999 rezultate për

behet

Ditë speciale për Allesandro Matrin, bëhet baba për të dytën herë (FOTO LAJM) Erdhi dhe dita e shumëpritur për Allesandro Matrin dhe bashkëshorten e tij, Federica Nargi. Çifti i famshëm italian soll
Vodafone Albania, bëhet sponsor zyrtar i Kombëtares shqiptare Vodafone Albania do të jetë për 6 vjet sponsor zyrtar i Kombëtares Shqiptare të Futbollit. Kontrata e sponsorizimit për
Garda bëhet vegël e propagandës së Ramës: Kaq pak u mblodhën për Bashën (VIDEO) Garda e Republikës duket se është vënë në shërbim të propagandës së qeverisë gjatë protestës së sotme, ndërkohë që detyr
La sportin, vajza bëhet modele (FOTO LAJM) Kur ishte ende adoleshente, cilësohej si një nga futbollistet më premtuese të futbollit amerikan të femrave, por sot nuk
Makina bëhet copash në kanal, humb jetën 17 vjeçarja në Sarandë Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Borsh, Sarandë pasi një makina ka humbur kontrollin dhe ka rënë në k
Elvana Gjata bëhet nuse (VIDEO) Elvana Gjata shfaqet në fustan të bardhë në paralajmërimin për projektin e radhës. Filmi i shumëpritur i Elvana Gjatë
Të gjithë sytë nga ajo, Elvana Gjata bëhet nuse (VIDEO) Pjesë e filmit dhe këngës së re është Elvana Gjata e veshur nuse. Këtë pjesë ajo ka vendosur që ta ndajë me ne në Ins
Video që ve në dyshim golin e dytë të Ronaldos bëhet virale në Internet (VIDEO) Goli i dytë i Cristiano Ronaldo-s ndaj Atletico Madrid është dhënë me ndihmën e teknologjisë së vijës fatale që i ka thë
Sarri elozhe për talentin: Mund të bëhet një nga më të mirët në Europë Chelsea ka siguruar çerekfinalet e Europa League pasi ka mundur Dinamon e Kievit me rezultatin e përgjithshëm 8-0: 3-0 n
Pas Tiranës, bëhet 40 lek bileta edhe në Durrës Pas Tiranës, cmimi i biletës së autobuzit do të rritet edhe në një tjetër qytet. Bashkia e Durrësit ka njoftuar se çm
U largua nga Yenisey, Enis Gavazaj bëhet me skuadër të re Pasi ndërpreu në mënyrë konsensuale kontratën me skuadrën ruse të Yenisey, ku ishte i huazuar nga Skënderbeu, Enis Gavaz
A do të bëhet regjistrimi i drejtë i shqiptarëve në Maqedoninë e Veriut Regjistrimi i popullsisë në Maqedoninë e Veriut pritet të realizohet nga data 1 deri më 21 prill të vitit 2020, por vetë
Rama bën meme Lulzim Bashën: Nuk bëhet ajo që bën Juvja (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama duket se është gëzuar shumë nga kthimi i rezultatit që bëri mbrëmë skudra e Juventus ndaj Atletico
Feynoord bëhet i frikshëm, pas Stam afrohet dhe ish-legjenda e klubit Feyenoordi i sezonit të ardhshëm do të bëhet i frikshëm duke i hapur luftë PSV-së dhe Ajaxi-t. Pas zyrtarizimit të Ja
E fshehu prej muajsh, Linda Halimi bëhet nënë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Linda Halimi, prej kohësh po jeton në Gjeorgji së bashku me partnerin e saj, Davon Edwards. Megji
Lajme të mira për Pilolin dhe Mancinin, Chiesa le pas dëmtimin Federico Chiesa u dëmtua në ndeshjen ndaj Lazios fundjavën e kaluar duke u larguar nga fusha me lot. Por për Piolin d
Pas Benzema është radha e Giround të mbes jashtë kombëtares Didier Dechamps tashmë ka vendosur të freskojë sulmin e kombëtares së Francës. Pas Benzema ishte Oliver Giround ai që mb
Mësuesja bëhet më fëmijë, babai është nxënësi i saj 14-vjeçar Një mësuese është vënë nën hetim, nën akuzën e abuzimit seksual me një nxënësin e saj 14 vjeç. Mësuesja nga Prato në
Portieri bëhet hero në Kolumbi, ndal 3 predha për 2 sekonda (VIDEO) Në derbin e Kolumbisë mes Millonarios dhe Atletico Nacional hero për skuadrën vendase u bë portieri Wuilker Farinez, i c
Bëhet thirrje që të raportohet facebook i agjentit rus Taulant Binxhia, nga Rinia Kosovare Evropiane ka bërë thirrje për raportimin e llogarisë në Facebook të gazetarit britan