999 rezultate për

beheni

Rama qytetarëve: Aplikoni online, si të bëheni deputetë të PS (VIDEO) Partia Socialiste teksa përgatitet për zgjedhjet e reja të 25 prillit, ka njoftuar se është e hapur edhe për prurje të r
Nuk është çështje fati, çfarë po ju pengon të bëheni të pasur (FOTO LAJM) Njerëzit e pasur kanë diçka të përbashkët. Megjithatë, ndonjëherë edhe ata që bëhen me fat dhe ata që punojnë shumë bëjn
Sherr e kurthe, si do jetë fundjava për secilën prej shenjave të horoskopit Dashi Takimi i Molles se Sherrit ndodh ne henen tuaj dhe ju mund te beheni ndoshta molle sherri ne kete periudhe ne m
Doni të bëheni bionde? Bëni këtë test e më pas vendosni Kur afron stina e verës, tundimi për të lyer flokët në ngjyrë të hapur vjen bashkë me të nxehtin e tmerrshëm. Por shpesh
Horoskopi sipas Meri Shehut: Do i jepni lamtumirën dikujt që e keni mbajtur me premtime?! Dashi Nje dite ku do ndjeni nevojen per te vepruar dhe per te qene ne qender te vëmendjes. Cdo gje fillon dhe mbaron
Murrizi "hedh thumbin": Mund të bëheni sërish bashkë me LSI-në, ata e nuhasin lekun Gjatë fjalës së tij në seancën plenare, deputeti Myslim Murrizi ka folur për tenderat që jepen pa garë, si dhe për marrë
Nuk është çështje fati, çfarë po ju pengon të bëheni të pasur (FOTO LAJM) Njerëzit e pasur kanë diçka të përbashkët. Megjithatë, ndonjëherë edhe ata që bëhen me fat dhe ata që punojnë shumë bëjn
Kjo është mundësia juaj e artë, mund të bëheni pjesë e Vogue (FOTO LAJM) Historikisht, e hëna e parë e muajit maj shënonte një ngjarje të madhe për modën dhe Metropolitan Museum of Art, por për
Sarri: Një mik më tha nëse ti dhe Allegri bëheni trajnerë, çdokush mundet Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, ka zbuluar detaje nga takimi i tij i parë me Massimiliano Allegrin në fillim të k
Si të bëheni të pasur me pak veprime 1. Universiteti: ndiqni rrugën tuaj, por shihni tregun Nuk ka dyshim se të qenët të diplomuar ju ndihmon shumë. Sepse a
Çfarë po ju pengon të bëheni i pasur? “Çdokush ka mundësi për t’u bërë i pasur”, thotë milioneri Steve Siebold. Por, a është pasuria në letrat tuaja të jetës?
Fillojnë aplikimet, mësoni si të bëheni pjesë e Policisë së Shtetit (VIDEO) Policia e Shtetit hap sot aplikimet për tu bërë pjesë e policisë, për ccdo student që ka përfunduar universitetin. Ap
Kjo pendë është thesar, nëse e gjeni bëheni milionerë A e keni menduar ndonjëherë se një pendë e vetme kushton 10.000 dollarë? Ja që është realitet. Pendët e zogut Huia pë
SHBA i dhuron Shqipërisë 37 mjete të blinduara: Po bëheni lider në Ballkan (FOTO LAJM) Shtetet e Bashkuara të Amerikës i ka dhuruar Forcave të Armatosura shqiptare 37 mjete të blinduara, ndërsa në ceremoni ë
Nëse kapni djalin e Osama Bin Ladenit bëheni të pasur 1 milion euro shpërblim i kanë ofruar Shtetet e Bashkuara të Amerikës, për këdo që ka ndonjë informacion për njërin prej
Mos studioni dhe mos punoni,veproni si ky çift dhe bëheni të pasur (FOTO LAJM) Pothuajse të gjithë ëndërrojnë të bëhen të pasur apo të shëtitin botën por kjo mund të jetë shumë më e thjeshtë nga sa m
Doni të bëheni sa më shpejt miliarder? Zgjidhni këto tre lloj profesione Nëse doni të keni shumë para dhe të bëheni një bëheni një miliarder/e duhet të zgjidhni, këto profesione që ua mundësojn
Haxhiu sulmon PSD-në: Tradhëtarë, tani po bëheni patericë e Thaçit Deputetja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu ka reaguar ndaj propozimit të PSD-së, që opozita të jetë pjesë e ekipit negoc
Si të bëheni të lumtur në vetëm 7 sekonda Një sekondë. Vetëm kaq duhet për ta bërë jetën tuaj më të lumtur. Nuk e besoni? Shihni listën e mëposhtme, të gjërave që
Mos u lodhni kot! Nëse keni këto karakteristika nuk do të bëheni dot kurrë të pasur Të gjithë kanë mundësi për t’u bërë të pasur, por jo të gjithë dinë ta shfrytëzojnë këtë mundësi, të paktën kështu mendo