999 rezultate për

behluli

Shyhrete Behluli kundërpërgjigjet ndaj akuzave të motrave Mustafa duke zbuluar diçka Këngët ‘Je e vetmja’ dhe ‘Çika e nanës’ për Shyhrete Behlulin dhe Motrat Mustafa u bën mollë sherri. Për rreth një mu
Motrat Behluli në festë, nusja gati (FOTO LAJM) Gresa Behluli ka kurorëzuar dashurinë me martesë. Gresa Behluli dhe Lulzim Ibrahimi janë martuar mbrëmë, ndërsa kanë
Edhe Shyhrete Behluli e merr një medalje nga Thaçi Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka shpeshtuar dhënien e Medaljes Presidenciale, duke mos lënë askënd pa i dhënë një të
Festë në shtëpinë e Shyhrete Behlulit (FOTO) Sot është një ditë shumë e veçantë në shtëpinë e këngëtares së njohur Shyhrete Behluli. Këtë herë nuk bëhet fjalë për
Shyhrete Behluli fillon pushimet, kështu nuk e keni parë asnjëherë Edhe këngëtarja e muzikës popullore, Shyhrete Behluli, ka nisur pushimet pas angazhimeve të shumta që ka pasur. Këngë
Vajza e Shyrete Behlulit në telashe, këngëtarja turke e padit për vjedhje (VIDEO) Vajza e Shyhrete Behlulit gjendet në telashe të mëdha. Ajo akuzohet për vjedhjen e muzikës dhe miksimit në këngën e re t
Përse feston familja e Shyhrete Behlulit? Vajza e këngëtars së njohur kosovare, Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen. Gresa është uruar nga e gjithë familj
Behluli dhe Elifi në një serial, ja detajet Aktorja Tuba Buyukustun, e njohur si Elifi e serialit “Diamante dhe Dashuri” dhe Kivanc Tatlitug, i serialit “Dashuri e
Behluli përfundon në spital I njohur për pasionin ndaj sporteve dhe garave sportive, aktori i njohur turk, Kivanc Tatlitung, një ditë më parë ka pës
Mbi 500 të ftuar në dasmën e Behlulit, ja detajet pikante (FOTO LAJM) Mbi 500 të ftuar dhe një ceremoni madhështore janë detajet që na vijnë nga mediat e huaja për dasmën e Behlulit. Akt
Behluli i jep fund beqarisë në Paris (FOTO) Aktori i njohur turk, i bërë i famshëm në sajë të roleve në telenovela, Kivanç Tatlitung është martuar në Paris. Akt
Martohet Behluli, ja kush është fatlumja (FOTO LAJM) Pas dy vitesh lidhje, aktori turk Kivanç Tatlitiung, i cili spikati tek ne me rolin Behlul në serialin “Dashuri e Ndalua
"Sulejmani i Madhërishëm": "Behluli" nuk është i suksesshëm Beteja se kush është më i suksesshmi në kinematografinë turke mbetet ende e hapur, kjo pasi aktorët ende zihen për vlerë
Martohet Bihteri, Behluli i ftuar në dasmë (FOTO LAJM) Pasi është martuar shumë herë dhe në të njëjtën kohë është ndarë në telenovela, në jetën reale Bihteri do të veshë për h
Behluli humb kontaktet, prej tre javësh telefoni i fikur (FOTO LAJM) Ja që edhe Behluli i famshëm i telenovelave turke humb kontaktet për tre javë, kjo kur vjen puna tek pushimet. Aktori si
Behluli i serialit "Dashuri e Ndaluar", blen makinën 440 mijë euro (FOTO LAJM) Kivanc Tatlitug, i bërë i famshëm në vendin tonë edhe falë telenovelës “Dashuri e Ndaluar”, ka një pasion të veçantë për
Momenti i aksidentimit të aktorit Kivanç Tatlitug (VIDEO) Aktori i njohur turk Kivanç Tatlitug, i cili në serialin "Mollë e Ndaluar" luan rolin e Behlulit, një djali të llastuar,