999 rezultate për

bejne

Dyshonin se ishte shtatzënë, mjekët bëjnë zbulimin e tmerrshëm Një 11-vjeçare është dërguar në spital pasi e ëma vuri re se po humbte mjaft peshë. Por kur ka mbërritur atje doktor
Cilët politikanë shqiptarë bëjnë "namin" në Facebook? (FOTO LAJM) Rrjetet sociale tashmë prej kohësh janë bërë hapësira më e mirë për politikanët pasi kanë një komunikim të drejtpërdrejt
Dogjën goma e vunë zjarr, banorët e Astirit tregojnë presionin Si cdo ditë, banorët e Astirit kanë dalë në protestë kundër projektit të Unazës së Re. Ata kundërshtojnë me forcë she
Shkodra nuk ishte gjë: Fajdet bëjnë kërdinë në Shqipëri Arrestimi i 12 personave, të enjten në qytetin e Shkodrës, ka nxjerrë në pah fenomenin negativ që ka njohur rritje të ko
Ambasada e SHBA shuplakë opozitës: Ish-deputetët ta lënë qeverinë të punojë për të ardhmen Një ditë para protestës së paralajmëruar nga opozita, ambasada e Shteteve të bashkuara të Amerikës përmes një postimi në
Fitonin 4 mijë euro në ditë, karabinierët u bëjnë gjëmën 5 trafikantëve shqiptarë Pesë shqiptarë janë arrestuar sot në Rimini të Italisë për akuzën mbajtjes dhe të shitjes së lëndëve narkotike. Sipas me
Po na bëjnë sytë? Kim Kardashian shfaqet rrethuar me sozitë e saj Kim Kardashian ka shkaktuar tërmet në Instagram me sozitë e saj të cilat mbajnë syzet nga koleksioni i fundit. Pavarë
Tmerr në ajër, avioni pëson defekt në 10 000 metra lartësi (VIDEO) Një avion i kompanise "Volotea" që bën linjën Bari-Katania ka bërë ulje të detyruar sot në Palermo bëjnë me dije mediat
Ata që furnizohen me ujë nga liqeni i Badovcit të bëjnë kujdes Kompania Rajonale e Ujësjellësit “Prishtina” njofton të gjithë konsumatorët që furnizohen me ujë të pijshëm nga sistemi
"Akrepi", sekseri i morgut të Tiranës që përgjon nëpër spitale (VIDEO) Problemet në fushën e shërbimeve funerale në Shqipëri nuk mbarojnë këtu. Babëzia tejkalon çdo limit kur fillon të flasës
Përtej militantëve, shqiptarët bëjnë leckë Ramën tek ‘Porta a Porta’ (FOTO & VIDEO) Kryeministri i vednit, Edi Rama ka dhën një intervistë për gazetarin Bruno Vespa në emisionin e tij "Porta a Porta".
Milan e Inter bëjnë gati shumën marramendëse për stadiumin e ri Drejtuesit e dy klubeve të Milanos, Inter dhe Milan mësohet se kanë udhëtuar drejt SHBA-ve, më konkretisht kanë qenë dy
Edhe aktorë edhe këngëtarë, këta shqiptarë i bëjnë të gjitha (FOTO LAJM) Edhe pse të dyja përfshihen në fushën e artit, jo të gjithë artistët kanë guximin që të përfshijnë të dyja në karrierën
Shqiponjën e ndoqën 20 vite me GPS, studiuesit bëjnë zbulimin e madh (FOTO LAJM) Studiuesit e një universiteti në Kazakistan i vendosen një shqiponjë GPS në trupin e saj duke ndjekur për gati 20 vite r
Policia shpërndan protestuesit, deputetët e PS bëjnë selfie Ndërkohë që sheshi i Parlamentit ishte i mbushur me protestues dhe policia përdori gaz lotsjellës për t’i shpërndarë, ja
Beqiri: Këto turne na bëjnë që të zhvillohemi më shumë Kombëtarja e 17-vjeçarëve është grumbulluar ditën e sotme për t’u përgatitur në prag të kompeticionit “ UEFA Development
"Bëjnë si pjeshka", Einxhel Shkira thumbon kolegët E ftuar së fundmi në emisionin "Thumb" ishte moderatorja e njohur Einxhel Shkira, e cila ka folur hapur për jetën e saj
Këto janë tre shenjat e horoskopit që tradhëtinë e bëjnë për qef Ata, thjesht, adhurojnë të tradhtojnë, madje nuk e bëjnë këtë për shkak se janë të këqij, por natyra u është e tillë që
Elita dhe Gjiko I bëjnë pritjen madhështore bebes së tyre (FOTO LAJM) Tre ditë më parë, moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko u bënë prindër për herë të parë. Elita solli në jetë një d
Aktorja spanjolle tallet me gjestin e Ronaldos në Madrid (VIDEO) Modelja aktorja dhe gazetarja e njohur spanjolle, Cristina Pedroche, ka reaguar pas gjestit të Cristiano Ronaldos në Ëan