999 rezultate për

bekim

Perez i mahnitur nga Zidane: Është një bekim nga parajsa Presidenti i Real Madridit, Florentino Pérez e ka përshkruar menaxherin Zinedine Zidane si një "bekim nga parajsa" pas t
Një kosovar do të gjykojë Man United në ndeshjen e Europa League Në mesin e katër gjyqtarëve për ndeshjen e së enjtes mes Manchester Unitedit dhe AZ Alkmaarit, në kuadër të Ligës së Evr
Sherebela, bekimi i malësive shqiptare, si ta përdorni për kurim Sherebela shqiptare eksportohet shumë në disa kontinente, duke e lënë tregun vendas pothuajse bosh dhe duke i lënë të ap
Zhbllokohet sfida, Shqipëria në avantazh (VIDEO) Shqipëria e ka nisur furishëm sfidën ndaj Andorrës në Elbasan Arena. Kuqezinjtë kanë kaluar në avantazh me antë Bekim
Haradinaj: 21 vjet nga Beteja e Kaqanollit, respekt (FOTO LAJM) Nga Ramush Haradinaj. 21 vite më parë, filloi një nga betejat më të rëndësishme të Luftës Çlirimtare. Krismat e pushk
Bekim Balaj shpërthen në Austri, shënon dy gola (VIDEO) Bekim Balaj rikthehet protagonist në kampionatin austriak. Sulmuesi i Kombëtares shqiptare ka gjetur rrugën e rrjetës në
21 vjet nga rënia e heroit të tri luftërave Bekim Berisha-Abeja Më 10 gusht të vitit 1998, Bekim Berisha i njohur me nofkën “Abeja” si njëri ndër luftëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Ko
Bekim Balaj flet për herë të parë si lojtar i Sturm Graz Bekim Balaj është prezantuar sot zyrtarisht si futbollisti i Sturm Graz në Austri. Në një konferencë për mediat, shko
Bekim Balaj kryen vizitat mjekësore te klubi i ri Bekim Balaj duket se e ka gjetur ekipin e ri. Zërat e fundit thonë se shkodrani edicionin e ri do të mbajë veshur fanell
Merr "bekimin" e mbretëreshës, Johson zyrtarisht kryeministër i Britanisë Boris Johnson është zyrtarisht kryeministër i Britanisë. Johnson u largua nga Buckingham Palace pasi u emërua nga Mbr
"Më ka lënë mbresa", Ilda flet për marrëdhënien me Bekim Balajn (FOTO LAJM) Ilda Bejleri është një ndër moderatoret sportive më të komentuara të ekraneve shqiptare. Ajo është përfolur për lidhje m
PËRGJIMI/ Prapaskenat, si u zbulua tradhtia Rama-Thaçi ndaj Kosovës me bekimin e Erdoganit dhe Putinit Një lojë e dy komedianëve rusë ka zbuluar planin sekret për ndarjen e Kosovës të mbështetur nga Rusia, Vuçiç, Hashim Tha
Bekim Balaj "bëhet" këngëtar, merr mikrofonin në dasmën e Elseid Hysajt (VIDEO) Janë shokë në skuadrën e kombëtares së Shqipërisë, e padyshim se gëzimin për dasmën e organizuar Elseid Hysaj do ta ndan
Përgjimet/ Aktivë në fushatat e PS, kush janë Arben Keshi dhe Bekim Krashi Arben Keshi, aktualisht shef i sektorit të krimit ekonomik në Drejtorinë e Policisë së Dibrës, është njeriu kryesor në p
Zv.presidenti i FFK pëson atak kardiak në stadium Zëvendëspresidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Predrag Jovic, është ndier keq në shkallët e stadiumit "Vasil Le
Bekim Balaj, emri i madh për sulmin e Partizanit Partizani projekton goditjen e madhe për sulmin. Sëfundmi në skenë ka dalë një emër i bujshëm. Të kuqtë po mendojnë
Djali i Bekim Fehmiut rrëfen se sa shumë serbët i urrejnë shqiptarët Uliks Fehmiu, djali i aktorit të ndjerë shqiptar, Bekim Fehmiu ka treguar disa detaje rreth jetës private për mediat e h
Bekim Balaj na “bekon” në Andorra shënon golin e 2-të dhe të sigurisë (VIDEO) Pas një pjese të parë shumë të mirë ku shënuam edhe një fol pjesa e dytë fillii më e qetë. Andorra mori pak më shumë
"Mos u kurseni...të shembet statuja", deputeti i PD-së reagon për protestën Deputeti i Partisë Demokratike, Luciano Boçi ka bërë një reagim në lidhje me protestën e nesërme të thirrur nga opozita.
VV ka një kërkesë për Bekim Jasharin Lëvizja Vetëvendosje e degës në Skenderaj, ka reaguar ndaj vendimit të kësaj komune që në nder të shënimit të 11 vjetori