999 rezultate për

begos

Tentoi të ndryshonte dëshminë e vajzës, arrestohet avokati i Agron Begos Policia ka arrestuar ditën e sotme avokatin e profesorit Agron Bego, pasi tentoi që të ndryshonte dëshminë e njërës prej
Skandal i radhës i mësuesit: Është mik i babait, s'më ka kërkuar s*ks... Një ditë më parë “Stop”transmetoi dy dëshmi të reja, që implikojnë profesorin e kantos në shkollën e mesme artistike “Ja
Dalin letrat, Gjiknuri i dha Begos minierën për 25 vjet (FOTO LAJM) PD ka akuzuar edhe sot maxhorancën për lidhjet me biznesmenin Edmond Bego, i cili u arrestua për llogari të italianëve d
Krimet e Rënda nisin verifikimin e pasurisë së Edmond Begos Prokuroria e Krimeve të Rënda ka nisur verifikimin e pasurisë së biznesmenit Edmond Bego. Bego ka qënë i dënuar për t
Balla e pranon: I njoh gruan dhe fëmijët Edmond Begos Kreu i Grupit Parlamentar i Partisë Socialiste, Taulant Balla ka reaguar sërish për akuzat e opozitës. Balla tha se e