999 rezultate për

behramin

Gazetari provokon Behramin: Njihesh si luftëtar, por ike nga lufta e Kosovës Një intervistë vërtet interesante është ajo që Valon Behrami ka dhënë së fundmi për mediat zvicerane. Pikërisht njeriu q
Largoi Behramin nga kombëtarja zvicerane, trajnerit Petkovic i kërkohet të japë dorëheqjen Një valë reagimesh të shumta kanë filluar në Zvicër, pas vendimeve të papritura të trajnerit Vladimir Petkovic. Trajneri
Vazhdon skandali: Federata e Zvicrës qëndron pas vendimit për Behramin Reagimet ishin të ashpra kur Valon Behrami, të hënën njoftoi se ai ishte përjashtuar nga Kombëtarja zvicerane. Trajneri
Largoi Behramin, kërkohet shkarkimi i serbit Petkoviç Largimi i Valon Behramit me anë të një telefonate të vetme ka shkaktuar probleme të mëdha në Zvicër dhe në ekipin përfaq
Zvicerjanët mbështesin fuqimisht Behramin pas përjashtimit nga skuadra Përjashtimi i Valon Behrami është lajmi i ditës në median zvicerane, e cila në përgjithësi ka rezultuar kritike në drejt
Xhaka falenderon Behramin me shokë: Ishit Ikonat e Zvicrës Mesfushori kosovar i Arsenalit, Granit Xhaka ka reaguar pasi Behrami u përjashtua nga Kombëtarja e Zvicrës. “Djema, k
E përjashton trajneri, Behrami i padëshiruar tek Zvicra Zhvillime të habitshme kanë ndodhur në kombëtaren e Zvicrës. Ajo që bën me dijë këtë lajm është “RSI TVI” e cila bën me
Çmendën serbët, bëjnë kërkesën më të çuditshme për Behramin (FOTO LAJM) Sot do të zhvillohet ndeshja Zvicrës dhe Serbisë, një sfidë që pitet të sjell shumë polemika për vet faktin që në fushë
Mediat zviceriane "ndezin" pragndeshjen Zvicër-Serbi Ndeshja midis Zvicrës dhe Serbisë pritet të luhet ditën e nesërme por mediat zviceriane kanë vendosur të mos presin më p
Bllokoi sulmin e Brazilit, tifozët kërcënojnë me jetë Behramin Brazili dhe Zvicra mbrëmjen e djeshme u ndanë me një barazim 1-1, por kjo ndeshje vazhdon të komentohet edhe ditën e sot
Valon Behramin pëson dëmtim muskular dhe mungon për disa javë Valon Behramin është diagnostikuar me lëndim të nivelit të parë dhe pritet të mungojë rreth tre javë. Ai ka lënduar m
Shaqiri ka një mesazh për Xhakën e Behramin (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri u ka uruar shumë fat bashkëlojtarëve të tij për ndeshjen e sotme kundër Portugalisë. Ylli kosovar, Xh
"Po të vinim më parë, do kishim në Kombëtare Valon Behramin" Vëmendja më e madhe gjatë ditës së djeshme ka qenë e përqendruar te dueli GR7- CR7 mes Grizman dhe Ronaldos, ndërkohë që
Plas gallata në rrjetet sociale/ Kaçe me Behramin si Shukriu (FOTO LAJM) Është komentuar shumë në rrjetet sociale veprimi që bëri Ergys Kaçe ku u pa duke kapur nga pantallonat lojtarin Behrami,
De Biasi kritikon Behramin: Kohët kanë ndryshuar, tani na duan të gjithë Kombëtarja shqiptare e futbollit vijon përgatitjet për sfidën e 11 qershorit ndaj Zvicrës, teksa vëmendja e mediave ësht
Top 21 çiftet në futboll (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo dhe Irina Shayk nuk janë më bashkë, por kjo nuk do të thotë se nuk ka më çifte të bukura dhe interesan
Ja vendimi i Hamburgut për Behramin Klubi gjerman i Hamburgut ka vendosur që të mos marrë asnjë masë për futbollistin zviceran Valon Behrami. Shqiptari i
Zv/ministri Koçi sulmon Behramin: Je nipi i një UDB-ashi Zëvendësministri i Zhvillimit Ekonomik në Kosovë, Gani Koçi, sulmon futbollistin Valon Behrami pas deklaratave të këtij
Hamburg, trajneri përjashton Behramin Valon Behrami është vitkima e parë e trajnerit të ri të Hamburgut, Josef Zinnbauer, i cili pasoi Mirko Slomkan, i largua
Hamburgu kërkon Behramin Hamburger SV intersohet për Valon Behramin. Sipas mediave gjermane, klubi nga Bundesliga 1, ka hyrë në garë me Atletico