999 rezultate për

beckham

David Beckham tashmë edhe aktor 40 vjeçari David Beckham së shpejti do ta shohim edhe në rolin e aktorit. Roli i tij do të jetë mjaft i shkurtër, por du
Victoria Beckham: Familja ime është e kompletuar Victoria Beckham tashmë i është përkushtuar me kohë të plotë karrierës së saj, ndërsa për mediat rozë ka thënë se familj
Victoria, urim special për 40-vjetorin e David Beckham David Beckham feston 40-vjetorin e lindjes dhe VIP-at kanë nxituar ta urojnë ish-kapitenin e kombëtares angleze. E para
"Sheiku" Beckham tregon tatuazhet (FOTO LAJM) Victoria Beckham është një grua me fat! Jo vetëm për faktin se pavarësisht moshës 40-vjeçare ende ruan linja dhe trup të
Beckham letër shokut: Mora rrogën e parë (FOTO) Mediat angleze kanë zbuluar një letër të David Beckham drejtuar një shokut të tij kur ishte 18 vjeç. Në të ish ylli i Ma
Ja nga inspirohet David Beckham David Beckham është përballur me akuzën për vjedhje nga një model, pasi sipas këtij të fundit, ish futbollisti është nda
Beckham: Kane meriton të luaj në Kombëtare Ish-kapiteni i kombëtares së Anglisë, David Beckham ka lavdëruar sulmuesin e ri të Tottenhamit, Harry Kane. Sipas leg
Beckham tashmë shofer David Beckham është i marrosur pas fëmijëve të tij dhe nuk ndihet aspak në siklet dhe kur bëhet shoferi personal i tyre.
Victoria jep arsyen pse nuk buzëqesh në foto (FOTO LAJM) Victoria Beckham i është kundërpërgjigjur të gjithë kritikëve në lidhje me buzëqeshjen e saj. Ajo më në fund ka thyer he
Victoria Beckham shpallet mbretëresha e British Fashion Awards 2014 (FOTO LAJM) Në ndarjen e çmimeve të modës, British Fashion Awads 2014, Victoria Beckham ishte mbretëresha e mbrëmjes. Stilistja tërh
Aksidenti, ja si përfundoi Audi RS6 i Beckham (FOTO LAJM) Momente frike për David Beckham, i cili u përfshi në një aksident automobilistik pasi ndoqi ndeshjen e djalit Brooklyn.
Aksidentohet David Beckham dhe djali i tij Ylli anglez David Beckham është përfshirë në një aksident trafiku këtë mëngjes derisa po kthehej me djalin e tij Brookly
Arsenali nënshkruan me Brooklyn Beckham Djali i madh i David Beckham, Brooklyn, ka nënshkruar një marrëveshje afatshkurtër me Arsenalin. 15-vjeçari ka shkuar
Victoria Beckham, biznesmenia më e suksesshme Victoria Beckham udhëheq klasifikimin e biznesmenëve britanikë më të suksesshëm për vitin 2014, hartuar nga revista “Man
Beckham i kundërpërgjigjet Blatter-it: Mjaft me fjalë, veproni! Update - Menjëherë pas deklaratës në Twitter të presidentit të FIF-s Joseph Blatter rreth dhunës në ndeshjen Serbi-Shqip
Beyonce, Jay Z, Beckham: Sa shumë yje në PSG-Barça (FOTO LAJM) Superndeshja e djeshme në Champions League mes PSG dhe Barcelonës nuk ka qënë në qëndër të vëmëndjes vetëm për yjet që l
Beckham i jep fund reklamave me të brendshme David Beckham ka vendosur që ti japë fund reklamave me të brendshme, pasi mendon se tashmë po plaket. Pasi kishte pozuar
Victoria Beckham hap butikun në Londër (FOTO LAJM) Victoria Beckham ka hapur edhe një butik në Londër. Veshjet dhe aksesorët të cilët mbajnë emrin e saj, kanë detyruar adh
City, talenti kosovar gol alla-Beckham (VIDEO) Talenti nga Kosova, Sinan Bytyqi, shënoi një supergol për 21-vjeçarët e Manchester Cityt në fitoren 4:1 ndaj bashkëmosha
Ja tatuazhi më i fundit i Beckham (FOTO LAJM) Tashmë David Beckham është i njohur për tatuazhet e tij të shumtë, e ndërsa së fundmi ka shtuar koleksionin e tij. Ish-s