999 rezultate për

bejta

Çfarë thotë Bejta për përgjimet e El Chek-as Duke u përgjigjur mbi përgjimet e fundit të cilat dalin në opinion nga personi “El Cheka”, nënkryetari i BDI-së, Nevzat
Ministrja e Energjitikës shkarkon drejtorin e Albpetrolit, kush e zëvendëson Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë Belinda Balluku shkarkon drejtorin e Albpetrol Kastriot Bejtaj. Shkarkimi i
E jashtëzakonshme, shqiptari shpallet hero në Suedi Fidan Bejta, shqiptari nga Kosova është shpallur “Hero i Vitit 2018” në Suedi. Ai do të nderohet të mërkurën me titullin
Dalin pamjet e rrahjes mes asambleistëve në Komunën e Skënderajt (VIDEO) Një përleshje fizike mes shumë asamblistëve e drejtorëve komunalë ka ndodhur sot në kuvendin e Skenderajt. "Dy nga a
Shqiptarët e pësuan nga lufta por serbët kërkojnë dëmshpërblime Jahir Bejta, kryetar i organizatës për dëmet e luftës “Ngritja e Zërit”, thotë se janë hartuar rreth 1 mijë padi të cila
Rasti Monstra, Zaev zbulon të vërtetën se çfarë biseduan Nevzat Bejta dhe Fejzi Aziri Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev ka komentuar pretendimet mbi bisedën që është zhvilluar mes ish kryetarit të Gosti
Bejta: Sa kam punuar në Llakavicë, Taravari s’mund të punojë në gjithë Gostivarin Edhe pas miratimit të buxhetit komunal, kryetari i komunës së Gostivarit vazhdon fushatën e fjalëve dhe shpifjeve duke m
Taravari sfidon Bejtën: Dil e shkojmë në zgjedhje Kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari ka kërkuar që të shkojnë në zgjedhje për Gostivarin, pas bllokadave që
Bejta: Taravari më detyroi t’i kthehem politikës Ish kryetari i komunës së Gostivarit Nevzat Bejta ka akuzuar kryetarin e Gostivarit Arben Taravari për të pavërteta ndaj
Bejta mesazh Taravarit: Mos u merr me mua, puno për Gostivarin Në emisionin Click Plus ku i ftuar ishte kryetari i Komunës së Gostivarit Arben Taravari, ndërsa në lidhje të drejtpërdr
Bejta: Taravari po merr vendime skandaloze me administratën e Gostivarit Kryetari i mëparshëm i Komunës së Gostivarit Nevzat Bejta, përmes një postimi në Facebook, ka akuzuar kryetarin aktual T
Bejta sulmon Taravarin për borxhin: Mosaftësinë e tij e mbulon me akuza të pabaza Kryetari i ri i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari akuzoi dje se ish kryetari i Komunës së Gostivarit, Nevzat Bejta,
Taravari: Komuna e Gostivarit nuk ka buxhet as për rroga Kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari ditën e parë si kryetar i Komunës shprehet se komuna nuk ka buxhet as p
Bejta "ngushëllon" nëpunësit e komunës: Pse be tigri qan, pse mërzitesh për babën (VIDEO) Pas katër viteve si i kreu i Gostivarit, erdhi koha që t’i lirojë zyrën Arben Taravarit. Tanimë ish kryetari i Gostiv
Pas humbjes, Nevzat Bejta largohet nga politika Nevzat Bejta sot ka deklaruar në një konferencë se tërhiqet përfundimisht nga politika pas humbjes në zgjedhjet vendore
Bejta pranon humbjen: Uroj Taravarin për fitoren Kandidati i BDI-së për kryetar të Komunës së Gostivarit, Nevzat Bejta ka pranuar humbjen dhe ka uruar kundërshtarin Arbe
Gara në Gostivar, ja nga sa vota kanë marrë Taravari dhe Bejta Vijon numërimi i votave në Gostivar ku kandidati i ASH-së, Arben Taravari vazhdon të kryesojë ndaj Nevzat Bejtës së BDI-
Taravari shpall fitoren: Gostivari u çlirua nga diktatori Bejta! Kandidati për kryetar të Gostivarit, Arben Taravari nga Aleanca për Shqiptarët ka shpallur fitoren ndaj Nevzat Bejtës të
Bejta pranon humbjen në Gostivar, i uron fitoren Taravarit (VIDEO) Kandidati i BDI-së, Nevzat Bejta ka pranuar humbjen në komunën e Gostivarit. Bejta gjithashtu i ka uruar fitoren kun
Ndodh surpriza në Gostivar, sa vota morën Bejta dhe Taravari në kutitë e para Janë hapur kutitë e para edhe në Gostivar. Albeu.com mëson se deri më tani, Arben Taravari i ASH-së ka marrë 422 vota ku