999 rezultate për

bejko

I hedh burrit valium dhe kthen shtëpinë në çerdhe prostitucioni, historia e pazakontë në Durrës Një qytetar denoncon në “Fiks Fare” se ka rënë pre’ e mashtrimit të një prostitute, e cila jo vetëm i ka vjedhur paratë
Burri nga Durrësi: Gruaja më hidhte valium në gjellë dhe prostituonte në shtëpi Një qytetar denoncon në “Fiks Fare” se ka rënë pre’ e mashtrimit të një prostitute, e cila jo vetëm i ka vjedhur paratë
Tmerr në Durrës, dy vëllezër kërcënojnë se do të hidhen nga lartësitë Një ngjarje e pazakontë po ndodh në Durrës. Dy vëllezërit Bejko po kërcënojnë sërish se do të vetëvriten duke u hedh
Basha thumbon Ramën: Qeverisë së tepsisë i janë shpërndarë petët e lakrorit Kreu i Parisë Demokratike Lulzim Basha ishte sot në Gjirokastër ku prezantoi kandidatët për deputetë në këtë rreth. K
"Ika nga Tirana e batakçinjve, ku nuk bën njeri hajër me ndershmëri" Gent Bejko është një ndër fytyrat më të njohura të filmit në Shqipëri, i diplomuar si regjisor dhe aktor në shumë filma
“Ika nga Tirana e batakçinjve, ku nuk bën njeri hajër me ndershmëri” Gent Bejko është një ndër fytyrat më të njohura të filmit në Shqipëri, i diplomuar si regjisor dhe aktor në shumë filma
PD padit kryebashkiaken e Gjirokastrës Lidhur me akuzën për "shpërdorim detyre", kryetari i PD në Gjirokastër, Roland Bejko, ka paditur kryetaren e Bashkisë së
Kreu i PD-së së Gjirokastrës ironizon Rulin për ankesat Kryetari i Partisë Demokratike në Gjirokastrër, Roland Bejko, ka ironizuar në mënyrë indirekte me Genc Rulin, që pak dit
Prokuroria bllokon pasurinë e trafikantit shqiptar në Zvicër Prokuroria ka kërkuar që ti sekuestrohet pasuria një të dënuari në Zvicër për trafik droge, pasi ka sjellë në Shqipëri s
Ish zëvendësministrja e Mjedisit rebelohet për shkarkimin: Dua sqarim nga Rama! Ish-zëvendësministrja e Mjedisit e cila u shkarkua për mos pagimin e faturave të energjisë elektrike, ka mohuar në mënyr
Deputy Minister of Environment to be dismissed for not paying electricity Premier Edi Rama has asked for the dismissal of the Deputy Minister of Environment, Diana Bejko for failing to pay elect
Rama kërkon shkarkimin e zv/ministres së Mjedisit pasi s'kishte paguar dritat Kryeministri Edi Rama ka kërkuar shkarkimin e zv.ministres së Mjedisit, Diana Bejko pasi figuronte debitore për shtëpinë
Strategjia kombëtare për reduktimin e rrezikut të katastrofave Zv.Ministrja e Mjedisit znj. Bejko, priti në një takim pune Misionin Bankës Botërore të kryesuar nga Z. Daniel Kull, Pro
Shqipëria rikonfirmon progres në reforma dhe zbatimin e Konventës së Helsinkit Zv. Ministrja e Mjedisit zj. Djana Bejko mori pjesë në Javën Botërore të Ujit në Stockholm të Suedisë ku Shqipëria do të
Meta: Deputetët të vetëpërmbahen dhe të ruajnë etikën në ushtrimin e funksionit të tyre Byroja e Kuvendit u ka tërhequr vëmendjen deputetëve Armando Prenga, Gentian Bejko, Xhemal Qefalia dhe Gent Strazimiri.
Former political prisoner tries to set himself ablaze A former political prisoner attempted a self-immolation in front of the Parliament building before the plenary session.
Gjashtë muaj nga vdekja e ish-të përndjekurit Bejko Në 6-mujorin e vdekjes së Lirak Bejkos, një grup ish-të përndjekurish përkujtuan sot ish-grevistin i cili vetëdogj gjatë
Plagosja në Tiranë, Ambasadori Bejko: Nëse djali është fajtor, të marrë dënimit që i takon "Askush nuk mban përgjegjësi për veprimet e familjarëve të tij, djali im ka jetën e tij, përgjigjet vetë për veprimet që
Nëna e Bejkos: T'u jepet shtëpi vajzave Qeveria e kishte në dorë që t’ia jepte edhe më parë Lirakut shpërblimin që i takonte, pa e detyruar atë që t’u futej fla
Respektimi i kujtimit të Lirak Bejkos, debate mes Topallit dhe Oketës Respektimi i kujtimi të ish të përndjekurit Lirak Bejko, i cili ndërroi jetë për shkak të plagëve të marra pas aktit të