999 rezultate për

befasuar

Një qytet i Kosovës pushtohet nga lopët Në qendër të qytetit të Pejës, mëngjesin e sotëm përball kafeneve, kanë “parakaluar” edhe disa “klientë” të pa ftuar.
Mediat në Greqi: Athina është befasuar nga propozimi i Maqedonisë Mbërritja në Aeroportin e Shkupit, pas 12 vitesh të një zyrtari grek në Maqedoni, të Ministrit të jashtëm grek, Nikos Ko
Xhenin e tradhëton fytyra, tregon padashur se do akoma Bernardin Ish banorja e Big Brother ka befasuar me reagimin e saj. Ajo ka qenë e ftuar në emisionin ‘Një kat më lart’ me gazeta
Po bënin foto, zogu i bën surprizën e këndshme (VIDEO) Amanda Pache po shëtiste me shokët e saj në një park të Skocisë, ndërsa mundohej të bënte një fotografi për ta postuar n
Elita na ka befasuar! (FOTO LAJM) Moderatorja më simpatike padyshim që është Elita Rudi. Janë një nga çiftet më të lezetshëm të shoëbizit shqiptar, po fla
Guardiola: Jam i befasuar me rekuperimin e tij Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, është befasuar me rikuperimin e shpejtë të anësorit gjerman, Leroy Sane, i ci
Kurti: Jam befasuar me Aida Dërgutin, nuk më ka mbetur hatri me të Kreu i Lëvizje “Vetëvendosje”, Albin Kurti ka komentuar zhvillimet e fundit në partinë e tij. Ai ka folur edhe për of
Pele i befasuar nga paraqitjet e Salah ku i është drejtuar me një mesazh këmbëshpejtit (FOTO LAJM) Forma e Mohamed Salah në Liverpool ka bërë që ai të lartësohet nga maja e futbollit botëror, me legjendën braziliane, Pe
Elita Rudi me kurorë, ja si duket! E dashura e Gjikos po mahnitë vazhdimisht me bukurinë e saj natyrale. Derisa ka vënë një kurorë ajo duket vërtetë për
Shikoni si u bë Mourinho ku Ashley Young shënoi golin nga goditja e lirë (VIDEO) Manchester United mbrëmë shënoi fitore 4-2 ndaj Watfordit, ku Ashley Young shënoi një supergol nga gjuajtja e lirë në mi
Një tjetër këngëtare nuk i reziston botoksit, ja për kë bëhet fjalë Duket se as këngëtarja e njohur Teuta Selimi nuk i ka rezistuar botoxit i cili është trend që po ndiqet nga artistet ton
Dele Alli pas ndeshjes nuk ishte i surprizuar nga fitorja e thellë kundër Realit Anësori i Tottenhamit, Dele Alli, nuk u shpreh i befasuar nga cilësia e performancës së Tottenhamit në fitoren ndaj Real
Grabisnin banesa me dhunë, arrestohen dy “skifterat” shqiptar në Itali Policia italiane ka vënë në pranga dy shtetas të rinj nga Shqipëria, 24-vjeçar dhe 26 vjeçar. Mësohet se të rinjtë u
Kryeparlamentari Xhaferi befason mediat maqedonase, mban konferencën në gjuhën shqipe Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë, Talat Xhaferi, ka befasuar mediumet në konferencën për shtyp në të cilë
Flet kreu i Ranillugut: Jam i befasuar me sjelljen e policisë Kryetari i Ranillugut Gradimir Mikiç u arrestua mbrëmë nga autoritetet e Kosovës pasi pas një kontrolli të ushtruar pas
Depay shënon golin e vitit në futbollin europian (VIDEO) Memphi Depay po shkëlqen me në Francë, duke shënuar një gol fenomenal në fitoren 4-0 të Lionit kundër Tuluzës. 23-vje
Gjuriç komenton Rezolutën për ndërprerjen e dialogut: Jemi të befasuar Rezoluta për ndërpjerjen e dialogut mes Kosovës dhe Serbisë deri në lirimin e ish kryeministrit të Kosovës dhe kreut të
Ngacmoi seksualisht nxënëset e mitura, vëllai i drejtorit: Jemi befasuar pasi e njohim mire Vëllai i drejtorit të shkollës, i arrestuar me akuzën e ngacmimit seksual të tri nxënëseve në shkollën 9-vjeçare në Koza
Franca respektoi fletarrestin e Beogradit, Haradinaj: Jam i befasuar, nuk ekstradohem në Serbi Qendrimi i Francës, akuzat e Serbisë, sjellja e autoriteteve të Kosovës, mundësia e ekstradimit, dialogu me Serbinë janë
Ngela i befasuar nga ata që u gëzuan për vdekjen e Stefanit! Nga Blendi Fevziu Andrea Stefani nuk jeton më. Gazetari i njohur që militonte që prej 25 vitesh në gazetari, p