999 rezultate për

behar

E vranë dhe i shkruan letrën e lamtumires, detaje nga dosja e Behar Bajrit Dy fletë fletoreje të shkruara me poezi, të cilat janë gjendur në dhomën, ku u konstatua e pajetë Fabjola Hyseni, ish-e
BISEDAT/ Si Behar Bajri vendoste gjoba në spital dhe OSHEE përmes 2 të dashurave të tij Gjykata e Krimeve të Rënda dha sot vendimin për anëtarët e grupit “Bajri”. Gjykata la në burg: Safet Bajri (Rustemi), Il
Behar dhe Safet Bajri dëshmojnë në seancë: Mos na mbani në burg pa të drejtë Vijon seanca te Krimet e Rënda për përcaktimin e masës së re të sigurisë për grupin “Bajri”, ndaj të cilëve u lëshuan në
Behar Bajri kishte dy të dashura, zbulohet roli i tyre në grupin që kapi OSHEE-në Ka filluar senca në gjykatën e Krimeve të Rënda për përcaktimin e masës së re të sigurisë për grupin “Bajri”, ndaj të ci
E dashura e Behar Bajrit sillte urdhrat nga Holanda: Si kontrollohej grupi i frikshëm nga burgu Gjykata e Krimeve të Rënda jep sot masën e sigurisë për grupin “Bajri”, për të cilët është dhënë urdhër i ri arresti pak
E dashur dhe korriere: Si u kuptua nga prokuroria roli i Jorida Muratit në grupin "Bajri" Vetëm dty ditë më parë shtetësja Jorida Murati, 32- vjeç u arrestua nga Policia, e dyshuar si pjesë e grupit “Bajri”.
Kishin kapur OSHEE-në, kush janë të arrestuarit për grupin Bajri Gjykata ka dhënë 10 masa të reja sigurie në ngarkim të pjesëtarëve të grupit kriminal "Bajri", ku 9 prej tyre janë ekzek
Mes tyre e dashura e Beharit, 10 masa të tjera sigurie për grupin "Bajri" 10 masa të reja sigurie janë vendosur sot nga Gjykata në ngarkim të pjesëtarëve të grupit kriminal “Bajri”, ku 9 prej ty
Akuzë e re për Bajrat, presion institucionit të mbanin në punë një shtetase Pozicioni i grupit të Bajrave, i goditur një vit me parë, pritet të rëndohet sërish. Sikundër thotë një burim i besueshë
Skenat intime me Behar Merën, Rita Lati: Më vjen turp, nuk i shoh kurrë (FOTO LAJM) Rita Lati ka qenë e ftuar ditën e djeshme në programin “E Diell”. Ajo ndau shumë detaje nga jeta e saj personale dhe atë
Flet vëllai: Një ditë para vrasjes ka raportuar në polici por nuk e regjistruan Pas më shumë se 18 orësh në arrati, i dyshuari kryesor për vrasjen e Abid Jasharit, me të zbardhë mëngjesi i së enjtes,
Vrau gruan 15 vjeçare, historia e tmerrshme e killerit të rrezikshëm të Bajrave Një nga "të fortët" e bandës së Bajrave, Behar Bajri nuk është një emër i panjohur për policinë dhe median shqiptare.
Koka e grupit, ky është i tmerrshmi i familjes Bajri që i shpëtoi Policisë (FOTO LAJM) Policia ka bërë publike një foto të Enver Bajrit, 45 vjeçari i cilësuar si kreu i grupit kriminal më të rrezikshëm në Sh
Detaje të reja shokuese, në shtëpinë e Behar Bajrit gjendet arma që zbardh dy vrasje Vazhdojnë të dalin të dhëna shokuesenga aktiviteti krininal i Bajrave në Shkodër. Nga hetimet është zbuluar se vrasja
Nga vrasjet tek përdhunimet, kush është killeri i familjes Bajri që u vu në pranga Policia e Shtetit ditën e sotme ka bërë me dije se ka shkatërruar grupin kriminal "Bajri" në Shkodër. Në pranga janë
Kreu i bandës, kush është shkodrani që vrau me duart e tij bashkëshorten 15-vjeçare Policia e Shtetit ditën e sotme ka bërë me dije se ka shkatërruar grupin kriminal "Bajri" në Shkodër. Në pranga janë
Kush është killeri i familjes Bajri që u arrestua në Shkodër nga RENEA Ditën e sotme Policia e Shtetit ka deklaruar zyrtarisht se ka arrestuar 4 shtetas në Shkodër, persona të njohur me vepri
Janë vrarë të gjithë te Demiri, dëshmia tronditëse Behar Zykaj, djali i xhaxhait të Demir Zykaj, shprehet se ishte ndeshur me një pamje të tmerrshme kur kishte shkuar në b
Ndryshime në Policinë e Shkodrës, kush ikën Në policinë e Velipojës priten ndryshime të mëdha. Mësohet se shefi i këtij stacioni Behar Hyka pritet që të lëvizet
Behari: Nuk jam magjistar, dhe situata nuk ndryshon për dy ditë Në momente të vështira ai është gjithmonë aty për ta marrë përgjegjësitë mbi vete dhe për të ndihmuar Flamurtarin me eks