999 rezultate për

behramit

Trajneri i Zvicrës flet për herë të parë pas largimit të Valon Behramit Mesfushori nga Kosova, Valon Behrami është larguar nga Përfaqësuesja e Zvicrës. Shkak për largimin e tij nga ekipi pë
Largoi Behramin nga kombëtarja zvicerane, trajnerit Petkovic i kërkohet të japë dorëheqjen Një valë reagimesh të shumta kanë filluar në Zvicër, pas vendimeve të papritura të trajnerit Vladimir Petkovic. Trajneri
Largoi Behramin, kërkohet shkarkimi i serbit Petkoviç Largimi i Valon Behramit me anë të një telefonate të vetme ka shkaktuar probleme të mëdha në Zvicër dhe në ekipin përfaq
Largimi i Behramit nga Zvicra, shikoni si e tallin “Tifozat Kuq e Zi” (FOTO LAJM) Valon Behrami i ka thënë mirupafshim kombëtares së Zvicrës në një mënyrë paksa të habitshme. Ndërkohë që dëshira e lo
Reagon Petkoviç: Largimi i Behramit, as vendimtar dhe as vendim politik Shumë turbullirë, pak qartësi në rastin e Behramit. A është dëbuar ai nga trajneri Vladimir Petkovic – apo jo? Shkruan G
Pas Behramit, një tjetër yll lë Zvicrën (FOTO LAJM) Pas largimit të Valon Behramit të hënën, Gelson Fernanes gjithashtu largohet nga Kombëtarja zvicerane. Fernandes ka p
Babai i Valon Behramit flet për ndeshjen Serbi – Zvicër Lojtarët shqiptarë nga Kosova që sonte do të paraqiten për Zvicrën, Valon Behrami, Xherdan Shaqiri e Granti Xhaka, nuk m
Nuk ndodhte që prej 1998, Behrami rrezikon të "djegë" Neymarin Neymar pati një natë të vështirë mbrëmë duke pësuar plot 10 faulle, shumica dërrmuese prej Valon Behramit. Ky rekord
Bllokoi sulmin e Brazilit, tifozët kërcënojnë me jetë Behramin Brazili dhe Zvicra mbrëmjen e djeshme u ndanë me një barazim 1-1, por kjo ndeshje vazhdon të komentohet edhe ditën e sot
Ja momenti kur Kaçe i ul pantallonat Behramit (FOTO LAJM) Gjatë ndeshjes së sotme nuk kanë munguar as momentet pikante. Me anë të këtyre fotove të cilat po i përcjell Portali "Al
Kosova apo Zvicra? Behrami vendos se për kë do të luajë Ka lindur në vitin 1985 në Mitrovicë dhe vetëm 5 vjet më vonë, babai Ragip dhe mamaja e Halime u zhvendosën në Zvicër pë
Rrëfimi i Behramit: Ne te Kosova? Është zgjedhje personale Me 28 vota pro, 24 kundër dhe dy të pavlefshme, Kosova u bë anëtarja e 55-të në UEFA dhe pritet që pas pak ditësh të pra
Babai i Behramit: Djali im e do Kosovën më shumë se shumë të tjerë! (VIDEO) Futbollistët shqiptarë të Zvicrës, shpeshherë janë bërë cak i kritikave, për faktin se po vazhdojnë të luajnë për vendin
Deklarata e zv/ministrit Koçi, shpërthen babai i Behramit Babai i Valon Behramit, Ragip Behrami, i ka bërë thirrje Qeverisë së Kosovës që të distancohet nga deklaratat fyese të z
Inter pas Behramit: Dzemaili liron Xhakën Ka shumë Zvicër dhe Shqipëri në planet e merkatos së Interit për përforcimin e mesfushës. Në pritje të njohjes të së ard
Tottenham në lëvizje për Behramin Bëhen gjithmonë e më të fortë zërat që e shikojnë të ardhmen e Valon Behramit në Premier League. Pak ditë më parë u fol
Policia gjen makinën e Behramit (VIDEO) Nuk kaluan as 24 orë nga ankesa e Valon Behramit, i irrituar për vjedhjen e makinës, policia e Napolit ka mundur të gjej
Elena Bronzzani, super-gruaja e Valon Behramit (FOTO LAJM) Valon Behrami njihet si një punëtor i madh në fushën e blertë. Por, jo vetëm kaq. Mesfushori kosovar tregon se gjatë kar
Drama e Behramit, nga lufta në yll Valon Behrami ka treguar se futbolli i ka mundësuar që së bashku me familje të sigurojë qëndrimin në Zvicër. Behrami 27-
Ujkani i bashkohet Behramit dhe Xhemajlit? Portieri i kombëtares shqiptare, Samir Ujkani mund të transferohet në Napoli gjatë merkatos së janarit. Sipas portalit s