999 rezultate për

belen

Përfundon historia Rodriguez-Stefano (FOTO-LAJM) Belen Rodriquez duket se i ka dhënë fund historisë së saj me Stefano De Martino. Revista italiane Diva e Donna shkruan s
Borriello rikthehet te Belen Rodriguez? Belen Rodriguez, Stefano De Martino, Fabrizio Corona: ky është trekëndëshi më i përfolur në Itali kohët e fundit dhe jo
Kapen autorët që rrahen Valon Belën Ministria e Punëve të Brendshme (MPB) bëri të ditur sot se janë kapur autorët e rrahjes së Valon Belës, ish-nënkryetarit
Borrielo nuk i ndahet Belenit Duket si një paradoks, por është kështu. Marco Borriello, sulmuesi i Juventusit dhe i fejuar me modelen e prezantuesen b
“Flutura” e Belen irriton Italinë Belen Rodriguez u përpoq (dhe ia arriti qëllimit), të nxirrte në pah një tatuazh gjatë prezantimit të festivalit të Sanr
Video-skandali, Belen: Ishi im një maskara Bukuroshja Belen Rodriguez rrëfen detaje të jetës së saj private në një intervistë ekskluzive për ‘Vanity Fair’. Rrëfimi
Belen “çmend” Borrielon... me gjoba Në fund është Borriello ai që paguan gjithnjë. Futbollisti i Juventusit është ndaluar në kufirin italo-zviceran, sepse n
Belen Rodriguez e harron abortin me shoping (FOTO LAJM) Modelja argjentinase e famshme në Itali edhe për shkak të lidhjes me sulmuesin e Romës Marco Borrielo, Belen Rodriguez p
Belen: Me Markon ishte dashuri e vërtetë Bukuroshja argjentinase, Belen Rodriguez ka folur rreth lidhjes me sulmuesin e Romës, Marco Borriello dhe lidhjes aktual
Miratohet tabela për këshillin bashkiak Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve ka miratuar me 4 vota pro dhe 2 kundër tabelën përmbledhëse për këshillin bashkiak të Bas
KQZ-ja përfundimisht shpall fitues Lulzim Bashën UPDATE - KQZ-ja me 4 vota pro më në fund miraton tabelën përmbledhëse për Bashkinë Tiranë duke shpallur fitues kandidati
KQZ vendos sot për tabelën finale Komisioni Qendror i zgjedhjeve pritet të vedosë sot për tabelën finale duke përfshirë votat e kontestuara nga numërimi i
KQZ miraton tabelën përmbledhëse të KZAZ 49 Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve, ka miratuar tabelën përmbledhëse të rezultateve për KZAZ 49, konkretisht njësia numër 5.
PD-ja nuk firmos për njësinë 5 Anëtarët e Partisë Demokratike në KZAZ-në numër 49 në njësinë 5 nuk duan të firmosin tabelën përmbledhëse të procesverba
9-vjeçarja hap një faqe biznesi në internet 9-vjeçarja Maggie Huang që jeton në Alabama, tha se ajo filloi biznesin e saj, me krijimin e një faqe interneti, e cila
Barcelona këtë herë barazon (VIDEO) Sporting Gijon ndal Barcelonën. Vetëm një javë pas thyerjes së rekordit të Real Madridit me 16 fitore rresht, Barcelona
Chelsea shenon fitore, kryeson tabelen (VIDEO) Chelsea ka shënuar fitore të thellë prej 3-0 në ndeshjen e zhvilluar sot në Stamford Bridge, k
Ekipi i Hamburgut kryeson tabelën e Bundesligës Në ndeshjet e bundesligës të zhvilluarA dje, janë arritur këto rezultate: Energi Kotbus-Hamburg