999 rezultate për

bejleri

"Pres vetëm fitore sonte", Ilda Bejleri tregon lojtarin favorit të Kosovës Gazetarja dhe moderatorja bukuroshe, Ilda Bejleri është e pranishme mbrëmjen e sotme në stadiumin "Fadil Vokrri" ku sigu
Humbi kombëtarja, tifozët fajësojnë Ilda Bejlerin (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar u zhvillua ndjeshja mes Shqipërisë dhe Turqisë që përfundoi me rezultatin 2 me 0 për skuadrën turke.
Sidrit Bejleri vjen me baladën "A ish' njësoj" (VIDEO) Sidrit Bejleri vjen sot pas disa këngësh ritmike që transmetojnë energjinë e tij tek publiku, me një baladë, që titulloh
Ilda Bejleri i jep fund lidhjes 2-vjeçare Ndonëse kurrë nuk e pranuan lidhjen e tyre, Ilda Bejleri dhe ish-deputeti i PD, Klevis Balliu prej dy vitesh po përjeton
“Të kesh gjoks e shalë bëhesh e famshme”, Ilda Bejleri i përgjigjet fansit Ilda Bejleri gjithmonë komentohet për fotot provokuese dhe shpeshherë edhe kritikohet për këtë fakt. Një nga ndjekësi
"Të kesh forma sot bëhesh i famshëm", Ilda Bejleri i përvishet komentuesit Gazetarja sportive Ilda Bejleri është një nga femrat më të komentuara në rrjet. Ajo ka fituar mijëra ndjekës në rrj
Sidrit Bejleri bën deklaratën urgjente: Mos u mashtroni... Ditën e djeshme këngëtari i njohur Sidrit Bejleri me anë të një postimi në facebook ka lajmëruar se dikush ka hapur një
Moderatorja e njohur zbulon se kush e bën të lumtur Ilda Bejlerin (FOTO ALJM) Ilda Bejleri është një nga gazetaret sportive që merr një vëmendje të madhe në mediat rozë. Bukuroshja e “Supersport” ko
Shikoni çfarë bën Shaqiri për ditëlindjen e Ilda Bejlerit (FOTO LAJM) Ilda Bejleri mbrëmë ka festuar ditëlindjen, por mbi të gjitha vëmendjen e mori ajo çfarë Xherdan Shaqiri ka bërë për të.
Donte të mbytej në lum, Elvis Naçi dhe Sidrit Bejleri i premtojnë shtëpi "Shqiptarët për shqiptarët" e organizuar nga Ilir Hoxholli dhe prezantuar prej Elvis Naçit dhe Sidrit Bejlerit është kth
Ilda Bejleri feston ditëlindjen, por si dukej para 10 vitesh (FOTO LAJM) Ilda Bejleri, njihet si një nga moderatoret me seksi në ekranet shqiptare. Ilda ditën e sotme ka ditëlindjen por me
"Unë bëj burg për ty", Ilda Bejleri provokon fansat me fotot e fundit (FOTO LAJM) Ilda Bejleri, është nbjë nga moderatoret më të bukura në Shqipëri por edhe një nga me të komentuarat në mediat rozë e në
Ilda Bejleri pozon nga Abu Dhabi, gazetarja e lidhur me sheik? (FOTO LAJM) Ilda Bejleri është padyshim një nga gazetaret më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Këtë herë ajo ka kaluar ndërrim
Sidrit Bejleri publikon klipin e këngës "Yll i bukurisë" (VIDEO) Këngëtari Sidrit Bejleri ka publikuar sot klipin e këngës së tij më të re. Bëhet fjalë për një nga këngët e albumit “Pat
Sidrit Bejleri përlot publikun, kujton të bijën e ndjerë Mbrëmjen e kaluar në “Dua të të bëj të lumtur” në Top-channel u tregua historia e dhimbshme e një nën,ë e cila ka disa v
Sot troket 2019-ta, kush janë këngëtarët që do të ndezin Sheshin Mbrëmja e sotme do të kthehet në një natë të paharrueshme për të gjthë ata që do të shkojnë në shesh. Pse? Sepse këtë
Ilda Bejleri kundër Viola Spiros! Çfarë ka ndodhur mes dy ish-kolegeve në Digitalb? (FOTO LAJM) Prezantuesja e sportit në “Digitalb”, Ilda Bejleri ka qenë e ftuar në punatatën e së shtunës (30 dhjetor) në emisionin “
Ilda Bejleri e thotë troç, kjo është prezantuesja që nuk i mungon fare Mbrëmjen e kaluar, Ilda Bejleri ka qënë e ftuar në emisionin "Shiko kush Luan". Ilda me sinqeritetin që e karakteriz
Fredi Bejleri, i akuzuar për masakrën e Peshkëpise shkakton kaos në mbledhjen e Bashkisë së Himarës Është shoqëruar me tensione dhe kërcënime mbledhja e sotme e Këshillit të Bashkisë së Himarës, i cili doli në një vendim
Ilda Bejleri flet pa modesti: Çfarë më dallon mua nga koleget e tjera Ilda Bejleri prej kohësh është një nga gazetaret më të komentuara sportive. E ftuar në BE Caffe, ajo u shpreh se kara