999 rezultate për

belgu

Morata apo Lukaku, cili është më deçiziv? Mnachester United u ndal në dy pika të nxehta në këtë merkato, Lukaku dhe Morata. Djajt e kuq tentuan për afto dy muaj p
Hazard njofton largimin nga Chelsea Hazard ka vënë në lëvizje Real Madridin dhe shumë ekipe të tjera të cilat janë të interesuara për shërbimet e b
City i "çmendur", 63 mln euro për De Brujne De Brujne është gati për të luajtur në Premier League. Ylli belgka hyrë në “radarin” e shumë ekipeve në Evropë. Deri
Top 10 asistmenët e Europës (FOTO LAJM) Kur asisti vlen më shumë se një gol. Rëndësia e pasimit të fundit është determinant në rezultatin final edhe pse ai që v
Thomas Vermaelen, belgu i dytë i Barcelonës Thomas Vermaelen, mbrojtësi i cili pritet të zbarkojë sot në Katalunjë për t'iu bashkuar ekipit të Luis Enriques, do të
"Çmenduria" e rradhës: PSG, 73 milionë për Hazard Te Paris Saint Germain nuk njohin limite. Pasi blen David Luiz nga Chelsea për rreth 60 milionë euro, klubi i sheikut Na
Turqit i shqyejnë çorapet Hazard-it (FOTO LAJM) Chelsea preu biletën për në çerekfinalet e Champions League pas fitores së mbrëmshme në "Stamford Bridge" 2-0 ndaj Galat
Hazard jam i mirë, por ka edhe më të mirë Ylli i Chelsea, Eden Hazard, dëshiron t’iu bashkohet Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit si një prej lojtarëve më të mi
Marotta nuk heq dore nga Radja Nainggolan Marotta nuk heq dore nga Radja Nainggolan. Sipas Il Corriere dello Sport, Marotta po pergatitet per te blere belgun duke
Goditi djaloshin, Hazard kërkon falje (VIDEO) Eden Hazard kërkoi falje publikisht nëpërmjet faqes së internetit tëklubit të Chelsea pasi u bë protagonist negativ me g
Van Buyten: Ja pse e mundim Napolin Vetëm disa orë para ndeshjes Bajern Mynih-Napoli, mbrojtësi belg i bavarezëve, Daniel Van Buyten ka folur eksluzivikisht