Shpërndahet Parlamenti? Meta në konferencë të jashtëzakonshme
999 rezultate për

behrami

Tërnava po hetohet nga prokuroria për vjedhje, akuzat shokuese ndaj tij Kreu i Bashkësisë Islame Naim Tërnava po ballafaqohet me akuza të rënda, vjedhje e keqpërdorim të detyrës zyrtare. Teolo
"Vodhi 300 mijë marka", imami ngre padi ndaj Naim Tërnavës Teologu nga Vushtrria, Emin Behrami, pretendon që kreu i BIK-ut, Naim Tërnava, i cili gjatë vitit 2002 ushtronte pozitë
U dëmtua ndaj Milanit, Behrami rrezikon të mbyllë sezonin Mbrëmë, gjatë ndeshjes Milan-Udinese, Valon Behrami u detyrua të dilte para kohe nga fusha, madje me barrelë, për shkak
Behrami: Udinese duhet të sigurojë qëndrimin sa më parë në Serinë A Kapiteni i Udineses, Valon Behrami, ka mbetur i trishtur me barazimin ndaj Fiorentinës. Sipas mesfushorit shqiptar, s
Shikoni supergolin e Behramit ndaj Cagliarit (VIDEO) Udinese mori një fitore të rëndësishme ndaj Cagliarit me rezultatin 2-0 në kuadër të xhiros së 19-të në Serie A. Njër
U bë hero në Austri, edhe mediat shkruajnë për shqiptarin Muharrem Behrami, shqiptari nga Podujeva e Kosovës punon dhe jeton në Linz të Austrisë por ditën e djeshme ai është bërë
E gjithë Austria po flet për heroin shqiptar, si u përball me rrezikun (FOTO LAJM) Muharrem Behrami, shqiptari nga Podujeva e Kosovës punon dhe jeton në Linz të Austrisë por është bërë hero. Krejt kjo
Udinese shtang Romën, shënohet goli i parë (VIDEO) Udinese e ka befasuar Romën duke kaluar në epërsi 1-0, në një ndeshje të Serisë A, që po zhvillohet momentalisht në Udin
Zbardhet dosja e frikshme e ISIS, si do sulmohej Elbasani dhe Kosova Mbi gjashtë muaj hetime të Prokurorisë Speciale të Kosovës kanë zbardhur planet e një grupi i cili dyshohet se është i l
Valon Behrami tregon pse iu besua shiriti i kapitenit te Udinese Valon Behrami beson se është emëruar kapiten i Udineses për shkak se flet shumë gjuhë të huaja dhe vepron si lehtësues.
Zvicra nxjerr listën zyrtare, aty mungojnë Behrami dhe Xhemaili Përfaqësuesja e Zvicrës ka grumbulluar listën e lojtarëve të ftuar për dy ndeshjet e radhës. Helvetikët do të luajnë
Trajneri i Zvicrës flet për herë të parë pas largimit të Valon Behramit Mesfushori nga Kosova, Valon Behrami është larguar nga Përfaqësuesja e Zvicrës. Shkak për largimin e tij nga ekipi pë
Largoi Behramin nga kombëtarja zvicerane, trajnerit Petkovic i kërkohet të japë dorëheqjen Një valë reagimesh të shumta kanë filluar në Zvicër, pas vendimeve të papritura të trajnerit Vladimir Petkovic. Trajneri
Vazhdon skandali: Federata e Zvicrës qëndron pas vendimit për Behramin Reagimet ishin të ashpra kur Valon Behrami, të hënën njoftoi se ai ishte përjashtuar nga Kombëtarja zvicerane. Trajneri
Behrami: Xhaka dhe Shaqiri donin të linin Zvicrën, por i ndala unë Trajneri i Zvicrës Vladimir Petkoviç ka lajmëruar Valon Behramin se nuk do të jetë më i ftuar në kombëtare. Fatin e tij
Reagon federata zvicerjane: Behrami është keqkuptuar Reagimet ishin të ashpra kur Valon Behrami, të hënën njoftoi se ai ishte përjashtuar nga Përfaqësuesja zvicerane. Tra
Largoi Behramin, kërkohet shkarkimi i serbit Petkoviç Largimi i Valon Behramit me anë të një telefonate të vetme ka shkaktuar probleme të mëdha në Zvicër dhe në ekipin përfaq
Behrami u largua nga kombëtarja, të gjithë zviceranët mbështesin kosovarin Përjashtimi i Valon Behrami është lajmi i ditës në median zvicerane, e cila në përgjithësi ka rezultuar kritike në drejt
Largimi i Behramit nga Zvicra, shikoni si e tallin “Tifozat Kuq e Zi” (FOTO LAJM) Valon Behrami i ka thënë mirupafshim kombëtares së Zvicrës në një mënyrë paksa të habitshme. Ndërkohë që dëshira e lo
Zvicerjanët mbështesin fuqimisht Behramin pas përjashtimit nga skuadra Përjashtimi i Valon Behrami është lajmi i ditës në median zvicerane, e cila në përgjithësi ka rezultuar kritike në drejt