999 rezultate për

bejrut

Një muaj pas shpërthimit masiv, frikësohen sërish banorët e Bejrutit Vetëm një muaj pas shpërthimit masiv në Bejrut, banorët janë frikësuar sërish nga një zjarr i madh në Portin e Bejrutit.
E mbijetuara e shpërthimit në Bejrut: Tmerr, toka filloi të tundej nën këmbët e mia! “Po takohesha me miqtë e mi për kafe në një kafene në lagjen Hamra, kur papritur toka po tundej poshtë këmbëve tona. Dik
Historia e çuditshme e kimikateve që sollën shpërthimin në Beirut (VIDEO) Mijëra tonë nitrat amoniumi, që besohet të kenë shkaktuar shpërthimin e fuqishëm në Bejrut të martën e kaluar u bënë tem
E sëmurë prej ditësh, Bebe Rexha zbulon dëshirën më të madhe për momentin Kohët e fundit, këngëtarja shqiptare Bebe Rexha ka patur probleme shëndetësore. Në llogarinë e saj në Instagram, ajo
Mrekulli! U hodh në det pas shpërthimit katastrofik në Liban, gjendet pas 30 orësh Mrekulli ekzistojnë! Një burrë që u hodh në det pas shpërthimit tragjik në qendër të qytetit të Bejrutit dje është gjetu
I riu nga Maqedonia e Veriut tregon tmerrin në Beirut: Me fat që u vonova për të shëtitur në qytet Në Beirut të Libanit, ka dhe qytetarë nga Maqedonia e Veriut. Dushko Ristovski është njëri prej tyre dhe ka folur për fa
"The Simpsons" godet sërish, ka parashikuar shpërthimin në Beirut? (VIDEO) hpërthimi që ndodhi në portin e Bejrutit, kryeqyteti i Libanit, tronditi botën. Pamje të rënda vijnë nga ky qytet ku
Bilanci tragjik, 135 të vdekur dhe 5000 të plagosur në Bejrut Kabineti i Libanit shpalli një gjendje të jashtëzakonshme dy-javore në kryeqytet dhe i dorëzoi ushtrisë kontrollin e sig
Pamje shprese mes tragjedisë, nxirret i gjallë burri nga rrënojat e Bejrutit (VIDEO) Ditën e djeshme në Bejrut ndodhi një shpërthim i madh i cili sheshoi qytetin duke shkaktuar 108 viktima e gati 4000 të p
300 000 njerëz kanë mbetur të pastrehë pas shpërthimit në Bejrut Rreth 300,000 njerëz kanë mbetur të pastrehë pas shpërthimit masiv në portin e Bejrutit, tha sot guvernatori i Bejrutit,
Shpërthimi në Bejrut: Gruaja heroinë i shpëton jetën burrit të ngecur nën rrënoja Ditën e djeshme Bejrut u shkretua nga një shpërthim i fuqishëm i cili ka shkaktuar 108 viktima, e mbi 4000 të plagosur.
Tragjedia në Bejrut mund të ishte shmangur! Gabimi shkaktoi mbi 100 viktima e 4000 të plagosur Mbrëmjen e djeshme Bejrut u shkatërrua nga një shpërthim i cili ka shkaktuar mbi 108 të vdekur dhe 4000 të plagosur.
"Si të ishte Hiroshima", guvernatori i Bejrut shpërthen në lot (VIDEO) Kryeqyteti i Libanit, Bejrut, është goditur nga shpërthime të njëpasnjëshme e teet të të fuqishme, teksa dyshohet se kan
Pamje tmerri nga Bejrut: Makina e shtëpi të shkatërruara, njerëz të gjakosur nëpër rrugë Kryeqyteti i Liban, Bejrut është kthyer në një fushë lufte pas shpërthimit të një fabrike fishekzjarresh duke shkaktuar
Bilanc tragjik në Bejrut: 27 viktima e mbi 2000 persona të plagosur (VIDEO) 27 njerëz kanë gjetur vdekjen dhe të paktë 2000 persona kanë mbetur të plagosur pas një shpërthimi masiv që tronditi kry
Bejruti si fushë lufte: Ishte si një bombë bërthamore, vend i mallkuar! (FOTO&VIDEO) Zona e Bejrutit ku ndodhën dy shpërthime pasditën e sotme ngjan me një zonë lufte. Porti është kthyer në gërmadhë nga
Pamje të fikshme: Shpërthim i fuqishëm në kryeqytetin e Libanit (VIDEO) Një shpërthim i fuqishëm ndodhi sot në kryeqytetin libanez, Bejrut duke dëmtuar ndërtesat dhe zyrat përreth qytetit.
Kush e pagoi biletën e Lleshajt për Bejrut? Nga 1 Janari MB ka shpenzuar 60 mijë $ udhëtime Aranita Brahaj, drejtoreshë e Open Data ka ngritur një pyetje mbi pagesën e udhëtimit të ministrit të Brndshëm Sandër Ll
Alvini u shpëtua, Lleshaj mbërrin në Bejrut për fëmijët e tjerë shqiptarë Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, bashkë me konsullin e nderit të Shqipërisë në Liban Mark Ghorayeb, ishin të parët q
Luftë e re në Lindjen e Mesme? Vjen kërcënimi me sulme (FOTO LAJM) Ministri i Mbrojtjes së Izraelit Avigor Lieberman ka lëshuar një kërcënim serioz ndaj Libanit duke paralajmëruar një aks