999 rezultate për

behari

Mes tyre e dashura e Beharit, 10 masa të tjera sigurie për grupin "Bajri" 10 masa të reja sigurie janë vendosur sot nga Gjykata në ngarkim të pjesëtarëve të grupit kriminal “Bajri”, ku 9 prej ty
Flet vëllai: Një ditë para vrasjes ka raportuar në polici por nuk e regjistruan Pas më shumë se 18 orësh në arrati, i dyshuari kryesor për vrasjen e Abid Jasharit, me të zbardhë mëngjesi i së enjtes,
Behari: Nuk jam magjistar, dhe situata nuk ndryshon për dy ditë Në momente të vështira ai është gjithmonë aty për ta marrë përgjegjësitë mbi vete dhe për të ndihmuar Flamurtarin me eks
E lidhur me Behar Merën? Flet për herë të parë Rita Lati Rreth dy aktorëve të humorit Rita Lati dhe Behar Mera gjithmonë kanë qarkulluar zëra se ka pasur një lidhje dashurie.
Spasovski dhe Lika për vizitë te familja Zylbehari Zjarri që mori pesë anëtarë të familjes Zylbehari në Tetovë ka mundësi të ketë ndodhur si pasojë e instalimit të vjetër
Këta janë katër fëmijët që humbën jetën dje në Tetovë Fatime Zylbehari, 39 vjeç, dhe katër fëmijët, tre djem dhe një vajzë të moshës 4 dhe 13 vjeçare, humbën jetën në mënyrë
Zbulohet pse u arrestua zyrtari i lartë i Policisë në Durrës Ai quhet Krenar Behari dhe është vënë në pranga me urdhër të prokurorit Arjan Ndoji. Burime për mediat bëjnë me dije
Ky është zyrtari i lartë i Policisë që u arrestua në Durrës Personi që shikoni në foton më sipër është ish-shefi i Krimeve në drejtorinë e Krimeve në Durrës. Ai quhet Krenar Be
Arrestohet ish-zyrtari i lartë i Policisë në Durrës Policia ka vënë në pranga ish-shefin e Krimeve në drejtorinë vendor të Policisë në Durrës. Krenar Behari është arres
"Do vras njerëz me kallash në mes të Tiranës", policia identifikon terroristin Forcat e Antiterrorit kanë identifikuar personin që terrorizonte qytetarët duke i marrë në telefon dhe duke paralajmërua
Kërcënoi nga burgu për akte terroriste, hetohet shqiptari Nikolas Kostandinos Një i dënuar është vënë nën hetim, pasi një ditë më parë ka kërcënuar nga burgu për akte terroriste. Naim Behari, (Nikol
Ish futbollisti i kombëtares në pranga, shkakton aksident me vdekje Drejtori i Flamurtarit Ardi Beharin, është arrestuar dje për shkak të një aksidenti në aksin Lushnjë-Rrogozhinë, aksiden
Policia shpall në kërkim 2 të rinj për rrëmbimin e një 33 vjeçareje Dy të rinj nga Mamurrasi janë shpallur në kërkim për rrëmbimin e një 33-vjeçareje. Sipas burimeve nga uniformat blu, rrë