999 rezultate për

befasi

Torres zgjedh formacionin me bashkëlojtarët e tij në Premier League, ka emra të befasishëm Fernando Torres ka befasuar me disa emra të përzgjedhur nga formacioni i përbërë nga bashkëlojtarët e tij më të mirë nga
Bale nuk do të mbajë numrin 11 te Tottenham, i befasishëm ky numër Gareth Bale nuk do ta ketë numrin 11 në fanellën e Tottenham Hotspur. Spurs pak minuta më parë kanë njoftuar për rikt
Laçi bën vetëvrasje në fund dhe eliminohet nga Europa League (VIDEO) Laçi ishte një hap larg historisë për të mposhtur ekipin që pak vite më parë do të njihej nga gjithë bota për eliminimin
"Mos prisni befasi nga takimi i 4 shtatorit, Serbia mund të pranojë se e humbi Kosovën" David Phillips, drejtor i Institutit për Studimin e të Drejtave të Njeriut në Universitetin e Kolumbisë, ka thënë se nuk
Kallash, fishekë e drogë: "Befasia" çon pas hekurave vlonjatin Policia e Vlorë ka finalizuar operacionin “Befasia” duke çuar pas hekurave një 26 vjeçar. Sipas njoftimit të policisë
Pique në gjemba, vjen oferta nga klubi i befasishëm Gerard Pique ka ofertë për largim nga Barcelona. Gerard Pique mund të largohet nga Barcelona. Qendërmbrojtësi spek
Fiorentina gati të bëjë befasinë në merkato, afër nënshkrimit më yllin e Bayernit Skuadra e Fiorentinës duket se e ka ndërmend që sezonin tjetër të jetë një ekip më i fuqishëm. Sipas mediave në Itali
Publikohet formacioni i vitit në Serie A, Gjimshiti nderon shqiptarët (FOTO LAJM) Faqja “Wyscout” ka publikuar formacionin më të mirë të sezonit në Serie A të Italisë. Në mesin e 11 futbollistëve më
Salah bën ndryshimin e befasishëm në pamje (FOTO LAJM) Mohamed Salah ka braktisur stilin e tij të zakonshëm të flokëve. Sulmuesi i Liverpoolit ka ndryshuar pamje duke i pre
Tifozët rënditin 25 klubet më të mira në botë, ka befasi në renditje Tifozët e futbollit kanë renditur 25 klubet më të mira aktualisht në botë dhe për dikë mund të jetë edhe befasuese. N
Merr fund epoka Messi-CR7? Renditja e 10 futbollistëve në garën për "Topin e Artë" ka befasi me vendin e parë Topi i Artë këtë sezon do të ketë surpriza të këndshme. Sulmuesi i Bayern Munichut, Robert Lewandowski, kryeson rendi
Arsenali njofton marrëveshjet me 4 lojtarë të skuadrës Pablo Mari, i huazuar nga Flamengo, ka finalizuar transferimin e përhershëm në ‘Emirates’ duke nënshkruar kontratë katër
Chelsea dhe Juventusi gati për një marrëveshje të befasishme Chelsea dhe Juventusi raportohet se janë gati të arrijnë një marrëveshje për shkëmbimin e dy lojtarëve, Bernadeschi-Jorg
"Fenomeni" zgjedh 5 futbollistët më të mirë, ka befasi Ronaldo "Fenomeni" ka zgjedhur 5 lojtarët që sipas tij janë më të mirët në botë për momentin. Braziliani ka preferuar
Barcelona befasisht nxjerr në shitjen yllin portugez Nelson Semedo nuk do të jetë pjesë e Barcelonës në sezonin e ardhshëm. Futbollisti portugez dhe skuadra katalonase edhe
25 talentët më të mëdha që i ka prodhuar La Masia, nuk mungojnë befasitë Në vitin 1979 Barcelona mori vendim që të fillojë vetë prodhim e talenteve që një ditë do të duheshin për ekipin e tyre
Kontrolle të befasishme "blindave" dhe makinave luksoze, çfarë ndodhi mbrëmë në gjithë vendin Policia ka vijuar mbrëmë në orët e vona të natës kontrollet në të gjithë rrugët e Shqipërisë për elementë kriminalë duke
Ndodh befasia në San Siro, Inter shënon dy gola të shpejtë dhe barazon shifrat (VIDEO) Interi e ka nisur furishëm pjesën e dytë. Zikltërit kanë barazuar shifrat në 2-2 teksa shënuan dy gola në 3 minuta.
Kontroll i befasishëm në shtëpi, gruas i gjenden dy pistoleta Policia në Shtime raporton se gjatë kontrollit në shtëpinë e një gruaje, janë gjetur dhe janë sekuestruar dy pistoleta m
Befasi në Spanjë, skuadra e ligës së tretë eliminon Atletico Madridin nga Kupa e Mbretit Pjesa e parë mbaroi pa gola, në ndeshjen në mes Leonesës dhe Atletico Madridit. Në pjesën e dytë ishte Correa ai e dë