999 rezultate për

beitar

E BUJSHME/ Djali i liderit të Emirateve të Bashkuara blen klubin anti-arab izraelit (FOTO LAJM) Hamad Bin Khalifa Al Nahyan, djali i liderit të Emirateve të Bashkuara, Khalifa bin Zayed Al Nahyan, ka blerë 50% të aks
Super Teuta, mposht izraelitët dhe avancon më tej në Europa League (VIDEO) Kualifikim spektakolar i Teutës përballë Beitar Jeruzalem. Skuadra e drejtuar nga Edi Martini, mposhti izraelitët me rez
Sabien Lilaj debuton me supergol në Izrael (VIDEO) Sabien Lilaj e ka nisur mjaft mirë, aventurën e tij në Izrael, tek ekipi i Nes Tzionës. Shqiptari, pas kalimit nga Gabal
Historike në Izrael, Beitar pranon futbollistët arabë Tre vjet më parë në botën e futbollit bëri bujë një episod kontrovers, kur në stadiumin e Jeruzalemit tifozët nisën të i
Skuadra izraelite ndryshon emrin, quhet Trump Klubi izraelit ka ndryshuar emrin në nder të presidentit amerikan Donald Trump, i cili pa kohë më parë njohu Jeruzalemin
Beitar blen myslimanë, i vihet flaka klubit Zyrat e klubit izraelit të futbollit, Beitar Jeruzalemit, u dëmtuan ditën e premte nga një zjarrvënie që dyshohet si e q