999 rezultate për

behet

Kjo foto e Sterling në Kosovë po bëhet virale nëpër botë (FOTO LAJM) Racizmi është problemi më i madh me të cilin po ballafaqohen futbollistët e Anglisë. Megjithatë, kosovarët po mobiliz
E vështirë për të mbajt Mbappen në skuadër, ky është skenari i PSG-së PSG e mendon largimin e Kylian Mbappe, edhe pse ata duan që sulmuesi të qëndrojë aty edhe për shumë vite. Klubet që e du
Pas MC Kreshës, Fifi ka gati bashkëpunimin me një tjetër Yll nga Kosova! (FOTO LAJM) Fifi do të vijë shumë shpejt me një projekt të ri muzikor. Këtë herë bëhet fjalë për një tjetër bashkëpunim me një ar
Fevziu fton ministrin e Brendshëm në Bllok: Hajde shih banditët e rrugëve Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka folur edhe për krimin e organizuar teksa ishte i ftuar në emisionin “Opinion”.
Kur bëhet fjalë për Hanën, Mozzik dhe Loredana harrojnë çdo mosmarrëveshje (FOTO LAJM) Prej disa muajsh, reperët Loredana dhe Mozzik i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre dhe kanë vazhduar jetën të ndarë.
ZYRTARE/ Bayern Munich bëhet me trajner të ri Dy fitore në po kaq ndeshje. Hans Flick i ka bërë një start fantastik karrierës në pankinën e Bayern Munich, duke fituar
Veprimi i Guardiolës ndaj gjyqtarit bëhet "hit" (VIDEO) Pep Guardiola nuk është ndarë aspak i kënaqur me referimin, në takimin Liverpool – Manchester City. City i Guardiolas
E mbajtën 10 orë në prokurori, bëhet e gjallë Kejvina (FOTO LAJM) Policia e Shtetit ka vënë në pranga Redian Rrajën, nipin e deputetit të PS për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj.
Jetëgjati nuk bëhet jetëshkurtër, djemve i bie dritarja nga lart (VIDEO) Një ngjarje e rëndë është parandaluar në një kafe të Shangait, por siç thotë edhe shprehja, jetëgjati nuk bëhet jetëshku
Alvini po bëhet gati të bashkohet me të atin, kush është nëna e tij që e çoi në Siri Pasditen e sotme në mediat arabe u raportua se Alvin Berisha, është liruar nga kampi sirian. 11 vjeçari, përfundoi në
Ish-lojtari i Realit bëhet zyrtarisht trajner i këtij klubi (FOTO LAJM) Almeria ka njoftuar se trajneri i tyre i ri për këtë sezon do të jetë Guti. Legjenda e Real Madridit është bërë strat
Ishte në luftë me jetën, bëhet i gjallë Muharrem Ahmeti (FOTO LAJM) Një muaj më parë në media qarkulloi një lajm i trishtë për mbretin e muzikës tallava në Shqipëri, Muharrem Ahmeti. Mi
Nuk la pyetje pa i bërë me shkrim të dashurit të vajzës, bëhet viral babai Nëse më parë të dashurit e vajzave duhet të kalonin në shumë sita, sot gjërat kanë ndryshuar. Ama jo për këtë baba sh
Aktorja e famshme e serialeve amerikane po bëhet nënë për herë të tretë! (FOTO LAJM) Aktorja e famshme e serialit “Grey’s Anatomy”, Caterina Scorsone, po bëhen nënë për herë të tretë. Scrosone, e njohur
Siç e la të kuptohet vetë, Kastro Zizo po bëhet baba për të tretën herë! (FOTO LAJM) Këngëtari Kastro Zizo ka prezantuar këtë të dielë këngën e tij pjesëmarrëse në festivalin “Kënga Magjike”. Kënga e ti
Dhunë në kampionatin shqiptar, goditet në nofull, lojtari bëhet për spital (VIDEO) Rikthehet dhuna në Kategorinë e Dytë. Një futbollist i Maliqit, është goditur me grusht në nofull nga mbrojtësi i Këlcyr
Bëhet nënë 67-vjeçarja që ngeli shtatzënë në mënyrë natyrale Një 67-vjeçare i ka dhënë jetë fëmijës së saj në një provincë të Kinës duke u bërë nëna më e vjetër në këtë shtet. Zonja
Shef Renato po bëhet i padurueshëm, plasin shkelamt në "Hell's Kitchen" (VIDEO) Një konkurrent nuk i ka duruar të bërtiturat e Renatos gjatë "Hell's kitchen" dhe është nevrikosur. Shefi i kuzhinës po
Jetëgjati nuk bëhet jetëshkurtër, 3 histori që të rrëqethin Louis Zamperini – I pathyeshmi Më 27 maj të 1943- shit, aeroplani i Forcave Ajrore të Ushtrisë Amerikane arriti të sh
Kurti: Nëse një prokuror bëhet më i famshëm se kryeministri, atëherë konsideroj se e kam kryer detyrën time Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, njëherësh kandidati për kryeministër i Kosovës, Albin Kurti, ka thënë se në qeverisjen e