999 rezultate për

behgjet

AKR uron Vetëvendosjen për fitoren: Nuk do t’i bllokojmë Këshilltari i Behgjet Pacollit, Naim Murseli është shprehur se AKR do të vazhdojë të mbetet parti konstruktive në ndërt
Behgjet Pacolli pranon rezultatin e zgjedhjeve dhe përgëzon kundërshtarin Lideri i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli ka reaguar një ditë pas zgjedhjeve në Kosovë. Pacolli që ishte pjesë e
Voton Behgjet Pacolli: Qytetarët të votojnë për një jeë më të mirë Kryetari i AKR’së, Behgjet Pacolli ka dhënë votën e tij këtë 14 shkurt. Ai ka votuar pranë shkollës fillore “Shkëndij
Behgjet Pacolli, kandidati i radhës për President të Kosovës Pas Vjosa Osmanit dhe Ramush Haradinajt, edhe Behgjet Pacolli synon përsëri ta marrë drejtimin e Presidencës së Kosovës.
Behgjet Pacolli: Shteti t'u dal në ndihmë ish-komandantëve të UÇK-së në Hagë Lideri i Aleancës Kosova e Re, njëherësh deputet në Kuvendin e Kosovës, Behgjet Pacolli ka shumë vite që është pjesë e p
Behgjet Pacolli ndërton "Sarandën" edhe në Kazakistanin e largët (FOTO LAJM) Miliarderi shqiptar Behgjet Pacolli ndërton “Sarandën” edhe në Kazakistanin e largët. Përmes një postimi në Facebook,
Pacolli: S’kam për qëllim të kandidohem për president Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka thënë se ende është herët të flitet për zgjedhjen e presidentit të ri të vendit.
U përfol si kandidat për president, reagon Behgjet Pacolli Emri i kreut të AKR-së, Behgjet Pacolli, u përfol më herët si kandidat i mundshëm për president. Këshilltari i tij, N
Ilir Meta pret Pacollin e Thaçin tek Gjiri i Lalzit (FOTO LAJM) Presidenti Ilir Meta ka publikuar foto nga takimi në Gjirin e Lalzit me homologun e tij kosovar, Hashim Thaçi. Nga fo
Ky është Behgjet Pacolli: Të jesh i ri dhe i varfër nuk është e lehtë Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli gjatë kësaj kohe të pandemisë ka qenë tejet aktiv në rrjete sociale. Ai ka publiku
Mbërrin në Prishtinë avioni i Pacollit Ka arritur në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës aeroplani privat i deputetit Behgjet Pacolli. Në aeroport kanë da
Behgjet Pacolli hyn në Kosovë, nuk dërgohet në karantinë Gjatë ditës së sotme është debatuar shumë rreth kthimit të Behgjet Pacollit në Kosovë nga Zvicra dhe dërgimit në karanti
KORONAVIRUSI/ Behgjet Pacolli: Është situatë problematike Ish-Presidenti i Kosovës Behgjet Pacolli ka four në emisionin “Opinoni” për pasojat që koronavirusi do të siell në ekono
Behgjet Pacolli: Për hir të Kombit, Atdheut dhe Perëndisë, kërkoni falje Amerikës Kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli ka kërkuar nga Qeveria që të mos rrezikojnë fatin politik të Kosovës. “Kur bubrreci po
Behgjet Pacolli pjesë e qeverisë Kurti? Dy deputetët e vetëm të Aleancës Kosova e Re (AKR) në këtë legjislaturë, Behgjet Pacolli dhe Mirlinda Sopi-Krasniqi, do
U largua nga AKR, Labi befason me përgjigjen për Behgjet Pacollin Ish- deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri karrierën e tij në sferën e politikës e filloi në partinë e Behgjet
Do ngeleni pa mend, kjo është vila luksoze e Behgjet Pacollit (FOTO LAJM) Biznesmeni nga Hajvalia Behgjet Pacolli, e dorezoi sot detyren, por tani do të pushojë e relaksohet në hapësirat e jasht
Behgjet Pacolli zbulon projektin: Kështu do të ndërtohen banesat në Thumana (FOTO LAJM) Zëvendëskryeministri i Kosovës Pacolli ka dhënë lajmin për përfundimin e projektit për ndërtimin e shtëpive në Thumanë p
Edi Rama për Pacollin: T’i bëjmë një statujë afër Skëndërbeut Kryeministri Edi Rama ishte mbrëmjen e sotme në Krujë dhe Thumanë, ku vizitoi familjet e prekura nga tërmeti tragjik i 2
Rama refuzon projektin e Behgjet Pacollit për Divjakën Komiteti i Investimeve Strategjike, ka vendosur në prill të këtij viti të refuzojë kërkesën e kompanisë Mabetex të ish-m