999 rezultate për

belen

Juventusi i arratiset Napolit në tabelën e klasifikimit (VIDEO) Juventusi mori një fitore të rëndësishme sot ndaj Sampdorias në "Allianz Stadium" me shifrat e përgjithshme 3-0, ndeshje
Arsenali i interesuar seriozisht për Dembelen, Barcelona me dy mendje Sipas mediumit Don Balon, Arsenali ka treguar një interesim konkret për talentin e Barcelonës Ousmane Dembele. Sven
James Rodrigues tek Barcelona, në këmbim me blerjen më të shtrenjtë në histori Bayern Munich po mendon çmendurinë me Rodriguez duke e shkëmbyer me Ousmane Dembelen e Barcelonës. Sipas Don Balon is
Napoli shpartallon Cagliarin dhe arratiset në tabelën e renditjes (VIDEO) Napoli ka arritur të fitojë me shifrat 5-0 ndaj Cagliarit në "Sardegna Arena", ndeshje e vlefshme për javën e 26-të të S
Të bëra apo jo? Belen Rodriguez i’u përgjigjet fansave Vetëm pak ditë më parë, disa komentues vunë në dyshim mundësinë e një ndërhyrjeje në fundshpinën e saj. Bukuria e saj
Metoda gjeniale që i ndihmon fëmijët të mësojnë me lehtësi tabelën e shumëzimit (FOTO LAJM) Në një moment të caktuar në shkollat fillore, zakonisht rreth moshës 7-8 vjeç, programi shkollor parasheh mësimin e stër
Deputeti ironizon keq Bashën: Hajde se nuk kemi përsëritur tabelën e shumëzimit Vizita e Bashës në Bruksel është ironizuar keq nga deputeti socialistErjon Braçe, i cili nëpërmjet një statusi në Facebo
Icardit i dalin të palamet, kjo është bukuroshja me të cilën ka shkëmbyer mesazhe (FOTO LAJM) Belén Etchart ka treguar se ka komunikuar me Icardin vite më parë para se ky i fundit të takonte Wanda Narën. Belén E
Sa shanse ka Skënderbeu tani për t'u kualifikuar ? Shikoni tabelën e renditjes (FOTO LAJM) Humbja e pësuar në Serbi ka bërë që shanset e korçarëve për të kaluar në fazën tjetër të zbehen ndjeshëm. Megjithatë
Mbappe fituesi i "Golden Boy", mposhtë Dembelen dhe Rashford Kylian Mbappe është fitues i çmimit “Golden Boy” për vitin 2017, E përditshmja italiane, “Tuttosport” ka njoftuar so
Mjeku që operoi Dembelen flet për gjendjen e lojtarit Ndërmjet vizitës dhe vizitës, Dr.Sakari Orava gjeti një vend për t’iu përgjigjur thirrjes telefonike të “MD” nga zyra e
Valverde: Ja futbollistët që mund ta zëvendësojnë Dembelen Sulmuesi francez, Osmane Dembele u lëndua në ndeshjen ndaj Getafes dhe pritet të mungojë për katër muaj. Sipas trajne
Dembelen nuk e mbajnë më as këmbët e veta, zbarkon me karrocë me rrota në Finlandë Ousmane Dembele kaudhëtuar për në Finlandë për t’u operuar dhe për të rregulluar “biceps femoris” në këmbën e tij të maj
Dortmund e harron shpejt Dembelen, shikoni çfarë mban tifozi në fanellën me nr.7 (FOTO LAJM) Dortmund mes mundi e torturash për katalanasit arriti të shësë Dembelne përnjë shifër totale prej 148 mln euro. Por t
Trajneri i Barcelonës fjalë magjike për Dembelen Barcelona tashme ka kompletuar transferimin e sulmuesit të Borussia Dortmundit, Ousmane Dembele, për 105 milionë euro, p
Sot në drekë, Barcelona zyrtarizon Dembelen, zbuloni numrin që do të mbajë ai Sot në mesditë, nënshkrimi i Ousmane Dembele nga Barcelona do të jetë një realitet. Klubi katalanas u takua me homologët
Barcelona arrin marrveshjen me Dortmundin për Dembelen Sipas BeIN Sports, një marrëveshje prej 120 milionëshësh është rënë dakord nga Barcelona dhe Borussia Dortmund. Dembe
Dortmund mund ta humbasë Dembelen, jo për 150 mln euro por falas Borussia Dortmund ndoshta po luan me zjarrin. Edhe pse ende asgjë nuk është konfirmuar, një lajm i sotëm nga prestigjioz
Dortmund i bën ofertë Barcelonës për Dembelen Ousmane Dembele mund të ketë një fund të lumtur. Kjo thuhet pasi Borussia Dortmund me sa duket është i gatshëm të ulë
Barcelona e vendosur të luftojë deri në minutat e fundit për Dembelen Barcelona këtë herë do të bëjë përpjekjen përfundimtare për të nënshkruar me Ousmane Dembele. Pala gjermane i kanë dh