999 rezultate për

bega

Begaj jep lajmin e mirë: Asnjë i infektuar në 24 orët e fundit Kryetari i Komunës së Malishevës, Ragip Begajt, ka thënë se nuk kanë pasur ndonjë rast të dyshuar për koronavirus në 24
Kush ishte e dashura e Aldo Bares dhe biznesmeni i njohur që kontrollonte trafikun (VIDEO) Vëmendia mediatike përenbdrohet edhe një herë te ish kreu i bandës së Lushnjës, Aldo Bare. Eliminimi i të tmerrshmit
U nda dje nga jeta. aktori Ali Bega rrëfen takimin e parë me Xhevdet Ferrin Një prej ikonave të kinematografisë, aktori brilant i skenës Xhevdet Ferri, ka mbyllur sytë mbrëmjen e djeshme pas luftë
Zhduket një person, familjarët kërkojnë ndihmë për gjetjen e tij Që nga 28 tetori i këtij viti Musli Krasniqi nga fshati Begaj i Vushtrrisë është larguar nga shtëpia dhe deri sot në mbr
Romela Begaj dënohet me 8 vite Romela Begaj dënohet me 8 vjet nga Federata Botërore e Peshngritjes, pasi nuk ka mundur të provojë përpara gjykatësve të
Shqipëria e la të lirë, kush është biznesmeni me tre emra që u kap nga grekët për llogari të italianëve Edmond Bego nuk do t'a kishte menduar se pas plazhit në Korfuz, udhëtimi i tij do të përfundonte me prangat në duar nga
"Vetëm e pashë", arrestohet 30-vjeçari pasi ngacmoi të miturën Policia e Beratit ka vënë në pranga një shtetas pasi akuzohet se ka ngacmuar dhe ka kryer veprime të turpshme në sy të n
Ambasada uron për Fitër Bajramin: Shqipëria po përballet me sfida të reja Ambasada amerikane gjithashtu ka uruar sot për festën e Fitër të gjithë besimtarët myslimanë. Përvec urimit për beg
Apeli liron nga akuzat Ragip Begajn Gjykata e Apelit e ka refuzuar ankesën e Prokurorisë Speciale aktvendimit të Gjykatës Themelore në Gjakovë, të datës 3 p
Romela Begaj, me lotët që i rrjedhin dhe me dore mbi Kuran: Më vranë për së gjalli (VIDEO) Romela Begaj ka mbajtur një konferecë për shtyp me lot në sy pak më parë duke u betuar se nuk kishte prekur asnjë substa
Del përgjija e testit B për Romela Begaj E prisnim si një mankth për të gjithë sportin shqiptar dhe tashmë ka ardhur dhe zyrtarizimi, Romela Begaj ka dalë poziti
S'mbajti fjalën, zbulohet arsyeja pse u vra biznesmeni i njohur në Tiranë Gjykata e Krimeve të Renda ka lënë në burg dy personat e arrestuar për vrasjen e Begallës. Denis Demiri dhe bashkëpu
Lidhje me Tahirin? Kush është ish-polici që ekzekutoi biznesmenin e njohur Policia ka vënë në pranga dy persona të dyshuar si autorë të vrasjes së biznesmenit Memli Begalla. Njëri nga të arres
Ranë në kurthin e policisë, dalin fotot e vrasësve të biznesmenit Memli Begalla (FOTO LAJM) Policia arrestoi sëfundmi të dyshuarit kryesor për vrasjen e biznesmenit Memli Begalla disa ditë më parë në Tiranë.
Me xhupa dhe kapuça të zinj, çfarë bën vrasësit e biznesmenit pak para krimit (VIDEO) Krahas momentit të arrestimit, policia ka publikuar edhe pamje të autorëve të dyshuar të vrasjes së biznesmenit Memli Be
Vrasja e Memli Begalllës, kush është Denis Demiri autori i arrestuar Ditën e sotme është arrestuar autori i vrasjes së bujshme së biznesmenit Memli Begalla 64-vjeç nga Progonati i Tepelenës
E ekzekutuan me silenciator, dalin në dritë konfliktet e tjera të biznesmenit 11 ditë pas vrasjes së biznesmenit 64-vjeçar, Afrim Begalla, i njohur edhe me emrin Memli Begalla, policia ka zbuluar se
Vrasja e biznesmenit në mes të ish-Bllokut, arrestohet një i dyshuar Vazhdojnë hetimet në lidhje me ekzekutimin e Memli Begallës në Tiranë. Nga hetimet e deri më tanishme mësohet se aut
Dalin pamjet: Momenti i vrasjes me plumb në kokë të biznesmenit në mes të Tiranë (VIDEO) Publikohet për herë të parë, videon e dy vrasëve të dyshuar që qëlluan për vdekje 64-vjeçarin Memli Begalla në zonën e i
Borxhe e mashtrime të mëdha, shoqërohen 3 persona për vrasjen e Begallës Borxhet në shuma të mëdha apo mashtrimet me hua mijëra eurosh me premtimin e kthimit me interes të lartë, dyshohet të je