në Tv
Velinën 18-vjeçare që zëvendësoi Kejvinën rrëfen pasionet Nga e shtuna që lamë pas, Belinda Dragoti është fytyra më e re në televizionin “Klan”. Pas largimit të Kejvina Kthellës