999 rezultate për

bejme

Kalendari i ngjeshur, shpërthen Klopp Të mërkurën Liverpooli do të presë Atalantën ne "Anfield Road" në ndeshjen e Ligës së kampionëve dhe të shtunën në orën
Sandër Lleshaj bën premtimin e madh nga Shkodra: Do ta zhbëjmë këtë fenomen! Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj organizoi një takim me strukturat drejtuese të policisë Shkodër, në kuadër të analiz
Trump nuk heq dorë nga posti i Presidentit të SHBA: Fitorja është e imja! "Do e bëjmë Amerikën të mirë sërish! Ne do të fitojmë..." Presidenti Donald Trump është i bindur se do të marrë fitor
Pirlo: Lazio e rrezikshme në kundërsulm Në prag të përballjes më të rëndësishme të javës në Serinë A, Juventus-Lazio, trajneri i bardhezinjve, Andrea Pirlo, i s
Duhet ta bëjmë të gjithë, ky veprim i thjeshtë mund të shpëtojë mijëra jetë nga Covid-19 Për shumë njerëz, mbajtja e maskave është bërë pjesë e jetës së përditshme gjatë pandemisë COVID-19, ndërsa qeveritë vij
"Takimin do ta bëjmë jashtë", Shqipja bën deklaratën e papritur për ish-konkurrentin (FOTO LAJM) Debatet e krijuara në studio rreth një javë më parë, sollën në përjashtimin e Shqipe Hysenaj nga emisioni i “Për'Puthen”
Do habiteni, 9 gabimet trashanike që bëjmë çdo ditë (FOTO LAJM) Ka shumë gjëra në jetë që na marrin shumë kohë në përgatitjen e tyre, më shumë seç duhet. E në të njëjtën kohë ndodh që
Të shtëna me armë në zonën e Teleferikut në Tiranë Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak minuta më parë në zonën e Teleferikut në Tiranë. Mësohet se 3 patrulla
Lukaku "kërcënon" Juventusin: Do t’ia rrëmbejmë titullin I galvanizuar nga dopieta e mbrëmshme me fanellën e Belgjikës, kundër Islandës (ia dedikoi nënës së tij), Romelu Lukaku
Giroud sheshon polemikat me Benzema, kjo është deklarata e çuditshme Olivier Giroud është kthyer të flasë për Karim Benzema pasi është folur gjatë për një marrëdhënie të tensionuar midis dy
9 veprimet pa kuptim që i bëjmë pa u menduar çdo ditë (FOTO LAJM) Pasi të ketë mësuar diçka një herë, truri i një njeriu rrallë dyshon tek njohuritë dhe vepron ashtu si është mësuar.
Rama: Jemi bërë shërbëtor të Lulit, nëse Kodi Zgjedhor merr 84 vota është ligj Kryeministri Edi Rama thotë se nëse nesër Kodi Zgjedhor merr 84 vota në Kuvend ai do të jetë ligj, pavarësisht vullnetit
Nuk bëjmë dot pa to! 7 produktet që po na shkatërrojnë veshkat Avokadot Megjithëse avokadot janë të njohura dhe vlerësohen për cilësitë e tyre të ndryshme ushqyese, ngrënia e shumt
Mbani shënime! Gabimi i madh që bëjmë me ushqimin në mëngjes Ushqimet që nuk duhen konsumuar në mëngjes Ndryshe nga çfarë ju mund ta keni menduar, mëngjesi është një prej vakteve më
Diskutohet hapja e kufijve pa test PCR, Hasani: Po e bëjmë të pamundurën për lirimin e kufijve Shumë shpejt pritet që të hiqen masat anti-covid nga kufijtë me shtetet e rajonit, por në fillim si duket Maqedonia e Ve
Flet Iliazi i lumtur me dy gra: Po bëjmë fëmijën e 8-të, do i vëmë kapak se s'mundem më Historia e Iliaz Laskajt, nga Selishta e Peshkopisë, u bë virale në rrjet për shkak se ai është ndër të rrallët në vendi
9 gabimet që ne bëjmë gjatë blerjeve ushqimore (FOTO LAJM) Ne vizitojmë supermarketet pothuajse çdo ditë, por ne rrallë mendojmë se si disa nga zakonet tona tregtare janë të gabua
"Do t'i bëjmë Ramës një ofertë që nuk mund ta refuzojë", të pathënat e diskutimeve mbi detin Jon Media e njohur greke “Kathimerini” i ka kushtuar një shkrim qendrimeve të kryeministrit Rama në lidhje me qendrimet e ti
Rama nxjerr videon nga tërmeti i 21 shtatorit, çfarë ka ndodhur sot Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur duke hedhur sytë të ajo çfarë ndodhi 21 shtatorin e vitit që lamë pas,
"Bëjmë filma dhe fëmijë", Arbana shoqëron Eduartin edhe në ditët e fundit të shtatzënisë (FOTO LAJM) Ndonëse është në javët e fundit të pritjes së ëmbël, kjo nuk e ka penguar moderatoren Arbana Osmani të udhëtojë në vende