999 rezultate për

befasua

Mancini i befasuar nga Italia: Nuk e prisja kaq të shpejt ringritjen Objektivi është i qartë: Kualifikimi në “Euro 2020”. Roberto Mancini, në prag të dy sfidave të radhës kualifikuese kundë
Bayern Munchen barazon rezultatin përballë Nurnberg (VIDEO) Bavarezët po hasin shumë më tepër vështirësi nga sa mund ta kishin imagjinuar përballë skuadrës që mban vendin e para fu
De Laurentiis "shpërthen" ndaj Juventusit: Blerja e CR7 jo e mjaftueshme për të fituar Champions-in Juventusi u eleminua të martën mbrëma në Champions nga Ajax-i duke i befasuar të gjithë. Por i vetmi që nuk është bef
Zidane: Admiroj Ronaldon për atë që bëri kundër Atleticos Zinedine Zidane është gati për të drejtuar Reali Madridin sërish, në këtë rikthim të tij te "Los Blancos", ndërsa testi
Aguero magjik, fundos Chelsea-n me një supergol (VIDEO) Manchester City e ka nisur furishëm supersfidën ndaj Chelsea-t që po zhvillohet në Etihad Stadium. Pas golit të parë
Ka ditëlindjen, kjo është surpriza që Ledri i bënë mamasë (FOTO LAJM) Ledri Vula padyhsim që është një nga këngëtarët më të mirë të momentit në Shqipëri e Kosovë. Ai është shumë i dashur
Oriola Marashi hap këmbët dhe shkruan fjalë "të pista", tërbohen fansat (FOTO LAJM) Modelja Oriola Marashi ka befasuar me shprehjen e saj më të fundit krah fotos së saj të nxehtë. Ajo ka pozuar sensua
Hahn: Jemi zhgënjyer për taksën ndaj Serbisë Bashkimi Evropian ishte i befasuar dhe zhgënjyer me vendimin e Qeverisë së Kosovës për vendosjen e tarifave doganore, ka
Del Piero: Teknikë dhe inteligjencë, mbeta i befasuar nga gjesti i CR7 (VIDEO) Fitorja minimale kundër Valencias kualifikoi Juventusin më tej në Champions, ndërsa bardhezinjtë regjistruan fitoren e k
Ballack: Më pëlqen që ta fitoj Modric këtë çmim Ish mesfushori i Chelsea dhe Gjermanisë, Michael Ballack ka shkëlqyer gjatë defilimit në tepihun e gjelbër më gruan e ti
Rummennigge: Jam i befasuar me transferimin e Ronaldos tek Juventusi Shefi i Bayern Munichut, Karl Heinz Rummenigge është befasuar me blerjen e Cristiano Ronaldos nga Juventusi për 112 mili
Chiellini i befasuar: Ronaldo, mendoja se ishte mision i pamundur Mbrojtësi i Juventusit, Giorgio Chiellini, mendonte se ishte e pamundur që Cristiano Ronaldo të bashkohej me kampionët e
Beteja e fundit, publikohen formacionet e magjisë së Botërorit (FOTO LAJM) Franca dhe Kroacia do të ndeshen në "Luzhiniki Stadium" për finalen e madhe të Kupës së Botës “Rusia 2018”. Kjo fina
U eliminuan nga Belgjika, tifozët e Brazlilit sulmojnë autobusin me futbollistë (VIDEO) Eliminimi i Brazilit ndaj Belgjikës, nuk është pritur aspak mirë nga tifozët brazilianë, të cilët i kanë bërë pritë auto
Brazil - Meksikë, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Brazili është kualifikuar në çerekfinale pasi që ka mposhtur Meksikën më rezultatin 2-0. Golat për “Selecaot” u shënu
Cesc Fabregas tregon arsyen se pse Iniesta e nisi nga stoli ndeshjen ndaj Rusis Në ndeshjen përballë Rusisë Iniesta e ka nisur nga stoli dhe kjo ra në sy të të gjithëve. Trajneri i Spanjë i ka bef
Një qytet i Kosovës pushtohet nga lopët Në qendër të qytetit të Pejës, mëngjesin e sotëm përball kafeneve, kanë “parakaluar” edhe disa “klientë” të pa ftuar.
Mediat në Greqi: Athina është befasuar nga propozimi i Maqedonisë Mbërritja në Aeroportin e Shkupit, pas 12 vitesh të një zyrtari grek në Maqedoni, të Ministrit të jashtëm grek, Nikos Ko
Xhenin e tradhëton fytyra, tregon padashur se do akoma Bernardin Ish banorja e Big Brother ka befasuar me reagimin e saj. Ajo ka qenë e ftuar në emisionin ‘Një kat më lart’ me gazeta
Po bënin foto, zogu i bën surprizën e këndshme (VIDEO) Amanda Pache po shëtiste me shokët e saj në një park të Skocisë, ndërsa mundohej të bënte një fotografi për ta postuar n