999 rezultate për

beek

Akord me Real Madridin? Van De Beek e "vulos" përfundimisht këtë çështje Mediet në Holandë raportuan disa ditë më parë se Real Madrid ka arritur akordin me Donny Van De Beek për sezonin e ardhs
Van de Beek te Reali i bën nderin e madh Juventusit Real Madridi ka ndjekur me shumë interes që verën e kaluar mesfushorin e Ajaxit të Amsterdamit, Donny van de Beek. Gjiga
Gjithçka drejt përfundimit, Van de Beek i Real Madridit Donny Van de Beek është shumë afër të bëhet futbollist i Real Madridit. Marrëveshja me futbollistin është kryer qe disa
Ylli i Ajax-it lë me "gisht në gojë" United dhe Realin Nëse e duan holandezin, Reali dhe Unitedi duhet të tentojnë gjatë verës, por jo tani, jo në këtë afat kalimtar. Talen
Vajza e legjendës holandeze në krahë të yllit të Ajax (FOTO LAJM) Vajza e Bergkamp është në lidhje me talentin, Donny van de Beek Estelle Bergkamp, vajza e ish-futbollistit të famshëm
Reali synon të transferojë sensacionin e Europës, Perez hyn në lojë Real Madrid dëshiron të përforcojë repartin e mesfushës. Presidenti i ‘Los Blacos’, Florentino Perez është treguar i
Zhvillojë një sezon mahnitës, Ajaxi shpërblen Van de Beek Në merkaton verore Donny Van de Beek ishte një nga emrat më të përfolur, me klube të mëdha që treguan interes për talent
E kërkojnë Juventusi dhe Reali ylli i Ajax zbulon të ardhmen Van de Beek mund të qëndrojë në Ajax. Mesfushori i talentuar i Ajaxit, Van de Beek, ka bërë të ditur se mund të qëndr
Barcelona dhe Reali në garë për yllin e Ajax, nuk është De Ligt Barcelona dhe Real Madridi po synojnë transferimin e mesfushorit të Ajaxit, Donny van de Beek. 22-vjeçari holandez ka
I shënoi Tottenhamit, të gjithë duan yllin e Ajax-it Donny Van de Beek është një nga talentet e shumta të Ajaxit, që po udhëheqin skuadrën holandeze drejt sukseseve, teksa m
Autori i golit, Van de Beek: E nisëm mirë pastaj nuk e di çfarë ndodhi Golashënuesi i Ajax Donny van de Beek ka folur për mikrofonat e BT Sport pas ndeshjes. "30 Minutat e para luajtëm sh
PSG kërkon talentin e Ajaxit Sipas L’Equipe dhe Football France, mesfushori i Ajaxit, Dony Van de Beek është në orbitën e Paris Saint-Germain. Dre
Tottenham ndjek nga afër mesfushorin hollandez të Ajaksit Tottenham po ndjek nga afër mesfushorin e talentuar, Donny van de Beek, sipas raporteve në Hollandë. 20-vjeçari është
Policia belge hap zjarr në drejtim të një makine të mbushur me eksploziv Policia në Bruksel ka hapur zjarr në drejtim të një makine të parkuar e cila brenda kishte eksploziv. Ngjarja ka ndod
Aksion i madh policor në Bruksel, rrethohet lagjja famëkeqe “Molenbeek” Trupa të armatosura janë duke kryer këtë mbrëmje një aksion në lagjen famëkeqe të Brukselit, “Molenbeek”. Një helikop
Ja si e injoroi Belgjika shansin për të shkatërruar grupin terrorist (FOTO LAJM) Vetem 4 jave para sulmeve te nentorit ne Paris, autoriteteve belge i ishte dorezuar nje liste me emrat e 100 personave,
Pse terroristët zgjodhën Brukselin?! Belgjika nuk dukej si një vend ku mund të kishte sulme terroriste, mirëpo shteti i vogël europian ishte sot pre e sulmev