999 rezultate për

bejlerin

Arian Çani ngacmon publikisht Ilda Bejlerin (FOTO LAJM) Nuk e kishte menduar se një monolog i tillë, ku në qendër të tij, ishte veshja e dy gazetareve sportive, konkretisht Ild
Dasara ofendon rëndë gazetaren sportive pas deklaratës së bujshme Dasara Karaiskaj njihet për thumbimet që i bën shpesh personazheve të njohur duke u kthyer kështu në një nga gazetaret m
U komentua gjatë për zhveshjen në publik, vëllai kritikon publikisht Ilda Bejlerin Pas mbremjës gala “Rikthimi i Dallëndysheve”, në Pallatin e Kongreseve, balerini i njohur edhe jashtë kufinjëve shqiptar
Klevis Balliu flet për herë të parë për lidhjen me Ilda Bejlerin Ilda Bejleri është një ndër gazetaret sportive më të njohura në Shqipëri. Ndjekësit e saj gjithmonë kanë qenë kuresh
Mustafa Nano kritikon Ilda Bejlerin dhe Bora Zemanin: Ç'janë ato veshje vulgare, aq fyese (VIDEO) Mustafa Nanon njihet për ironinë e tij therëse kundrejt fenomeneve në zhvillim. Këtë herë moderatori i emisionit “Provok
E pranon këngëtari, pëlqen Ilda Bejlerin Dren Abazi pjesë e ekipit të Edi Manushit në “Shiko Kush LUAN” në mbrëmjen e sotme ka dhënë edhe pëlqimin e tij mes shum
Alioski befason Ilda Bejlerin: Pse më flet anglisht? Ilda Bjeleri ka marrë në intervistë sulmuesin e Maqedonisë, Alioskin pas përfundimit të ndeshjes Maqedoni-Shqipëri. B
Mavraj injoron Ilda Bejlerin: Ti je Vilma apo jo? (FOTO LAJM) Ilda Bejleri është një nga gazetaret më të njohura të sportit dhe kështu ajo ka edhe marrëdhënie shoqërore me futbollist
Bekim Balaj “flirton” me Ilda Bejlerin në festë (FOTO) Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Bekim Balaj ka qenë protagonist në festën e fundvitit e organizuar mbrëmjen e djeshme n
Rashica ironizon Ilda Bejlerin: Tradhtare ... (FOTO) Futbollistët gjithmonë e më shumë po kalojmë më shumë kohë të lirë në rrjetet sociale. Kjo është rruga e preferuar e per
De Biasi "mërzit" Ilda Bejlerin për lojtarët që la jashtë "Euro 2016" Prezantuesja e Super Sport, Ilda Bejleri ka mbetur e pakënaqur nga lista e lojtarëve që do të luajnë në kampionatin Euro
Komisioni i Ligjeve merr në pyetje Manjola Bejlerin Për më shumë se dy orë e gjysmë, Komisioni i Ligjeve ka marrë në pyetje kandidaturën e dytë të Presidentit për anëtare n