999 rezultate për

befason

Aurela ti je? Këngëtarja befason të gjithë me look-un (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Aurela Gaçe i ka surprizuar të gjithë ndjekësit me ‘look-un’ e saj në postimin e fundit në Instagra
31 vite më parë, Eli Fara befason me foton në lule të rinisë (FOTO LAJM) Ajo njihet si një ndër këngëtaret më të bukura në Shqipëri dhe mosha e saj nuk e pengon aspak për të konkuruar vajzat e
Orinda Huta befason me foton me bikini, nuk fsheh barkun me tule (FOTO LAJM) Veç muzikës dhe moderimit, Orinda Huta prej kohësh ka zbuluar pasionin e saj për fitnesin. Dhe nëse në këto ditë të n
Makina e re e Maradonës: Befason legjenda, lëviz me BMW 200,000 euro dhe me pajisje të paligjshme (VIDEO) Argjentinasi ka blerë një BMW M4 F82 teksa e ka pajisur me drita dhe sirena të rezervuara ekskluzivisht për autoritetet
Prezantuesja shqiptare i befason të gjithë: Ja pse nuk mund të flirtoj me djem gjatë verës Alesia Bami është shumë e rezervuar për sa i përket jetës së saj sentimentale dhe mundohet ta mbajë larg vëmendjes së me
Bologna befason Interin në shtëpi (VIDEO) Seria A ka nisur me një surprizë për ndeshjet e ditës së dielë, teksa Bolonja ka mundur në transfertë me rezultatin 1-2
Spal befason Milanin (VIDEO) Spali ka befasuar në minutat e para Milanin. Vendasit kanë shënuar me Valotin i cili dërgoi topin në rrjetë pas një r
Atl Madrid befason shërish Barcelonën (VIDEO) Atl Madrid ka barazuar sërish shifrat. Miqtë sërish kanë gjetur golin me penallti teksa ky i fundit u tregua i saktë
"Më befason", kur Messi fliste me fjalë të mëdha për Arthur Melon para se ai të transferohej te Juventusi (VIDEO) Barcelona ka rënë dakord me Juventusin për Arthur Melon, ndërsa kataluanasti kanë humbur një lojtar që Lionel Messi e ki
Befason Sneijder: Në Madrid, miqësia ime më e mirë ishte me Vodka Ylli holandez, Sneijder, i cili ka pasur një karrierë mjaft të mirë në futboll, mund të kishte arritur pika edhe më të l
Formacionet zyrtare të supersfidës Sevilla-Barcelona, Setien befason rreshtimin (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për përballjen Sevilla-Barcelona. Setien gjithashtu ka befasuar me formacionin te
Ku do e përfundojë karrierën Cristiano Ronaldo? Nani befason me përgjigjen Kristiano Ronaldo, 35-vjeçar, vazhdon të ruajë formën fizike dhe shpeshherë e ka theksuar se kërkon të jetë aktiv në fut
Befason talenti i United, viziton profetin nigerian për t’u shëruar nga dëmtimet (VIDEO) Angel Gomes i është përgjigjur një videoje që qarkullon në rrjetet sociale e cila tregon adoleshentin e Manchester Unite
Befason ish-futbollisti argjentinas: U vonua në stërvitje se e rrëmbyen alienët Ish-futbollisti argjentinas Guilermo Marino pretendon se ai është rrëmbyer nga alienët. Marino e ka zhvilluar karrierën
Befason ish-mjeku i Realit: Ronaldo nuk është më i mirë, Bale është i jashtëzakonshëm Ronaldo vlerësohet si një nga sportistët më të mirë në botën e futbollit, i fiksuar me stërvitjen rigoroze të përditshme
Befason Starova: Tirana po kërkon trajner të ri Sulejman Starova mendon se Tirana e këtij sezoni mund të dalë kampione vetë edhe pa trajner, ndërsa po kërkon një të til
Xhaka befason të gjithë, transferohet te gjiganti turk Trajneri i Besiktasit, Sergen Yalcin ka shprehur interesim për transferimin e mesfushorit shqiptar të Baselit, Taulant X
"I thashë babit dua të bëhem si ai", talenti më i ri i Juventusit i befason të gjithë: Numrin 44 e mbaj nga Januzaj Juventusi është një nga ato klube që nuk dëshiron t’i lërë talentet e Serie A t’i shpëtojnë nga duart. Në janarin e
Befason aktori i njohur: Nuk e di kush është Ministër Kulture Aktori i njohur Rezart Veleshnja ka folur mbrëmjen e sotme për shembjen e Teatrit Kombëtar që u pasua me kundërshti të f
Befason trajneri i Dortmund: Shkallët bosh, plus për lojtarët e mi Ndalesa e gjatë prej më shumë se 2 muajsh për shkak të pandemisë COVID-19 nuk frenoi hovin e Borussias së Dortmundit që