999 rezultate për

belge

Protestat për klimën, arrestohet princesha belge Protesta për klimën ka bërë që shumë personazhe publike të arrestohen. Midis tyre është edhe Princesha belge Esmerald
Januzaj ftohet nga kombëtarja belge Trajneri i ekipit kombëtar të Belgjikës, Roberto Martinez, ia ka besuar Adnan Januzajt një vend në skuadrën e zgjedhur p
Trafikonin klandestinë drejt Anglisë, shkatërrohet grupi i shqiptarëve në Belgjikë Një grup shqiptarësh që trafikonin klandestinë nga Belgjika drejt Anglisë është shkatërruar. Sipas mediave belge mësohet
Tentoi të arrinte kufirin anglez me not, emigranti gjendet i vdekur në ujrat belge Trupi i një emigranti nga Iraku, i cili u përpoq ta kalonte ngushticën mes Francës dhe Britanisë së Madhe përmes notit,
"Tayota Yaris", Belgjika: Dy persona të rrezikshëm në kërkim Pasi kanë vizituar Tiranën në kuadër të një hetimi për çështjen e 3.4 milionë eurove të gjetura në një makinë Toyota në
Basha dëshmon sot për "Toyota Yaris" Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha pritet të dëshmojë sot në orën 09:00 para prokurorëve belgë mbi ccështjen ‘Toyot
Belgët do ta marrin në pyetje për dosjen "Tayota Yaris", Basha: Jam i gatshëm të dëshmoj Burime nga Partia Demokratike bëjnë të ditur se Lulzim Basha, ka shprehur gatishmërinë e plotë të kontribuojë në hetimin
"Toyota Yaris", Basha merret në pyetje të enjten nga 4 prokurorë belgë (VIDEO) Kryedemokrati Lulzim Basha do të merret në pyetje ditën e enjte lidhur me çështjen e "Toyota Yaris'. Gazetari i Repo
‘Tayota Yaris’, Basha: I gatshëm të bashkëpunoj në hetimin belg Autoritetet belge kanë kërkuar nga prokuroria shqiptare që të marrin në pyetje liderin e opozitës Lulzim Basha në lidhje
Prokuroria belge kërkon dëshminë e Bashës lidhur me "Toyota Yaris" Prokuroria e Belgjikës kërkon të merret në pyetje kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në lidhje me rastin e bllokim
Këto janë shtëpitë më qesharake në botë (FOTO LAJM) Falë Hannes Coudenys dhe sigurisht, vetë arkitektëve, Belgjika është bërë famëkeqe për ndërtesat e saj të çuditshme.
A janë këto shtëpitë më të shëmtuara? (FOTO LAJM) Falë Hannes Coudenys dhe sigurisht, vetë arkitektëve, Belgjika është bërë famëkeqe për ndërtesat e saj të çuditshme.
Goditet mafia shqiptare, super aksion i policisë në pesë shtete të BE-së Një aksion i madh policor kundër plantacioneve të paligjshme të kanabisit ka nisur në pesë vende të BE. Mediat belge njo
Mediat belge: Politikanë të lartë liruan Safet Bajrin Leja për varrimin e të atit për të fortin e Shkodrës, Safet Bajri nuk është pritur aspak mirë nga mediat belge. Sipas hl
Zhegrova pothuajse i larguar nga Genk, belgët gjejnë zëvendësuesin Edon Zhegrova është pothuajse i larguar nga skuadra e Genk. Ekipi belg tashmë ka zyrtarizuar blerjen e japonezit J
Abazaj shumë pranë largimit nga Anderlecht Problemet e Kristal Abazajt te skaudra belge e Anderlecht nuk kanë fund, shkruan Albeu.com. 22 vjecari erdhi me shumë
"Shtangen" belgët, ky është gjesti i veçantë që bëjnë shqiptarët për ditën e Pavarësisë (FOTO LAJM) Festat e nëntorit janë pritur me shumë entuziazëm nga shqiptarët. Por gëzim për këtë ditë të shënuar nuk ka patur ve
Kombëtarja e Belgjikës “kërcënon” Realin Presidenti i skuadrës së Real Madrid ka vendosur që trajner i spanjollëve pas largimit të Lopeteguit të emërohet Solari
Statistikat fenomenale të Belgjikës Kombëtarja e Belgjikës është një ndër skuadrat më të forta në botë. Belgët arritën deri në gjysmëfinale të Kupës së Botë
Skandal trukimesh, arrestohet trajneri në kampionatin e rëndësishëm europian Në futbollin e Belgjikës ka shpërthyer skandali i ndeshjev e të trukuara. Autoritetet përkatesë belge janë duke kryer ko