999 rezultate për

belge

Tentoi të arrinte kufirin anglez me not, emigranti gjendet i vdekur në ujrat belge Trupi i një emigranti nga Iraku, i cili u përpoq ta kalonte ngushticën mes Francës dhe Britanisë së Madhe përmes notit,
"Tayota Yaris", Belgjika: Dy persona të rrezikshëm në kërkim Pasi kanë vizituar Tiranën në kuadër të një hetimi për çështjen e 3.4 milionë eurove të gjetura në një makinë Toyota në
Basha dëshmon sot për "Toyota Yaris" Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha pritet të dëshmojë sot në orën 09:00 para prokurorëve belgë mbi ccështjen ‘Toyot
Belgët do ta marrin në pyetje për dosjen "Tayota Yaris", Basha: Jam i gatshëm të dëshmoj Burime nga Partia Demokratike bëjnë të ditur se Lulzim Basha, ka shprehur gatishmërinë e plotë të kontribuojë në hetimin
"Toyota Yaris", Basha merret në pyetje të enjten nga 4 prokurorë belgë (VIDEO) Kryedemokrati Lulzim Basha do të merret në pyetje ditën e enjte lidhur me çështjen e "Toyota Yaris'. Gazetari i Repo
‘Tayota Yaris’, Basha: I gatshëm të bashkëpunoj në hetimin belg Autoritetet belge kanë kërkuar nga prokuroria shqiptare që të marrin në pyetje liderin e opozitës Lulzim Basha në lidhje
Prokuroria belge kërkon dëshminë e Bashës lidhur me "Toyota Yaris" Prokuroria e Belgjikës kërkon të merret në pyetje kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në lidhje me rastin e bllokim
Këto janë shtëpitë më qesharake në botë (FOTO LAJM) Falë Hannes Coudenys dhe sigurisht, vetë arkitektëve, Belgjika është bërë famëkeqe për ndërtesat e saj të çuditshme.
A janë këto shtëpitë më të shëmtuara? (FOTO LAJM) Falë Hannes Coudenys dhe sigurisht, vetë arkitektëve, Belgjika është bërë famëkeqe për ndërtesat e saj të çuditshme.
Goditet mafia shqiptare, super aksion i policisë në pesë shtete të BE-së Një aksion i madh policor kundër plantacioneve të paligjshme të kanabisit ka nisur në pesë vende të BE. Mediat belge njo
Mediat belge: Politikanë të lartë liruan Safet Bajrin Leja për varrimin e të atit për të fortin e Shkodrës, Safet Bajri nuk është pritur aspak mirë nga mediat belge. Sipas hl
Zhegrova pothuajse i larguar nga Genk, belgët gjejnë zëvendësuesin Edon Zhegrova është pothuajse i larguar nga skuadra e Genk. Ekipi belg tashmë ka zyrtarizuar blerjen e japonezit J
Abazaj shumë pranë largimit nga Anderlecht Problemet e Kristal Abazajt te skaudra belge e Anderlecht nuk kanë fund, shkruan Albeu.com. 22 vjecari erdhi me shumë
"Shtangen" belgët, ky është gjesti i veçantë që bëjnë shqiptarët për ditën e Pavarësisë (FOTO LAJM) Festat e nëntorit janë pritur me shumë entuziazëm nga shqiptarët. Por gëzim për këtë ditë të shënuar nuk ka patur ve
Kombëtarja e Belgjikës “kërcënon” Realin Presidenti i skuadrës së Real Madrid ka vendosur që trajner i spanjollëve pas largimit të Lopeteguit të emërohet Solari
Statistikat fenomenale të Belgjikës Kombëtarja e Belgjikës është një ndër skuadrat më të forta në botë. Belgët arritën deri në gjysmëfinale të Kupës së Botë
Skandal trukimesh, arrestohet trajneri në kampionatin e rëndësishëm europian Në futbollin e Belgjikës ka shpërthyer skandali i ndeshjev e të trukuara. Autoritetet përkatesë belge janë duke kryer ko
Belgjika nuk e harron talentin shqiptar që i mahniti të gjithë (VIDEO) Një 7-vjeçar shqiptar pati mahnitur audiencën belge në emisionin për talentë, duke bërë ‘beatbox’. Rrezarti është 7-v
Fliste rrjedhshëm shqip, një agjent i infiltruar belg shkatërroi bandën e Bajrajve (FOTO LAJM) Fundi i bandës erdhi për shkak të një agjenti belg, që fliste rrjedhshëm shqip dhe që ishte infiltruar brenda organizatë
Mediat Belge jepin alarmin: 5 familje mafioze kontrollojnë Shkodrën "Shkodra, Palermoja e re është në duart e pesë familje mafioze" Kështu e kanë cilësuar mediat belge qytetin e