999 rezultate për

belgjikĂ

Belgjika publikon listĂ«n, merret vendimi pĂ«r Adnan Januzaj KombĂ«tarja e BelgjikĂ«s do t’i zhvillojĂ« dy ndeshjet me rĂ«ndĂ«si nĂ« muajin qershor. Fillimisht, “DjajtĂ« e Kuq” e presin
"Zhduket" në mënyrë misterioze çifti nga Belgjika në Himarë Në çift turistësh nga Beligjika kanë humbur kontaktet në një zonë malore në bashkinë e Himarës. Ndërkohë policia ësh
Belgjika mbyll ndeshjen në 18 minuta, Polonia i falet Lewa-Glik, Maqedoninë e shpëton Bardhi Sfida Belgjikë-Qipro është mbyllur me rezultatit 0-2 golat u shënua vetëm në 18 minuta ku fillimisht shënon kapiteni Ha
Belgjika shënon dy herë në 20 minuta përballë Qipros (VIDEO) Ekipi Belg ka mar përpara skuadrën e Qipros në Qipro pasi ka arritur të dërgojë topin në rrjetë në 20 minutat e para
Euro 2020: Hollanda e furishme, Kroacia përmbys, Belgjika bën dëtyrën (VIDEO) Holanda ka mposhtur 4-0 Bjellorusinë duke marrë kryesimin e Grupit C të kualifikueseve të Euro 2020. Ishte Memphis Depay
Nainggolan konfirmon: Jam burrë që mbaj fjalën, nuk rikthehem te Belgjika Mesfushori Interit Radja Naingolan ka konfirmuar edhe njer se nuk rikthehet te kombëtarja e Belgjikës, pas asaj tërheqje
Belgjika dyfishon rezultatin ndaj ZvicrĂ«s (VIDEO) Belgjika ka dyfishuar rezultatin ndaj ZvicrĂ«s nĂ« stadiumin "Swissporarena". ËshtĂ« pĂ«rsĂ«ri Thorgan Hazard qĂ« ka shĂ«nu
Zhbllokohet ndeshja, Belgjika kalon në avantazh ndaj Zvicrës (VIDEO) Belgjika ka kaluar në avantazh ndaj Zvicrës në stadiumin "Swissporarena". Ai që ka shënuar është Thorgan Hazard në m
Formacionet zyrtare: Zvicër - Belgjikë Zvicra dhe Belgjika do të përballen sonte me njëra-tjetrën në stadiumin "Swissporarena", e vlefshme për Ligën e Kombeve.
Lajme të këqija për Belgjikën, Lukaku mungon kundër Zvicrës Belgjika do të luaj nesër kundër Zvicrës në stadiumin "Swissporarena", e vlefshme për Ligën e Kombeve. Por në këtë n
Batshuayi i jep fitoren Belgjikës kundër Islandës (VIDEO) Belgjika ka marrë një fitore të lehtë sonte kundër Islandës me rezultatin 2-0 në "King Baudouin Stadium", e vlefshme për
Nuk ka fitues, Belgjika dhe Holanda ndahen në paqe (VIDEO) Belgjika dhe Holanda kanë barazuar 1-1 në një ndeshje miqësore të zhvilluar në "King Baudouin Stadium". Belgët kaloj
Belgjika kalon në avantazh ndaj Holandës (VIDEO) Belgjika ka kaluar në avantazh ndaj Holandës në "King Baudouin Stadium". Ai që ka shënuar është sulmuesi i Napolit,
Thyhet Zvicra e shqiptarëve, Belgjika rrëmben fitoren Zvicra nuk i bën ballë Belgjikës GAZETAEXPRESS E premte, 12 Tetor 2018 22:48 00 Belgjika ka shënuar fitore me rezult
Ndizet ndeshja, Belgjika shënon golin e dytë dhe tërbon Zvicrën (VIDEO) Eshtë ashpërsuar ndeshja Belgjikë-Zvicër. KJo pasi Romelu Lukaku ka shënuar golin e dytë personal ndaj Zvicrës. Go
Bishat shqiptare të Zvicrës kundër Belgjikës, zbulohet formacioni Belgjika e pret në shtëpi Zvicrën në kuadër të ndeshjes së Grupit 2 të Ligës A, në Ligën e Kombeve. Ndeshja pritet të
Belgjika nuk e harron talentin shqiptar qĂ« i mahniti tĂ« gjithĂ« (VIDEO) NjĂ« 7-vjeçar shqiptar pati mahnitur audiencĂ«n belge nĂ« emisionin pĂ«r talentĂ«, duke bĂ«rĂ« ‘beatbox’. Rrezarti Ă«shtĂ« 7-v
Belgjika nuk gabon, fiton pastër ndaj Islandës (VIDEO) Belgjika ka arritur të fitoj me rezultatin e pastër kundër Islandës në "Laugardalsvöllur", ndeshje e vlefshme për Ligën
Belgjika shĂ«non edhe golin e tretĂ« kundĂ«r IslandĂ«s Belgjika ka shĂ«nuar edhe golin e tretĂ« ndaj IslandĂ«s nĂ« "Laugardalsvöllur ". ËshtĂ« pĂ«rsĂ«ri Lukaku qĂ« realizon nĂ« min
Belgjika shënon dy gola të shpejtë kundër Islandës (VIDEO) Belgjika ka shënuar dy gola të shpejtë kundër Islandës në "Laugardalsvöllur ". Ai që shënoi golin e parë është Eden